the vampire diaries - NEWS

NEW Character in The Vampire Diaries: Mason Lockwood!

1. července 2010 v 19:48 | MjUzIKberus
Novinky
nová postava

Smrt starosty Lockwooda v poslední epizodě The Vampire Diaries připravuje cestu pro jeho mladší bratra a Tylerova strýce Masona. V seriálu se objeví už v prvních epizodách druhé série někdy v září.

Mason Lockwood popisován jako Tylerův cool strýc je sexy a má atletický bezstarostný půvab. I když má nad sebou větší kontrolu než jeho synovec, může si dovolit nějaký ten trapas nebo rozčilení. Hledaí se latinské či kavkazští herci pro jeho roli.

Tip castingového režiséra je Skeet Ulrich, který hraje v Law & Order (Zákon a pořádek), ale ještě není jistá, zda se v této roli objeví zrovna od, protože to ještě nepotvrdil.

The CW announces return dates for The Vampire Diaries!

1. července 2010 v 19:45 | MjUzIKberus

Novinky
elena and stefan -avatar
The Vampire Diaries jsou zpátky... za 70 dní! The CW právě uveřejnila seznam všech seriálů, které se v září vrátí do televiz včetně The Vampire Diaries, Smallville, Hellcats nebo Gossip Girl.

Středa 8. září
08:00 - 21:00 American Next Top Model
09:00 - 22:00 Hellcats

Čtvrtek 9. září
08:00 - 21:00 The Vampire Diaries
09:00 - 22:00 Nikita

Pondělí 13. září
08:00 - 21:00 90210
09:00 - 22:00 Gossip Girl 

Úterý 14. září
08:00 - 21:00 One Tree Hill 
09:00 - 22:00 Life Unexpected

Pátek 24.září
08:00 - 21:00 Smallville
09:00 - 22:00 Supernatural 

Můj zdroj

A little bit about 2nd season

21. května 2010 v 22:45 | MjUzIKberus

Novinky

Na konci první série dal Elenin strýc do pohybu plán, který přivedl Den Zakladatelů do chaosu, zkázy a smrti a viděl návrat pomstychtivé Katherine Pierce.

V příští sérii výskyt podlé Katherine v Mystic Falls hodí "klíč" do milostného trojúhelníku mezi Stefana, Elenu a Damona, a další obyvatelé Mystic Falls si musí vybrat stranu, protože padnou za oběť novému druhu nebezpečí.

Nové a nečekané přátelství bude falešné, spojenci se stanou nepřáteli, a srdce budou zlomené. Stefan a Damon budou nuceni čelit padouchovi, více zlému a ďábelskému, než vůbec považovali za možné.

Záhada ohledně starosty Lockwood a jeho syna

21. května 2010 v 22:41 | MjUzIKberus

Novinky


"Ve finále Vampire Diaries byla Anna "ukolíkována" Johnem, John byl zbaven prstenu a bodnut Katherine, Caroline leží v nemocnici s vnitřním krvácením a Jeremy je ODing. 

Starosta Lockwood měl zlomený vaz a jeho tělo bylo ponecháno v hořící budově. Nicméně, můžete zabít vlkodlaka bez stříbrných kulek nebo vyrvání srdce z těla?

Na listině úmrtí od May Sweepsové jsou Anna a John s možnou smrtí Jeremyho, ale starosta Lockwood zde uveden není."

Ŕobert Pattinson v the Vampire Diaries?

7. dubna 2010 v 20:00 | MjUzIKberus

Výkonný producent a tvůrce seriálu Kevin Williamson dnes uveřejnil, že se Robert Pattinson, známý především rolí Edwarda ve filmové Twilight sáze, objeví v seriálu The Vampire Diaries! Julie Plec k tomu dodala: "Robert doslova a do písmene prozáří Mystic Falls!"
Pattinson se poprvé nejspíše objeví v epizodě 1×19 - Miss Mystic Falls. Měl by mít v tomto díle celkem velkou (v originálním článku to bylo něco jako "osvícenou") roli. Jaká ta role bude, zda-li ztvární upíra či člověka, se prozatím ještě neví. I když… podle slov Julie Plec to vypadá celkem jasně. Jakmile se však dozvíme něco nového, budeme vás informovat!

můj zdroj

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Vampire Diaries 1x15 Promo song

29. března 2010 v 12:28 | MjUzIKberus

Starosta Mystic Falls

29. března 2010 v 12:15 | MjUzIKberusCW potvrdila, že do Mystic Falls dorazí nový herec jménem Robert Pralgo. Bude hrát straostu města nejspíš ku příležitosti toho, že se bude natáčet do jednoho z následujících dílu Slavnost Zakladatelů města Mystic Falls a tam nesmí starosta v žádném případě chybět.

Dále je známo, že jeho postava se jmenuje Richard Lockwood, což je otec Tylera Lockwooda, a je členem tajemné rady zakladatelů, kteří chtějí vyhubit upíry z města.

