Filmy

Nový trailer k filmu Harry Potter a relikvie smrti!

7. července 2010 v 10:51 | MjUzIKberus

Po deseti letech jde dobrodružství o mladém čaroději do finále. A už trailer napoví, že to bude pěkně napínavá a drsná podívaná...

Poslední část Harryho Pottera s názvem Relikvie smrti bude rozdělena na dva díly, stejně jako poslední pokračování Twilight ságy s názvem Rozbřesk. Podle zbrusu nového traileru a úvodní věty Lorda Voldemorta směrem k Harrymu: "Chlapec, který žil. Přišel zemřít.", je jasné, že jestli máš ráda napětí a dramatické scény, přijdeš si určitě na své.

První část Relikvie smrti uvidíme v našich kinech až 18. listopadu 2010, ale malou ochutnávku pro tebe máme už teď!

Street Dance 3D

12. června 2010 v 15:09 | MjUzIKberus

...TYJOO to bude úžasnej filmík, už se na něj těším až ho někdy uvidím ...jj takový filmíky já ráda :)

Let`s Dance, High School Musical, Fame... To všechno už máme za sebou. Teď je tu Street Dance a vychutnat si ho můžeš dokonce ve 3D.
Tentokrát se bude mixovat drsný pouliční street dance s precizními baletními kroky. A nechybí ani lovestory mezi streeťačkou Carly (Nichola Burley) a baleťákem Tomasem (Richard Winsor). Ve filmu se objeví i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent, vítěz z roku 2008 George Sampson a skupiny Flawless a Diversity.

Cč.

Dear John + trailer

8. ledna 2010 v 19:08 | MjUzIKberus


Milý Johne
Válečný / Romantický / Drama
USA, 2010


Režie: Lasse Hallström
Hrají: Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Henry Thomas

John jako mladý se snaží najít rovnováhu mezi ním a jeho otcem. Při propustce z armády potkává Savannah. Stávají se z nich přátelé potom, co John skočí pro její kabelku do vody. U ohně s vysokoškoláky se seznamuje se Savanniným přítelem Timem Wheddonem. Po počátečním setkání se John a Savannah opět sejdou na pláži, kde on ji učí surfovat. Rychle se do sebe zamilují.

Greta...film with Hilary Duff

20. listopadu 2009 v 18:34 | MjUzIKberus


Originální název: Greta
Žánr: Drama
Rok výroby: 2009
Země: USA
Příběh "Grety" (Hilary Duff) vypráví o vzpurné sedmnáctileté dívce plné sarkastického důvtipu,která si od svých šestnácti plánuje vlastní smrt. Greta nezvládá soužití se svojí matkou a nevlastním otcem, a tak je poslána na prázdniny k prarodičům do New Yersey. Ti žijí poněkud jiným stylem na jaký byla Greta zvyklá. Životním stylem, který jí absolutně nesedí.

V jedné z místních restauracích se poznává s charismatickým kuchařem Juliem, který má za sebou kriminální minulost. Konzervativní prarodiče ze vztahu své vnučky nejsou nadšeni a pokoušejí se dva mladé milence od sebe oddělit. Později však pochopí, že lásku mladého páru není možné porazit. V životě Grety je však ještě jedna věc, která pohne s celým dějem. A tou je její deník, kde si zapisuje nejrůznější způsoby sebevražd. Jedno ví jistě - toto léto má být pro ni tím posledním.

At Ziji Rytiri / The Little Knights

19. listopadu 2009 v 14:00 | MjUzIKberus


Příběh dobrodružné komedie Ať žijí rytíři nás zavede do temných zákoutí mohutného hradu a nedaleké tvrze, které se vyzývavě tyčí v těsném sousedství, obklopeny hlubokým lesem. Vcelku poklidné soužití naruší nečekaná událost. Martin z Vamberka, čestný rytíř a starostlivý otec pěti dětí, je nařčen z čarodějnictví a loupeživých výprav. Odjíždí proto na královský dvůr hájit svoji čest a nechává tvrz v rukou svého nejstaršího syna Petra a jeho sourozenců. Netuší, že ono udání je dílem závistivého, hrabivého a dokonale slizkého souseda Albrechta z Krvenos, který netouží po ničem jiném, než se panství zmocnit. Zdá se, že zlo už má vyhráno. Albrecht ovšem brzy zjistí, že vyzrát nad partou malých rytířů je někdy těžší, než porazit armádu Saracénů… Podaří se dětem zvítězit nad mnohem silnějším nepřítelem? Toto tajemství budou diváci s hrdiny rozplétat v příběhu plném alchymie, rytířů a katapultů.

