the vampire diaries - NEWS

Congrats to The Vampire Diaries on Best CW Series!

11. února 2010 v 12:53 | MjUzIKberus
Gratuluju, The Vampire Diaries se umístily. Druhý ročník CW ocenění na EOnline! obsadily TVD tři ocenění!!! - Nejlepší hlavní herec (Ian Somerhalder), Nejlepší herečka ve vedlejší roli (Katerina Graham) a nejdůležitější >> Best CW Series!
…Vítězové jsou vybírání podle Vás (lidi), tak gratulace k obsazení!

kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓↓

Nylon: Behind The Scenes Interview Video

11. února 2010 v 11:02 | MjUzIKberus

Vampire Diaries » 6 week hiatus

8. února 2010 v 14:57 | MjUzIKberus

The Vampire Diaries bude mít 6 týdnů HIATUS po epizodě 1x14 Fool Me Once! kterou stanice CW odvysílá 11.února. To znamená, že VD uvidíme až 25.března a do 13.května, kdy nás čeká konec 1.série, by žádné další pauzy ve vysílání neměly nastat.

TVD cast pro Hope For Haiti Now

4. února 2010 v 22:01 | MjUzIKberus

Pro pomoc Haiti, které zničilo zemětřesení, se sešly hvězdy seriálů televize CW - The Vampire Diaries, Supernatural, Gossip Girl a další, aby vyjádřili podporu Haiti.
Vedle finanční podpory všichni natočili shooty pro CW, kde vyjádřili svou podporu. Ve všech čtyřech videích se objevili například Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somehhalder, Kat Graham z TVD, Blake Lively, Chace Crawford z Gossip Girl či Jared Padalecki ze Supernatural.
Všechny 4 shooty najdete v pokračování.

Vampire Diaries Cast Tour – Hot Topic v New Jersey

4. února 2010 v 21:53 | MjUzIKberus


30. ledna, proběhl v hotelu Garden State Plaza v Paramus, v New Jersey Hot Topic s hvězdami seriálu The Vampire Diaries.
Video i fotky, z této akce pod celým článkem

Můžeme věřit Damonovi?

4. února 2010 v 21:48 | MjUzIKberus

poster_do_you_trust_me-small

Věříme Damonovi? Můžeme? To si asi po jedenácté epizodě řekli v CW a udělali tak nový promo-plakát k Vampire Diaries…

Leighton to Vampire Diaries and Nina Dobrev to Gossip Girl?

29. ledna 2010 v 19:20 | MjUzIKberus
Máme tady dobrou zprávu pro fanoušky Leighton Meester a Niny Dobrev. Jejich výkonný producent přislíbil, že by tyto hvězdy budou hostovat v pořadech na CW.

Tady je to, co výkonný producent Bob Levy Vampire Diaries a Gossip Girl říká pro E!Online:
'Zamiloval jsem si tento nápad! Řekl Levy na nápad, mít Ninu jako hostující hvězdu v Gossip Girl a Leighton pro Vampire Diaries někdy v blízké budoucnosti.'' Nápad přišel, když Levy chatoval s Ninou a na nedávné tiskové konferenci řekl: 'Budeme na tom pracovat. Máte mé slovo.'

Leighton a Nina se spřátelily při střelbě na natáčení filmu Spolubydlící, který by měl vyjít koncem tohoto roku. A Nina vypověděla, že by byla ráda hostující herečkou na Upper East Side. 'Oh můj bože! Hrozně bych byla ráda, kdybych mohla hrát v Gossip Girl!' řekla Nina. 'Mám pocit, že to bude velice těžkém protože jsme obě zaneprázdněné. Byla bych hrozně ráda, kdybych se s ní setkala v naší show! A myslím, že Leighton zahraje skvělou upírku!'.

Bude to velká práce na logistiku, protože Vampire Diaries se natáčí v Atlantě a Gossip Girl v New Yorku. 'Trik je v táhlosti Niny, která je z Atlanty.' směje se Levy. 'Je to téměř v každé epizodě, takže to bude těžké plánování. Byl bych ale rád, kdyby se to vše uskutečnilo. Dobrý. Zapracujeme na tom, aby se to uskutečnilo.'

Nině a Leighton obvykle účtujeme 10% z provize. V tomto případě ale můžou zaplatit našim fanouškům, že jsou tak skvělými fanoušky.

kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓

The Vampire Diaries on William S. Paley Television Festival

29. ledna 2010 v 8:32 | MjUzIKberus

Dne 6. března bude v Los Angeles Televizní festival Williama S. Paleyho.
Tontokrát tam bdou Vampire Diaries velkou ctí, protože je to megaúspěšná novinka.
Festivalu se určitě zúčastní Paul Wesley, Nina Dobrev i Ian Somerhalder. O dalších lidech ze seriálu se zatím nepíše :)
 
 

Reklama