the vampire diaries - EPIZODY

2×09 – Katerina

9. listopadu 2010 v 17:09 | MjUzIKberus
The Vampire Diaries - rozcestník

KATHERININA MINULOST ODHALENA - Elena se vystavuje nebezpečí, když se snaží najít pravdu o
Katherinině minulosti a také co skrývá její vlastní minulost. Elena ví, že by Stefan s plánem
nikdy nesouhlasil a tak prosí Caroline, aby mlčela. Damon vykošisťuje svého nového důvěrníka
při odhalování moci a účelu měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se seznamují s Lukem - novým studentem s šokující rodinou historií.

2×08 – Rose

9. listopadu 2010 v 17:09 | MjUzIKberus
The Vampire Diaries - rozcestník

PRADÁVNÁ BYTOST V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon se dozvídají nové informace na téma lidí, upírů a událostí v dávné minulosti, poté, co přispěchají na pomoc Eleně. Jeremy pomáhá Bonnie po velice těžkém a vyčerpávajícím kouzle. Caroline dělá vše pro to, aby trochu ulehčila Tylerovi v jeho těžkém životním období. Damon a Stefan se dozvídají nové informace.

2×07 – Masquerade

9. listopadu 2010 v 16:50 | MjUzIKberus

The Vampire Diaries - rozcestník

SMRT NA MAŠKARNÍM BÁLE - Stefan a Damon se dohodnou na novém způsobu, jak se na maškarním bálu u Lockwoodů vypořádat s Katherine. Katherine se staví u své staré známé - Lucy, aby ji doprovázela na bál. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají, co můžou, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ovšem Katherine má připravené překvapení, o kterém nemohl nikdo z nich tušit. Okolnosti se zvrtnu, když Matt a Tyler se svými přáteli začnou popíjet alkohol.

2×06 – Plan B

9. listopadu 2010 v 16:50 | MjUzIKberus
The Vampire Diaries - rozcestník

KATHERINE SE VYBÍRÁ NOVOU OBĚT - Jeremy se snaží pomoci Alaricovi a Damonovi s vypořádáním se s Katherine, a to navzdory Elenině snaze udržet ho v bezpečí. Šerifka Forbesová a Caroline tráví několik vzácných chvil jako dcera a matka. Bonnie náhodou zjistí nové informace o Masonovi a podělí se s nimi se Stefanem, čímž přinutí Damona, aby vzal věci do svých rukou.

2×05 – Kill or Be Killed

9. listopadu 2010 v 16:50 | MjUzIKberus
The Vampire Diaries - rozcestník

MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Tyler se od Masona dozvídá více o prokletí Lockwoodů. Stefan a Damon se hádají kvůli tomu, jakým způsobem se mají vypořádat s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho od toho, aby se stále více nezaplétal do tajemství Lockwoodů, ovšem Jeremy se snaží si s Tylerem nebrat servítky. Mason se podělí s šerifkou Forbesovou o nějakou šokující informaci, vedoucí k noci plné násilí, vyznání a lámání srdcí.

2×04 – Memory Lane

9. listopadu 2010 v 16:50 | MjUzIKberus
The Vampire Diaries - rozcestník

DAMON SI VYTVÁŘÍ NOVÉHO NEPŘÍTELE - Stefan používá drastická opatření, aby zjistil pravý důvod, proč se Katherine vrátila do Mystic Falls, a je šokován, když zjistí, co se doopravdy stalo v roce 1864. Damon opět zkouší novou taktiku, jak vyřešit jeho problémy s Masonem, ale ukáže se to nákladné. Tyler tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine řekne o ultimátu, Stefan a Elena mají jen velmi málo možností.

2×03 – Bad Moon Rising

9. listopadu 2010 v 14:08 | MjUzIKberus
The Vampire Diaries - rozcestník

STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alaric se vydávají na univerzitu v Duke a pomocí Isobelina výzkumu o paranormálních jevech se snaží najít jakékoli vodítko k tajemství, které obklopuje rodinu Lockwoodů. Isobelina bývalá studentka Vanessa jim nabídne pomoc při procházení jejího výzkumu a sama se toho při té příležitosti dost přiučí. Stefan v lesích narazí na nové děsivé nebezpečí a Tyler zjišťuje šokující pravdu o Masonovi.