Báječný svět shopaholiků

19. listopadu 2009 v 13:51 | MjUzIKberus


Komedie / Romantický / Rodinný
USA, 2009, 104 min
Nová práce? Snad. Nový přítel? Možná. Nová kabelka? Absolutně! Bláznivá komedie podle knižního bestselleru o strastech mladé ženy posedlé nakupováním. Pokušení číhají doslova na každém rohu, jediné, co nečíhá, je aspoň malý kredit na kartě navíc. Sympatická dívka Rebecca Bloomwood žije obklopena luxusem a stylem současného New Yorku, ráda se baví a doopravdy skvěle umí nakupovat možná až příliš dobře. Sní o tom, že bude jednou pracovat jako módní redaktorka ve svém oblíbeném časopisu. Zatím chodí po obchodech a do nového zaměstnání pilně trénuje. Nakupuje jak ve slevách, tak v drahých buticích, otázka vhodných doplňků je pro ni náplní života. Osud má však smysl pro ironii a tak Rebecca sice získá zaměstnání ve vysněném vydavatelství, ale ve finančním časopisu. Dokáže utéct před svou divokou nákupní historií a najde ještě k tomu toho pravého? Romantickou komedii plnou krásných dívek a ještě krásnějšího oblečení produkoval Jerry Bruckheimer, který je podepsaný například pod Piráty z Karibiku. Vedle krásné Isla Fisher se můžeme těšit i na sympatického Hugha Dancyho nebo Johna Goodmana. Řekli o filmu´Rebecca Bloomwood je postava, se kterou jsem se naprosto ztotožnil,´ vysvětluje režisér P.J. Hogan. ´Shopaholik je vyznavačem obchodní terapie. Je vám mizerně? Běžte nakupovat, hned se vám uleví. To dokáže pochopit úplně každý. Všichni někdy využíváme nakupování jako prostředek k tomu, abychom si zlepšili náladu, ale Rebecca s tím není schopna přestat. Nikdy nenarazila na nabídku, kterou by dokázala odmítnout.´ ´Když se teď podíváte na úvěrovou finanční krizi v USA, kde má každý 27 kreditních karet, je vám jasné, že do kůže Rebeccy Bloomwood se dokáže snadno vžít každý,´ dodává vedoucí výroby Mike Stenson. BONUSY - DVD: Vystřižené scény - Tisíc devět set šátkodesát šátek- Kalhoty se zebřím vzorem- Nečekaný polibek- Kostky Nepovedené záběry Stuck With Each Other videoklip s Akonem

Zakletý v čase (2009)

19. listopadu 2009 v 13:41 | MjUzIKberus


Drama / Romantický / Sci-Fi
USA, 2009, 107 min
Hrají: Rachel McAdams, Eric Bana, Ron Livingston, Arliss Howard, Stephen Tobolowsky, Maggie Castle, Tatum McCann

Film "Zakletý v čase" je natočen podle bestselleru o lásce, která přesahuje hranice času. Clare (Rachel McAdams) je zamilovaná do Henryho (Eric Bana) celý svůj život. Věří, že si jsou souzeni, ačkoli ví i to, že budou odloučeni, jen neví kdy: Henry je cestovatel časem - prokletí velmi vzácné genetické anomálie, která způsobuje, že se Henry skoro celý svůj život přesouvá v čase do budoucnosti a minulosti bez jakékoli kontroly. I navzdory tomu, že Henryho nedobrovolné cestování v čase je od sebe dělí, Clare se za každou cenu snaží vybudovat normální život se svou jedinou životní láskou.