TVD - SPOILERS

29. března 2010 v 12:13 | MjUzIKberus


STEFAN, ELENA A DAMON
Omlouváme se, ale máme dobrou zprávu jenom pro tým Eleny a Damona. Stefan brzy začne mít znovu chuť na lidskou krev, což může výrazně změnit jeho osobnost. Proto si nedovedu představit, že se Elena bude moct stále chovat jako hodná holka. Katherina na druhé straně má rád, že?
A to ještě nevíte koho najdou. Vicki! Kevin Williamson řekl, že je definitivně mrtvá, ale Jeremy se začne zajímat o tom, co se stalo a to ho dovede k upírům.
Další spoiler je o opět o Eleně a Damonovi. Ashley se ptá: Jsem mrtvá z The Vampire Diaries. Miluju pár Elena a Damon. Můžete mi o nich říct něco nového?
Potom se teda připrav na konec této série.
A Julie Plec dodává: Teprve uvidíme, jestli Damon začne brát Elenu jako přítelkyni svého bratra nebo jako náhradu za svojí bývalou lásku. Každopádně se k ní bude chovat lidsky, což je od něj velice divné, protože to nikdy nedělal.

KDO JE ELENINA MATKA?
Zeptám se přímo: Kdo je matka Eleny? - Tanya
To by jsi chtěla vědět, co? Elena je ráda, že je důvod, aby hledala svojí milou matku. Ale místo přivítání na Elenu čekají příběhy o době pití tequily v Rosarita, což jí připadá podezřelé. Je chytrá, ale její matka je na míle vzdálená.

"A Few Good Men"-Damon bude po většinu času opilý

11. března 2010 v 1:30 | MjUzIKberus

Asi se ptáte, jak se Damon bude dál vyrovnávat s tím, že Katherine nakonec není v hrobce. Julie Plec prozradila, že po většinu času z 15. a 16. dílu bude opilý. Ovšem sledování jeho trápení bude vtipné :)

Zdroj:http://vampire-diaries-cz.blog.cz/


SPENCER LOCKE- NOVÁ POSTAVA

11. března 2010 v 0:31 | MjUzIKberus


V The Vampire Diaries se opět dočkáme nové postavy. Mladičká, sedmnáctiletá herečka Spencer Locke, dosud známá například z Resident Evil: Extinction, si zahraje Amber Bradley, která se objeví po boku s Elenou a Caroline.
V raném věku - v jedenácti letech - se jí zachtělo po Hollywoodu a objevila se ve své vůbec první roli v seriálu "Without a Trace" ("Beze stopy").
Objevit by se měla objevit v nejbližších epizodách, nejpozději v epizodě s číslem 19.

TV nova bude vysílat The Vampire Diaries!

2. března 2010 v 16:35 | MjUzIKberus

Kdo by věřil, že se tv Nova konečně odhodlá k něčemu pořádném?! xD Mám znich nejvíc radost doufám jen, že to budou dávat v nějakou normální dobu, abych to stíhala. A bojím se českého dabingu xD
Právě v této době tv nova vlastní vysílací práva na seriál The Vampire Diaries! Menším zklamáním je pro mě, ale to, že se ještě stále neví kdy konrétně půjdou do vysílání.


můj názor:
ty joo tak to je tedy gól..bych to vůbec neřekla, že Nova, že zrovna Nova bude vysílat the vampire diaries..a taky, bude to určitě doost zvláštní s dabingem, jsem si zvykla na titulky..většinou když už vidím třeba film s titulkami tak si nemůžu zvyknout na dabing, třeba to bude fajn..

Ausiello spoilers: "He’ll start to love and understand her"

2. března 2010 v 15:34 | MjUzIKberus

Otázka: Já umírám bez Vampire Diaries! Prosím, dejte nám nějaký spoiler na vztah Damon-Elena, protože já je miluju!

Ash Ausiello: Pak se připravte na silný konec série, o kterém exec. producent Julie Plec říká, že bude silně zaměřen na tento pár. "Uvidíme, jak se Damon začne dívat na Elenu víc než jen jako na bratrovu přítelkyni nebo dvojníka za lásku svého života," odhaluje. "Začne milovat a chápat ji jako lidská bytost, jož je ironické, protože Damon mohl dát jako obvykle s-t o čemkoli zahrnující lidskost. Je to dobrá věc. "


...noo skvělý, Damon se změní ve Stefana a Stefan v Damona..myslím to tím, že Stefan začne pít lidskou krev jako Damon a Damon začne milovat jako Stefan a bude tak trochu lidčtější..nu, bude to celý ještě zajímavý..už se doost těším na další díl :)

new informations about the vampire diaries

25. února 2010 v 15:07 | MjUzIKberus
Tak po blogách kolují nové informace ohledně dalších dílů...říká se, že Stefan bude opět zlákán k lidské krvy..(to se mi ale rozhodně nelíbí), což určitě povede ke změně jeho nynější osobnosti..takže nevím jak na to zareaguje Elena, když ta ho miluje takového jaký je ted, uvidíme..Také se najde tělo Vicky, která je tedy mrtvá a bratr Eleny, Jeremy, se chystá zjistit pravdu..dále také se zjistí, že ve městě Mystic Falls jsou upíři, a my ted můžeme jen odhadovat jak se zachová Damon až ho odhalí...

