>>Bullet for My Valentine<<

Pódiové sestavy slavných kytaristů - Matt Tuck

25. června 2010 v 9:51 | MjUzIKberus
Matt

Sestava tohoto kytaristy skupiny Bullet For My Valentine, formace, která bývá obvykle řazena do metalcoreových vod je založena, jak Tuck sám říká, jen na dobrých nástrojích a aparátech: "Jestliže máš pocit, že mít dobrej zvuk znamená přidat tam všechny možné efekty včetně zvonů a píšťal, tak by ses měl co nejdříve zamyslet nad tím, jestli není chyba v tobě." Jak říká jeho technik, Greg Winn, Tuck si zakládá právě na tom, že jeho zvuk nejde přes hory dalších mašinek. "Co tedy opravdu nemusí, jsou multiefekty," podotýká Winn. "Ani o tom nehodlá přemýšlet, protože stejně by z žádného procesoru nedostal to, co leze ze spojení Ibanez Tube Screamer a Peavey 6505." TS-9 má Tuck v podstatě zapnutý pořád, i v případě, když na hlavě přepne do čistého signálu: "Já vlastně nikdy nepoužívám ultra čistý zvuk. Hlavy 6505 sice produkují takový ten typický vanhalenovský zvuk, ale právě ve spojení s TS-9 to dostává ten správnej dlouhej sustain a šíři. A to mám na hlavách nastaven gain tak maximálně na čtyři a půl."

BFMV - Your Betrayal new videoklip

21. května 2010 v 22:19 | MjUzIKberus


Bullet for My Valentine, vydávají nový cédé a s ním i vyšel nový videoklip k písničce Your Betrayal...je možné si ho poslechnout a shlédnout také na myspace skupiny :)


moje reakce na video:
úplně bomba...písničku znám už delší dobu,
někdy od února..ale video je nový, upa perfekt :)


BFMV - new CD Fever

21. května 2010 v 22:13 | MjUzIKberus

A je to tady, sice to sem dávám z delším zpožděním, ale nevadí...dlouho očekávané album skupiny Bullet For My Valentine vyšlo již 26.4. :) mělo už vyjít dříve, ale nevadí...práci klusi odvedli pěknou, přímo bravůrní...dneska jsem si konečně to CD stáhla a poslechla a super, jsem z něho nadšená..takže příznivci metalu, neváhejte a stáhněte si taky toto CD :) nebudete litoval...

Název: Bullet For My Valentine - Fever
Datum vydání: 26.4.2010
Hudební žánr: Power Metal 


1. Your Betrayal
2. Fever
3. The Last Fight
4. A Place Where You Belong
5. Pleasure and Pain
6. Alone
7. Breaking Out Breaking Down
8. Bittersweet Memories
9. Dignity
10. Begging For Mercy
11. Pretty On The Outside

BFMV ...Padge vydává kytarový DVD

19. října 2009 v 13:32 | MjUzIKberus

Padge, kytarista ze skupiny Bullet for my Valentine, měl v září vydávat své DVD, kde učí základy své agresivní hry na kytaru...konečně na officiálních stránkách skupiny Bullet for my Valentine se už objevilo něco o tom DVD
lze o už objednat na http://tinyurl.com/yjmpzle

jde tedy o DVD kde Padge uci zaklady jeho agresivni hry a riffu k inspiraci novy generaci kytaristů. Krok po kroku ukaze např. jak zahrát "Tears Don't Fall", "Scream Aim Fire", "Eye Of The Storm" a dalsi ... Padge dal vysvetluje jak pouziva ruzny techniky hry jako bending, sweep picking atd. Na DVD jsou taky k dispozici vsechny "backing tracks" coz me nenapada jak presne ted prelozit ale ve zkratce neco jako hudba do pozadi pres kterou se dají hrat ostatni linky.

dal na DVD najdes 36 tabu, 70 minut videa a ziskas celozivotni membership na webu

BFMV - Rock am Ring 2008 ke stažení

3. června 2009 v 17:16 | MjUzIKberus
BFMV waking the demon
ukázka koncíku - akorát po stažení je to lepší kvalita :)

BULLET FOR MY VALENTINE - ROCK AM RING 2008
Matthew "Matt" Tuck - Vocals; guitar
Michael "Padge" Padget -Guitar; backing vocals
Jason "Jay" James - Bass; backing vocals
Michael "Moose" Thomas - Drums

01. Scream aim fire
02. Disappear
03. Four words (to choke upon)
04. Tears don't fall
05. Suffocating under words of sorrow
06. Say goodnight
07. Eye of the storm
08. Deliver us from evil
09. Hand of blood
10. Waking the demonC.č.

