the vampire diaries - NEWS

Spoiler » 7 Things You're Dying to Know

9. listopadu 2010 v 17:10 | MjUzIKberus

7 věcí, které byste rádi věděli.

1. Katherinin mistrovský plán spěje k výbuchu: "Všechny informace vybuchnou v průběhu příštích čtyřech epizodách..," řekla Julie Plec . "Jakmile udeří čas Díkuvzdání budeme z toho všeho velkou část vědět, ne-li většinu."

2. Katherine je starší než vypadá: Podle Julie Plec a jejího kolegy Kevina Williamsona, bude devátá epizoda plná flashbacků z roku cca 1492 natáčená v Bulharsku a ukáže nám, co dělá Katherine tak ďábelskou. Ale neuvidíme ji předtím než se stala upírem, ani toho, kdo ji proměnil.

3. Elena nebude proměněna v upíra .. Zatím: Narozdíl od knihy se naše hrdinka nepřidá k odporu ke sporýši jako Damon a Stefan v blízké budoucnosti. Nakonec může, ale nebude to tento rok.

2×09 (Katerina / Flashback Episode) » Synopsis

9. listopadu 2010 v 17:10 | MjUzIKberus

Novinky
Co způsobilo, že se z Katherine Pierce stal chladnokrevný vrah? Nina Dobrev prozradila, že odpověď na tuto otázku se dozvíme v následující 9. epizodě Katerina, která má premiéru 11. listopadu. V této epizodě budou ukázány flashbackové scény z roku 1490 z Bulharska, z rodné země Katherine. ,,Zjistíme, jak se stala upírkou a co jí vedlo k tomu, stát se sobeckou, posedlou ženskou, která myslí jenom na sebe." Řekla Nina Dobrev, která se v Bulharsku narodila, a která mluví Katheriným rodným jazykem. ,,Nezjistíme však, jak se stala upírkou." To je velké tajemství. Poznáme však novou, více jak 500 let starou hrozbu, která se vrací zpátky do Mystic Falls, aby zde nadělala problémy. Výkonná producentka Upířích deníků Julie Plec také prozradila, že v poslední epizodě před vánočními prázdniny, která bude odvysílaná 9. prosince konečně uvidíme děsivou proměnu Tylera Lockwooda ve vlkodlaka. Máme se opravdu na co těšit.

Vampire Diaries: The Love Triangle Continues…

9. listopadu 2010 v 17:10 | MjUzIKberus
Novinky

"Miluji tě, Eleno. A to proto, že tě miluju, nemůžu s tebou být sobec... Nemyslím,že si tě zasloužím. Ale můj bratr ano. "- Damon, TVD Ep. 2x08, "Rose "

Damon je až po uši zamilovaný do Eleny a myslí si,že si jí zaslouží. Přesto jsme si nemohli nevšimnout, že Damon a Stefan,vsadili život za to,aby Eleně zachránili život. Byl to také Damon,kdo vrátil Eleně její ochranný řetízek. On je takový gentleman!

Možnáspolu  Stefan a Elena chtějí být navždy, ale Damon je z toho šílený. Ve skutečnosti, Elena byl a bez sporýše,volná. A Damon toho ani nevyužil!

Bonnie and Damon? No, Bonnie and Luka? Maybe...

9. listopadu 2010 v 17:10 | MjUzIKberus

Novinky
Na Kristin byl dotaz, jestli se Damon a Bonnie dají brzo dohromady, nebo jestli u nich dojde k nějaké změně.

V knížkách je Bonnie do Damona zakoukaná, neznamená to ale, že se to stane i v seriálu. Aspoň ne v nejbližší době. Bonnie totiž potká nového kluka Luka (Bryton James).

Luka ví o schopnostech Bonnie, ale neděsí ho to, protože jeho otec mu vyprávěl o čarodějnicích ze Salemu. Ale Luka má taky tajemství a jeho otec nechce, aby se ho někdo dozvěděl.


Spoiler: Tyler Knows The Truth About Mason Lockwood in Episode 11

9. listopadu 2010 v 17:09 | MjUzIKberus

Novinky
Kelly: Jsem tak naštvaná, že je Mason v The Vampire Diaries mrtvý. Zjistí-li Tyler pravdu, začne připravovat svou vlkodlačí pomstu?

Tyler začne mít v 11. epizodě opravdu ponětí o tom, co se stalo jeho strýčkovi Masonovi, když do města přichází Masonovo přítel, ukazuje se, že Mason není na Floridě, jak se to doposud zdálo.