The V.D - Character

25. února 2010 v 14:44 | MjUzIKberus
Herec David Anders konečně opustil obsazení ve '24' a objeví se v několika epizodách The Vampire Diaries.
Ztělesňuje roli strýce Eleny a Jeremyho, Jonathan Gilbert, který v Mystic Falls přijde na některé problémy.
Jonathan Gilbert je ale i jméno předka Eleny a Jeremyho (1800). V epizodách z tohoto měsíce jsme ho mohli vidět ve vzpomínkách, kde Johnatana hrál Joe Knezevich.
Jonathan, kterého bude hrát David Anderes by se měl objevit již v dubnu na kanálu CW.

kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓↓

Kevin Williamson and Julie Plec -discuss the future of Vampire Diaries

24. února 2010 v 12:29 | MjUzIKberus
Jak moc zůstane u knih a jak moc budete věci měnit, protože pořad začal žít
vlastním životem?

Kevin Williamson: Pořad sice začal žít vlastním životem, ale myslím, že kniha nás vždy inspiruje. Pokud jste fanouškem knihy, můžete se podívat na to, co jsme použili, a to, co ne, nebo to, co jsme vzali a nakonec obrátili. Například, jdeme do celé té věci s kostelem a hrobkou v podzemí a těmi upíry, kteří byli vysušení, a kteří tam celé ty roky čekali, s Katherine mezi nimi.

To není v knize. Nicméně to, co je v knize, je Katherine. A tak nás knihy vždy inspirovaly, ale teď je show "volná" a už s partou spisovatelů sedím v místnosti a všechno kroutíme a obrácíme.

Vampire Diaries nominated for SATURN Award: Best Network Series

24. února 2010 v 12:22 | MjUzIKberus
Velká gratulace - The Vampire Diaries bylo nominováno v 36.ročníku Annual Saturn Awards, která oceňuje nejlepší sci-fi, fanstasty a horory filma a televize.

Vedle The Vampire Diaries byli nominováni: Chuck, Fringe, The Ghost Whisperer, Lost, a Heroes.
Slavnostní předávání cen proběhne 24.června 2010 v Burbanku, v Kalifornii.

People's Choice Award-Favorite New TV Drama

22. února 2010 v 15:32 | MjUzIKberus


Jak určitě víte The Vampire diaries vahrálo cenu People's Choice Award v kategorii Favorite New TV Drama ....nádherná trofej, tu bych chtěla taky mít :D

The Vampire Diaries - New Spoilers

22. února 2010 v 15:15 | MjUzIKberus

Mnozí z nás se ptají co bude dál..Někteří lidé se ptají veřejně a lidé z televizní stanice CW odpovídají.

V dílu A Few Good Men se objeví matka Matta a Vicki, která je silná alkoholička a můžeme se také těšit že se dozvíme více informací o Isobel.


Jasper: Ahoj! Jsem zvědavý jestli se Katherine vrátí do Mystic Falls. To už by bylo příliš.
Odpověď: Upíří deníky jsou v teprve v produkci, takže moc nevím (není o tom ani
rozhodnuto), jak bude pokračovat zbytek sezóny ve srovnání s Gossip Girl nebo One Tree Hill, které se dokončují. Doufám, že se Katherine objeví v 2. sérii.


Sasha: Bonniina babička zemřela a ona pomáhala otevírat hrobku s Damonem a Stefanem..Takže, co bude dál Bonnie Bennett dělat?
Odpověď: Bude svádět velký boj s Elenou.

The Vampire Diaries-Kinds choice awards 2010

19. února 2010 v 2:53 | MjUzIKberus

Upíří deníky byly nominovány na cenu Kids Choice Awards, která bude předána 27. března v USA. V kategorii nejlepší kniha je společně s Upířími deníky ještě Twilight sága, Diary of a Wimpy Kid a Where the Sidewalk Ends.
Více tady


The Vampire Diaries officially renewed for a second season!

19. února 2010 v 2:30 | MjUzIKberus

I když nebyly pochybnosti o tom, že CW bude vysílat i druhou sérii The Vampire Diaries, konečně to máme oficiálně potvrzené.

Reakce herců a štábu:

Kevin Williamson: Woo-hoo !!!!!
Julie Plec: Druhá série, whoop whoop! Díky všem divákům. Vy jste největší skupina fanoušků, jakou si show mohla přát.
Marcos Siega: Děkujeme všem našim fanouškům. Oficiálně vyzdvihuji na druhou sérii!

 
 

Reklama