2×02 – Brave New World

9. listopadu 2010 v 14:06 | MjUzIKberus

The Vampire Diaries - rozcestník

KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufaná Caroline opouští nemocnici a připojí se ke kamarádům na karnevalu Mystic Falls, Damon chce okamžité zasáhnout, ale Stefan a Elena se postaví na její obranu. Matt je naprosto zmatený Carolininým chováním, ale stále se jí pokouší říct o svých citech k ní. Damon podezřívá Tylerova strýce Masona a využívá Tylerovu prchlivou povahu ve snaze odhalit Masonovo tajemství. Bonnie je ze všeho, co se kolem ní děje, rozrušená a svůj hněv si vylévá na Damonovi.

2×01 – The Return

9. listopadu 2010 v 14:04 | MjUzIKberus
The Vampire Diaries - rozcestník

Obsah dílu:
KATHERINE SE VRÁTILA PRO ODPLATU - vracíme se do stejné noci jako ve finále minulé série, Elenu po příjezdu domů čeká noční můra, když zjistí osud strýčka Johna a Jeremyho. V nemocnici Matt, Bonnie a Damon utěšují šerifku Forbesovou, zatímco čekají na zprávu, jestli Caroline přežije autonehodu. Po zmateném rozhovoru o nočních událostech si Damon jako první uvědomí, že se Katherine vrátila. Její příjezd nutí Stefana a Damona zjistit, co chce, proč se vrátila, a jak moc velkou hrozbou je pro lidi, které milují. Mezitím, co se Tyler vzpamatovává ze smrti otce, je překvapen, když jeho tajemný strýc Mason Lockwood přijíždí utěšovat rodinu.


1×22 – Founder’s Day SEASON FINALE

21. května 2010 v 22:39 | MjUzIKberus


DEN ZAKLADATELŮ SE PROMĚNÍ V SMRTÍCÍ - Den Zakladatelů konečně nadešel a všichni jsou na poslední chvíli zaneprázdněni přípravami plováků a ohňostrojů. Stefanovi je nepříjemný nový Damonův přístup k Eleně, ale Elena je více zaneprázdněna napravováním jejího vztahu s Jeremym. Jeremy se strachuje o Annu, ale není si jistý, že je v jejích nejnovějších plánech pro budoucnost. Ačkoli si Caroline užívá den jako Královna oslavy, rovněž se snaží pomoci Mattovi a Tylerovi dostat jejich přátelství do starých kolejí. Nakonec, i když by bylo nejlepší, aby ho Damon s Alaricem zastavili, Jonathan Gilbert stanoví plán v podnětu, který zakončí Den Zakladatelů chaosem, zničením a smrtí.

1×21 – Isobel

21. května 2010 v 22:36 | MjUzIKberus


ISOBEL SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Isobel se vrací do Mystic Falls a ohromí Alarica svým postojem a požadavky, že má zařídit její setkání s Elenou. Když se matka a dcera konečně shledají, Isobel odmítne odpovědět Eleně na většinu otázek, ale ukáže se, že se nezastaví před ničím, dokud nenajde tajemný vynález Jonathana Gilberta, po kterém pátrá. Isobeliny nebezpečné činy nutí Stefana, Damona a Bonnie zakročit a pomoci Eleně vypořádat se s nastalou situací.

1x19 / 1x20 Blood Brothers: Synopsis

19. dubna 2010 v 14:57 | MjUzIKberus
UKÁZKA JE PRO DÍL 19.