Two New Cast in The Vampire Diaries

9. listopadu 2010 v 17:09 | MjUzIKberus

NovinkyK hereckému obsazení v The Vampire Diaries se připojí dvě nové postavy, Bryton James a Daniel Gillies.

Bryton si zahraje postavu jménem Luki, nového černošského studenta na Mystic Falls High School.Poprvé se objeví v epizodě 2x09 s názvem Katerina.Tento díl má premiéru 11.listopadu 2010.

Daniel Gillies si zahraje Elijaha, což by pravděpodobně měl být upír a poprvé se objeví v epizode 2x08 s názvem Rose, která má premiéru 4.listopadu 2010.Spoiler: Will Damon Ever Be Happy?

9. listopadu 2010 v 17:08 | MjUzIKberus

Novinky
Sarah Jane: Bude Damon někdy šťastný v The Vampire Diaries?

Je to nepravděpodobné, Sarah Jane. Ale on se dívá na tu sluncem políbenou krásu, která odlehčuje jeho špatnou náladu. Ona nebude couvat, když se Damon pokusí sabotovat jejich flirtování s jeho kyselým kouzlem, ale je to proto, že její zájem o Damona není osobní. Řekla kráska, která přišla do města vyšetřit zmizení Masona Lockwooda. A tato dáma má šarm pro padouchy.

Michaela McManus as Jules in The Vampire Diaries!

9. listopadu 2010 v 17:08 | MjUzIKberus
Novinky
Den co den se dozvídáme více a více novinek o tomto charakteru, ovšem teď je známé i to, kdo bude Jules v The Vampire Diaries hrát. Potvzené je to, že Michaela McManus si zahraje Jules, která přišla do Mystic Falls prošetřit zmizení svého přítele Masona Lockwooda. Tato herečka má již herecké zkušenosti ze sariálů jako je Zákon a pořádek (Law & Order) nebo One Tree Hill, což je seriál, ve kterém hraje i přítelkyně našeho Paula Wesleyho Torrey DeVitto, kde hrála vždy jednu z hlavních rolí. Michaela se objeví v prosinci v jedenácté epizodě, kdy přijede do Mystic Falls. Spekuleje se i o tom, že si jí vyhlídne, jako asi všechny ženské postavy v seriálu, Damon Salvatore.

Taylor Kinney Discusses about The Vampire Diaries

9. listopadu 2010 v 16:50 | MjUzIKberus
Novinky

Jak už asi většina těch, kteří viděli 6.epizodu Upířích deníků, Plan B ví, že Taylor Kinney, seriálový Mason Lockwood navždy opustil tento seriál.Tady je krátký článek, jak se k tomu všemu vyjádřil sám Taylor.

Taylor Kinney diskutoval o svém nečekaném až šokovaném odhodu ze seriálu The Vampire Diaries v minulé epizodě (Plan B). Taylor hrál postavu Masona Lockwooda, vlkodlaka, který byl surově mučen antihrdinou Damonem Salvatorem a nakonec zemřel v jeho upírských rukou. Taylor okolo jeho odchodu ze seriálu Entertainment Weekly řekl: "I thought the lead-up was lead-up , but yeah, I was like, 'Really? Holy s**t!" Dodal, že natáčení této mučící scény s kolegou Ianem Somerhalder trvalo okolo deseti hodin. "Právě teď jsem zpátky v LA. Jsem docela napjatý se všemi v The Vampire Diaries, nikdy nevíte, co se v Mystic Falls stane."

The Vampire Diaries on 7th Novemeber on Markíza

9. listopadu 2010 v 13:59 | MjUzIKberus
Novinky

Slováci se jž tuhle neděli dočkali a my si budeme muset počkat ještě pár měsíců. Ano, na slovenské televizní srtanici Markíza se od neděle 7. listopadu začlo vysílat seriál The Vampire Diaries / Upírske denníky. Televize jako reklamu připravila menší promo video, ale je v poměrně nízké kvalitě. Jsou v něm ukázky z první série, ale zvuk nebo slovenský dabing vůbec není slyšet, což je celkem škoda.
Jisté je jenom to, že, když si Slováci každou neděli zapnou televizi, od 10:55 uvidí dva díly za sebou. Už se moc těším až to budou dávat u nás, akorát nejdřív bude docela nezvyk s českým dabingem, když je člověk zvyklý na titulky :)

The Vampire Diaries on Tv Markíza!