Chces me, chci te (Ugly Truth) - trailer

16. listopadu 2009 v 16:06 | MjUzIKberus


Abby Richterová (Katherine Heigl) pracuje jako producentka ranní show, stále romanticky a beznadějně hledající tu pravou lásku. Díky své práci potká Mika Chadwaye (Gerard Butler) - šovinistickou, drzou televizní hvězdu, která slíbí, že odhalí "ošklivé" tajemství vztahů mezi muži a ženami. A aby ukázal, že má pravdu, začne Abby radit, jak nejlépe ulovit chlapa. V kinech od 17.9.2009.

kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓↓

Prokletí domu slunečnic

14. února 2009 v 0:28 | MjUzIKberus

Originální název: Messengers, The
Žánr: Drama, Horor, Thriller
Rok výroby: 2007
Režie: Danny Pang, Oxide Pang Chun, Danny Pang, Oxide Pang Chun

popis filmu:
Je prokázáno, že děti jsou k paranormálním jevům víc vnímavé než dospělí.
Vidí věci, které jiní nevidí. Věří tomu, co dospělí odmítají. A snaží se nás varovat!


Rodina Solomonových opustila hektický život Chicaga a přestěhovala se na tiché a odloučené místo - na farmu v Severní Dakotě. Mezi poklidným pohupováním slunečnicových polí Jess brzy zjistí, jak děsivé toto odloučení od světa může být, když ona a její bratr Ben vidí hrozivá zjevení, která nevidí nikdo jiný. Její bouřlivá minulost se střetává s minulostí těch, kteří kdysi žili v tomto domě

...

pokračování
↓↓↓↓↓

New Moon

13. února 2009 v 23:59 | MjUzIKberus
New Moon jako FILM:


Originální název: New Moon
Žánr: Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2009
Země: USA

popis filmu:
Isabella ,,Bella'' Swanová slaví své 18-té narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco rozbaluje své dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak Jasper neodolá a zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, že je s ním ve stálém nebezpečí se s ní rozchází a odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese a trpí. Snaží se utěšit a hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jacob se jí snaží pomoci. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

pokračování
↓↓↓↓↓


Kouzla Kralu

6. února 2009 v 17:52 | MjUzIKberus
Kouzla Králů
Originální název: Kouzla Králů
Rok výroby: 2008

Dům voskových figurín

17. října 2008 v 20:56 | beruska.luciik911

Dům voskových figurín
Originální název: House of Wax
Žánr: Horor
Rok výroby: 2005
Režie: Jaume Collet-Serra


Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea se bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce - Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ...

Dark Castle Entertainment, producent úspěšného nadpřirozeného hororu Gothika a ostatních podívaných jako
Dům hrůzy a 13 duchů, vám přináší hrůzný příběh šesti přátel, jejichž cesta autem naprosto změní kurz, když je začnou pronásledovat záhadní zabijáci, kteří z nich chtějí udělat exponáty do své sbírky takřka živých figurín z vosku. "Dům voskových figurín je moderní narážkou na krváky 70. a 80. let," říká producent Joel Silver, který se svým kolegou Robertem Zemeckisem v roce 1999 rozjel filmem Dům hrůzy celý projekt Dark Castle Entertainment. "Je to jako jízda na horské dráze ke kořenů našeho prvotního strachu, že nás někdo chytí, uvězní a my se staneme součástí jeho hrůzostrašného plánu. Najednou přestane existovat realita a není možnost záchrany či útěku."