1x20
ELENA SE DOZVÍ PRAVDU O TOM, CO SE STALO, KDYŽ BYLI DAMON A STEFAN PROMĚNĚNI - Zatímco se Stefan snaží vyrovnat se svou minulostí, on a Damon odhalí část jejich historie Eleně a ona se nakonec dozví pravdu o tom, jak se stali upíry. Pearl má ošklivou konfrontaci s janathanem Gilbertem. Damon a Alaric se snaží najít tajemný vynález, než to udělá Jonathan. Přátelství a flirtování mezi Jeremym a Annou stále roste.

1x19
v této epizodě, Elena soutěží o titul Miss Mystic Falls. Povinou částí soutěže
je tanec. Damon souhlasil na poslední chvíly, že bude Eleniným partnerem.

****************************
..je mi teď Stefana hrozně líto..měla jsem ho ráda takovýho jaký byl, v sobě srovnanej, věděl a byl přesvědčený, že prostě lidskou krev pít nebude..

1×19 – Miss Mystic Falls

14. dubna 2010 v 14:54 | MjUzIKberus


ELENA A CAROLINE SOUTĚŽÍ V SOUTĚŽI KRÁSY/ SPENCER LOCKE ("Resident Evil"), hostující hvězda - Na oslavě Dne zakladatelů Elena (Nina Dobrev) a Caroline (Candice Accola) soutěží o titul "Miss Mistic Falls" proti jiným dívkám z města, včetně Tiny Fell (hostující hvězda Autumn Dial) a Amber Bradley (Spencer Locke). Elena je šťastná, že může přivítat Bonnie zpátky ve městě, ale Bonnie má stále výhrady k práci. John Gilbert se pokouší zastrašit Damona, ale jeho plán nemá požadovaný účinek. Damon zjistí, že Stefan skrývá nebezpečné tajemství, které by mohlo mít dopad na všechny ve městě.

1×17 - Let the Right One In - Promo

29. března 2010 v 12:39 | MjUzIKberus

Stefan je nucen učinit hrozné rozhodnutí. Stefan a Damon se rozhodnou, že vypatrají jejich nebezpečného nepřítele a poté se Stefan ocitá ve nebezpečné situaci. Damon a Elena přesvědčují Alarica, aby společně spolupracovali na pomoci Stefanovi. Matt doufá, že jeho matka Kelly (Melinda Clarke) zůstaně už natrvalo v Mystic Falls. Když se Caroline za bouřky porouchá auto, zjistí hrůzný objev, který šokuje celé město.

zdroj:

The Vampire Diaries 1x16 - There Goes The Neighborhood

29. března 2010 v 12:35 | MjUzIKberus


Anna udělá překvapení Damonovi, když se objeví u něj doma. Elena, Stefan, Caroline a Matt se společně sejdou a Stefan zjistí že toho mají s Mattem mnoho společného. Jenna se sejde se starou přítelkyní Kelly (Melinda Clarke) a vztah Jeremyho a Anny nabere nečekaný obrat.


The Vampire Diaries 1x15 "A Few Good Men"

29. března 2010 v 12:32 | MjUzIKberus


Melinda Clarke ("The OC"), host jako matka Matta a Vicki. Matt a Caroline překvapí náhlé zjevení Mattovy matky Kelly. Stefan a Elena mají obavy z nového přístupu Damona. Damona vyžaduje šerifka Forbesová, aby se účastnil drařby, kde by měl schánět finanční prostředky. Alaric odhalíšokující tajemství jeho vlastní minulosti. S pomocí Jenny a Stefana, je Elena odhodlána zjistit vše, co jí dovede k její biologické matce, ale pravda je, že je to víc, než dokáže zvládnout.
Asi se ptáte, jak se Damon bude dál vyrovnávat s tím, že Katherine nakonec není v hrobce. Julie Plec prozradila, že po většinu času z 15. a 16. dílu bude opilý. Ovšem sledování jeho trápení bude vtipné :)

1×14 – Fool Me Once

9. února 2010 v 14:29 | MjUzIKberus


Obsah dílu:
Stefan pomáhá Eleně a Bonnie z nebezpečné situace. Jeremy pozve Annu na párty v lese, aniž by tušil, že ona má vlastní důvod, proč se tam s ním chce setkat. Když Stefan, Damon a Elena pracují s Bonnie a její babičkou na otevření hrobky, všichni jsou šokování tím, co objeví…