9. listopadu 2010 v 13:51 | MjUzIKberus
Novinky
Televize Markíza se chystá obnovit nedělní polední dvojblok seriálů pro mladé.A to titulem,který v Americe mezi "dříve narozenými" uspěl nadprůměrně dobře:The Vampire Diaries.Jak vyplývá z ceníku reklamy, již od listopadu se začne vysílat každou neděli přibližně v 11 hodin a to hned se dvěma díly za sebou. A se stejným názvem jako v USA.
Markíza vrátí mladým fanouškům amerických seriálů jejich tradiční místo, neboť Talentmánii bude vysílat už jen jednou týdně (v neděli) a také odpadnou nedělní dopolední reprízy této talentové show.

The Vampire Diaries - Two New Recurring Characters of Episode 2x09

19. října 2010 v 14:01 | MjUzIKberus
Novinky

Objevila se informace,že by se v The Vampire Diaries měly od 9.epizody objevovat dvě nové postavy.Údajně by to měl být otec se synem zatím,ale nevím kdo by je měl hrát.Tady jsou charaktery postav.

Luke, 17, Africký Američan (Afroameričan): Je to nový kluk ve škole. Alaric vyzve Bonnie a Jeremyho,aby mu ukázali okolí. Luke se vyptává Bonnie na její jméno Bennet(ová) a zda ví o čarodějnicích ze Salemu. Jeremy Luka později provede školou a řekne mu,že Sheila učila třídu čarodějnic na univerzitě a Jeremyho otec pokračoval v její práci,byl věřící a psal disertační práce na téma čarodějnice. Jeremy říká, že Bonnie není taková. Luke odpoví, že je to roztomilé.

Joanes, 38, Lukův otec: Alaric se k Lukovi a Joanesovi dostává na Mystic Grill. Luke a jeho otec si spolu velmi dobře rozumí. Joanes konstatuje, že on a Alaric toho mají velice společného (milovníci historie) a společné mají i pivo. Jenna je tam s Alaricem. V jiné scéně Joanes napomene svého syna k vyprávění věcí, týkajících se jich. Luke však odpoví, že by na to přišla tak jako tak.

Courtney Ford as. Vanessa in The Vampire Diaries

5. srpna 2010 v 11:02 | MjUzIKberus
Novinky

Courtney Ford as. Vanessa in The Vampire Diaries
Michael Ausiello zveřejnil zprávu o tom, že novou postavu v seriálu Vanessu bude hrát americká herečka Courtney Ford. Také minulý měsíc řekl výkonný producent Kevin Williamson, že znak může udržet dva dohromady. V tomhle článku si můžete přečíst o její postavě v seriálu.
"Ona není bez své intriky," řekl Kevin Williamson. "Bude dobrý kus pro někoho a tahle část se rozvine do ještě težší.. nebo bychom jí mohli kondenzovat jako rubu." (Nechápu to vysvětlení..)
Courtney Ford se narodila 27. 6. 1978 v Californii. Na televizních obrazovkách už se objevuje delší dobou třeba v menších rolích v seriálech jako How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), Cold Case (Odložené případy), Ugly Betty (Ošklivka Betty). Za své vystupování v seriálu How I Met Your Mother byla nominována na cenu Emmy Awards. Její největší herecká role byl ve filmu Fling, který byl natočen v roce 2008. Poté se pravidelně objevovala v seriálu Chirurgové (Grey´s Anatomy). Niný bude hrát v druhé sérii The Vampire Diaries.

Spoiler » How vampires and werewolves will interact in a TVD?

5. srpna 2010 v 10:56 | MjUzIKberus
Novinky
Jak budou vlkodlaci a upíři ovlivňovat dění v The Vampire Diaries? - Tamara
"V našem světě víme jenom velmi málo informací o upírech a ještě méně o vlkodlacích, takže to, co jste viděli ve filmu Wolfman nebo po přečtení knížek L. J. Smithové, nemusí být vždycky pravda," řekla na Comic-Conu Julie Plec. Budete překvapeni, jaké všechny schopnosti mají vlkodlaci. Někdo tím ale překvapen nebude - Katherine. Jak to vypadá, tak má opravdu hodně společnou historii s vlkodlaky.