Dům voskových figurín přebírá svůj distribuční název od hororové klasiky z roku 1953, v níž Vincent Price hraje talentovaného sochaře, který si otevře museum, kde jsou vystaveny takřka živé exponáty. "Na voskových figurínách je něco fascinujícího," říká Silver. "Něco vám na nich
nehraje, jsou trochu strašidelné, ale zároveň se od nich nemůžete odtrhnout." V příběhu dojde k zásadnímu zvratu v okamžiku, když vyjde na povrch, že Priceova postava použila pro své překrásné skulptury lidi, kteří teď dlí pod vrstvou vosku. Ničím jiným, než touto základní premisou, se remake z produkční dílny Dark Castle Entertainment neinspirovalo, ani necituje scény z originálu. "Líbila se nám představa, že by někde bylo museum, v němž by byli vystaveni lidé zalití ve vosku. Od toho jsme se odpíchli a vytvořili zbrusu nový příběh, který posouvá daný koncept nanovou rovinu," říká Silver.
Příčinou celé hororové situace je duo bratrů Bo a Vincenta Sinclairových, jež oba hraje Brian Van Holt, kterého jsme mohli vidět ve snímcích jako Černý jestřáb sestřelen a S.W.A.T: Jednotka rychlého nasazení. Van Holt dokázal zajímavým způsobem odstínit jak Boa, majitele opuštěné čerpací stanice, tak jeho umělecky nadanější, ale stejně sadistické dvojče Vincenta. "Není vůbec snadné zahrát jednu zápornou postavu, natož dvě," říká Van Holt, který tvrdí, že se pokoušel
vystavět dynamiku mezi bratry na své vlastní zkušenosti se sestrou-dvojčetem. "Byla to opravdová výzva. Ale na druhou stranu i příležitost užít si velmi zábavné natáčení." "Brian musel hrát dvě postavy," říká Jaume Collet-Serra, "ale ne dosti na tom. Ještě to měl ztížené tím, že měl na obličeji masku, která mu umožňovala vidět jen na jedno oko, což v místnosti s podlahami z jemného vosku není žádná slast. Ale tím se mu do filmu podařilo přidat velmi znepokojující efekt." V osobě úspěšného režiséra reklam a videoklipů Jaume Collet-Serry našli producenti Silver-Levin tvůrce, jehož vizuální vytříbenost a nevtíravé postupy v budování atmosféry jej předurčily k tomu, aby byl průvodcem týmu nejžhavějších mladých hvězd současnosti na hrůzostrašné cestě ke kořenům strachu. "Mezi tvůrci ze světa reklamy a videoklipů neustále hledám nové talenty, tudíž dobře znám jejich práci," říká Levin, "ale v poslední době mě nejvíce uchvátily výsledky Jaumeovy práce. Vždy je tam přítomen nějaký nepříjemný hrot, a jakkoli je každá z jeho komerčních prací jiná, sdílí podobnou vizi světa a styl."Hrají:

Sam Harkess role:Young Vincent

Elisha Cuthbert role: Carly Jones


Jared Padalecki role: Wade


Chad Michael Murray role: Nick Jones


Paris Hilton role: Paige Edwards


Robert Ri'chard role: Blake


Jon Abrahams role: Dalton Chapman


Andy Anderson role: Sheriff


Emma Lung role: Jennifer


Murray Smith role: Dr. Victor Sinclair


Dragicia Debert role: Trudy Sinclair


Brian Van Holt role: Bo / Vincent


Damon Herriman role: Roadkill Driver


Thomas Adamson role: Young Bo

Odkazy:
http://houseofwaxmovie.warnerbros.com/Mezi námi děvčaty

12. října 2008 v 16:50 | beruska.luciik911Originální název: Freaky Friday
Žánr: Fantasy, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2003
Režie: Mark Waters (VIII)


Dr. Tess Coleman (JAMIE LEE CURTIS) a její patnáctiletá dcera Anna (LINDSAY LOHAN) spolu příliš nevycházejí.Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (MARK HARMON) ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky.

Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.

Sprejeři

12. října 2008 v 14:43 | MjUzIKberus

Režie: Benjamin Morgan
Hrají: Lane Garrison, Brian Burnam, Mackenzie Firgens

Tváří v tvář těžkým časům bojují dva mladí sprejeři za prosazení svých výtvarných vášní. A to v době, kdy se začíná rozdělovat jejich přátelství i vlastní životy.

Michael "Dědic" Rosario a Curtis "Zbytečnej" Smith patří mezi nejaktivnější a nejtalentovanější malíře graffiti v sanfranciské čtvrti Mission. Ve věku deseti let, kdy mladí přátelé zoufale hledají slávu i svou vlastní identitu, začínají popisovat svými jmény městské objekty v okolí. Za více než deset let se z nich stane výborný tým pouličních umělců.Oba tajně vyzdobí betonové a ocelové plochy po celé oblasti zátoky v San Franciscu. Nicméně, když jsou za své malby Dědic i Zbytečnej zatčeni, odhalí se jejich tajné identity a jejich umělecké výtvory jsou náhle poškozeny. I když mají oba
nahradit škody a navíc jim hrozí vězení, bojují za prosazení svých výtvarných vášní. Hrozí, že cesty, které si vybrali, rozdělí jejich celoživotní přátelství a nakonec i jejich životy. 
 

Reklama