Režie: Marcos Siega
Scénář: ???
Kamera: Paul M. Sommers
První vysílání v TV: 11. února 2010


kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓

1×13 – Children of the Damned

9. února 2010 v 14:07 | MjUzIKberus


Obsah dílu:
Stefan a Damon si ve vzpomínkách připomínají dávné činy obyvatel města, včetně jejich otce, Giuseppe Salvatora, a Pearl, vedoucí k ničivým událostem, které způsoby rozpor v jejich vztahu. V současnosti, Bonnieno rande s Benem se děsivě zvrtne. Elena pomáhá Stefanovi a Damonovi v jejich honbě za nalezením chybějícího deníku, který patřil jednomu z Eleniných předků. Stefan objeví důvod, proč se Alaric zajímá o deník i historii města. Damon zjistí, že se jeho stará známost vrátila do města s denním programem, který dokáže pochopit…

Obsazení: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Sean Faris (Ben), Malese Jow (Anna), Ric Reitz (Barnette Lockwood), Kelly Hu (Pearl), Joe Knezevich (Johnathan Gilbert), Bianca Lawson (Emily Bennett), James Remar (Giuseppe Salvatore)
Režie: Marcos Siega
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 4. února 2010
Sledovanost: 4,01 mil. diváků

kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓

1×12 – Unpleasantville

9. února 2010 v 14:03 | MjUzIKberus

Obsah dílu:
Zatímco se Stefan a Damon snaží zjistit identitu nového upíra ve městě, Stefan dává Eleně šperky naplněné sporýšem k ochraně její rodiny a přátel. Protože Matt nutně potřebuje peníze, přijímá místo v Mystic Grillu, kde bývalá středoškolská fotbalová hvězda Ben pracuje jako barman. Ben přispěchá na pomoc Bonnie, když zpozoruje, že ji Damon obtěžuje. Damon a Stefan doprovází Elenu na středoškolský ples ve stylu padesátých let, kde se Damonovi představí Alaric…

Obsazení: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Dillon Casey (Noah), Sean Faris (Ben), James Belyeu (student), Phillip DeVona (Mr. Forbes), Malese Jow (Anna), Ric Reitz (Barnette Lockwood), Katherine Neslund (studentka)
Režie: Liz Friedlander
Scénář: Barbie Kligman, Brian Young
Kamera: Paul M. Sommers
První vysílání v TV: 28. ledna 2010
Sledovanost: 3,72 mil. diváků
kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓

1×11 – Bloodlines

8. února 2010 v 14:38 | MjUzIKberus


Obsah dílu:
Stefan odhalí překvapující vodítko k minulosti. Damon podnikne výlet do Georgie, kde překvapí dávnou milenku Bree a zajistí si její pomoc při řešení problému s otevřením hrobky. Během toho se Damon setkává tváří tvář s někým, kdo je odhodlaný přimět ho zaplatit za minulé chyby. Stefan se otevírá Bonnieně babičce ve snaze pomoci Bonnie překonat strach a přijmout její síly. Během hledání historických dokumentů ve veřejné knihovně potkává Jeremy roztomilou, ale podivínskou dívku Annu, která má svoje vlastní teorie o historii Mystic Falls. Když se Damon vrátí zpět z Georgie, Stefan na něj čeká s novinkami, které změní jejich svět…

Obsazení: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Mia Kirshner (Isobel), Malese Jow (Anna), Gina Torres (Bree), Brandon Quinn (Lee), Jasmine Guy (Tituba Bennett), Dillon Casey (Noah), Sean Faris (Ben), Darrell C. Hazelrig (chlápek), Gishel Rafael (Lissa), James Belyeu (student), Katherine Neslund (žena v baru), John Fitzgerald Page (barman), Justin Price (student)
Režie: David Barrett
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec, Sean Reycraft
První vysílání v TV: 21. ledna 2010

kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓
 
 

Reklama