Můj zdroj

Katerina Graham in "944 Magazine", August 2010

5. srpna 2010 v 10:54 | MjUzIKberus
Novinky
Katerina Graham se objevila na obálce srpnového čísla amerického časopisu 944. Je tam s ní rozhovor a velký čtyřstránkový článek o její hudbě, přepravovaném filmu Honey 2, o The Vampire Diaries a dalším.. Scany jsou v dobré kvalitě a Kat to tam strašně sluší :)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Katerina Graham talks her debut CD, Sassy, Honey 2 & Vampire Diaries

11. července 2010 v 14:33 | MjUzIKberus
ostatní

Mirror mirror on the wall, who's the freshest one of all" to jsou první řádky sloky písně Kateriny Grahams z nadcházejícího debutového CD s názvem "Sassy" a trať, která slibuje hvězdnou dráhu pro herečku z "The Vampire Diaries". 
Přestože TV Show bude mít v příštím roce několik zářezů a pauz, Katerina rozhodně bude mít na pilno. Plánuje vydat další album pro její fanoušky + si zahraje titulní roli ve filmu "Honey-2", který má už s pouhým obsazením větší ohlasy, než první díl, kde hrála Jessica Alba. To musí naštvat!

PopWrap: Jsem závislá na "Sassy"! Jak daleko jsi v procesu nahrávání?
Katerina Graham: Děkuji. Jsem strašně ráda, že se to lidem líbí! Ještě jsme úplně neskončili, chceme doladit nějaké detaily, ale vypustíme ven několik ukázek, abychom upoutali fanoušky. Je to ale těžké. Po dobu šestnácti hodin letím z Atlanty domů, cestou zařizuji, co se dá, do toho píšu další písničky a učím se scénář. Pak se vracím po krátké době zase zpátky a natáčíme. Je to náročné. 

Nina’s glad she doesn’t do nude scenes on Vampire Diaries

11. července 2010 v 14:30 | MjUzIKberus

katharine
Nina připustila, že se jí ulevilo, že nemusí hrát nahé scény v "The Vampire Diaries".
Herečka, která hraje Elenu, vysvětlila, že se necítí dobře, když musí být před kamerou nahá. 
Podle "The Mirror" Nina řekla: "Jsem spokojená, že nemusím být nahá v národní televizi. Baví mě natáčet, ale nahé scény opravdu ne. Podprsenka je fajn, ale nahá bych umřela."směje se. Nina také odpověděla klidně na otázku soutěžení mezi TVD, Twilight a True Blood.
"Nemyslím, že jde o konkurenci. Rozhodně konkurencí nejsme."vysvětlila."Jsme ve stejném žánru, ale vše je naprosto rozdílné. Je to jako jablko a pomeranč. True Blood je pikantnější a trošku starší. Twilight je na "velké obrazovce" a my jsme někde tak mezi. True Blood osobně sleduji, takže jsem velký fanda, ale Twilight mě rozhodně neuchvátilo."usmála se o

New spoilers (season 2)

7. července 2010 v 11:47 | MjUzIKberus
Novinky
• Návrat Katherine bude komplikovat nejen vztah Eleny a Stefana, ale také Damona.

• Elena s Katherine budou mít pouto, které budou během série zkoumat

• Proti všem očekáváním se Damon bude snažit Radě pomoci najít způsob, jak odstranit Katherine
• Rodina Lockwoodových bude v druhé sérii velmi důležitá. Paní Lockwoodová bude úřadovat po smrti manžela a Tyler je vlkodlak.

• Obyvatelé Mystic Falls budou čelit novému nepříteli a stanou se tak oběťmi. 

• Nová přátelství se také objeví, včetně nepřátelství mezi bývalými spojenci. Stefan s Damonem budou čelit mnohem většímu nebezpečí, než celé Mystic Falls dohromady!

!!Kopírujte jedině s jejím zdrojem, překládala to z francouzštiny!!

Spoiler: Did David Anders survive?

1. července 2010 v 19:48 | MjUzIKberus

Novinky

I když byl v poslední epizodě John Gilbert (David Anders) napaden Katherie, tak herec potvrzuje, že by se měl objevit i v druhé sérii The Vampire Diaries. A co dál?

"Teď to není v mých rukou," říká David Anders. "Cítím, že moje postava mže být ovlivněna jinými a nic není jisté. Ne vždy se ale umírá na řezé rány!"

Candice Accola at Frederique Constant’s Passion Awards To The American Heart Association (29. 6. 2010

1. července 2010 v 19:48 | MjUzIKberus

Novinky
Candice Accola 29.6. zamířila k Frederiqueovi Constantovi na Passion Awards To The American Heart Association kde, jak můžete vidět měla i svůj proslov.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com
 
 

Reklama