BFMV ruší své vystoupení na My Coke Festivalu 2009

15. dubna 2009 v 9:21 | MjUzIKberus

BFMV ruší své vystoupení na My Coke Festivalu 2009 v Jižní Africe (koná se v dubnu). Důvodem je plno práce s nahráváním 3tího alba. Doma ve Walesu bude producentem Don Gilmore (Linkin Park, Lacuna Coil).
"Jsme naprosto zdrceni, že jsme museli zrušit tyto Show, řádně jsem se na to těšili, ale opravdu jsme získali nápady na psaní nových písní a máme obsazený rozvrh a vše máme připraveno pro nahrávání nového alba, ze kterého jsme všichni opravdu nadšeni! Tím se chceme omluvit fanouškům v JAR a slibujem, že se brzy vrátíme.":(Matt)
...že se vrátí? :D vždyť tam ještě nebyli :D noo aspoň, že se neflákají a pečlivě makají na svým new albu .....už jsem taky docela napnutá jak kšandy :) jak to nakonec celý dopadne, ale věřím, že to čekání určitě bude stát za to ;)

Bullet for my Valentine......Funny :D

6. dubna 2009 v 13:07 | MjUzIKberus
Tak když už jsem začala sem dávat funny videa, tak samo taky nesmím zapomenout na BFMV ;)

..Tak tohle video mě zase úplně dostává do kolen :D...schválně kdo to vydrží poslouchat do konce :D

Bullet For My Valentine - All These Thinks I Hate

26. března 2009 v 13:48 | MjUzIKberusOni mi to videa snad ruší schválně? :D s*ru na youtube, ted když to pude, sem budu dávat jen ze streamu a od někud jinud, ale z youbka už ani ne ;)

...All These Thinks I Hate....Jedna z mých oblíbených písniček ;)

Bullet for my Valentine - Tears Don't Fall

26. března 2009 v 13:38 | MjUzIKberus


....dávám sem znova tohle video, pač to co jsem tady měla, tak mi ho na youtobe zrušili.....tak jsem ho našla na streamu ;)

....jinak tohle je první písnička a video co jsem od nich slyšela a viděla, díky týhle jsem si zamilovala BFMV, jenže to asi skoro každý kdo zná BFMV tak prvně slyšel tuhle Tears dont fall ;)
ale tohle video má, i vlastně ostatní, zvláštní konec, takový nečekaný...a tady na ten si počkejte :) tam nakonci s ním fakt ta hoka hezky vypeče :)

Matt in this week's Metal Hammer Podcast

23. března 2009 v 13:38 | MjUzIKberus
...Matt, zpěvák a kytarista z Bullet for my Valentine, měl rozhovor ohleně se blížícího alba, který se momentálně píše ....už aby vyšlo, já se na něj tak těším :)

Prozradil, že už 4 nebo 5 písniček mají hotových, ale celkem chce 14 písniček, na který dodělával(alba předtím) vokální linky, tentokrát ale se snažil psat zpěvy, když psal hudbu.

A pokud jde o texty písní: "Je tu jedna písnička, která hovoří o tom, žeb nemůžeš mít všechno, co bys chtěl. Jako já např. být členem skvělý kapely." pokračuje upřímě Matt ;)..."jako když uvidíte pěkné děvče, z party, ve které jste, můžeš ji chtít, ale většinou chceš to co nemůžeš mít ....(to mi mluví z duše)....z toho vyplívá, že Matt v týhle písničce zpívá o posednutí a utkvělých myšlenkách...(takže to vypadá, že tahle písnička bude první single new desky).....

c.č.

PADGET pracuje na svým DVD ;)

23. března 2009 v 13:00 | MjUzIKberus


Ahojky lidičky, nwm jestli znáte skupinu Bullet for my Valentine, ale moje je to oblíbená skupina a zjistila jsem, že kytarista Michael (=Padget) z této Welšské metalcorové skupiny pracuje na svým DVD, na kterým chce zveřejnit několik svých technik hraní. Název DVD by měl být Rock House a toto DVD vzniklo jako věnování pro "sarge1875" z The Rock House blog....ukáže tu právě mnoho technik, které zdokonalí hru na kytaru....že bych se konečně naučila na kytaru :D .....a taky jinak nám poradí jak spojit hru se zpěvěm, jak tvořit písničky a mnoho dalšího.....určitě to bude DVD, na který hodně dlouho fanoušci BFMV čekali, protože v něm prozradí všechny svoje finty .....a docela se i těším jak to tedy bude nakonec celý vypadat ;)

BFMV....zrušili účast na Metal Hammer's Hammerfest

23. března 2009 v 12:41 | MjUzIKberus
Bullet zrušili účast na Metal Hammer's Hammerfest (24. a 25.04.09) a jako náhradu vybrali Sonicsphere Festival.
Důvodem je zavření se ve studiu a práce na třetím albu, které by tedy teoreticky mohlo vyjítněkdy kolem konce září, jak říkal Jay (v rozhovoru s prosice, ve kterým byla ta jeho odpověď dvojsmyslná - buď září 09 nebo září 10). Tak si vyberte.

Interview With Matt Tuck And Padge - prosinec 08

21. ledna 2009 v 18:53 | MjUzIKberus

Spit You Out - live

16. ledna 2009 v 22:13 | beruska.luciik911

BFMV - tři nový songy (Deluxe Edition of Scream Aim Fire)

11. ledna 2009 v 16:24 | beruska.luciik911
Jak je každýmu fanouškovi BFMV známo loni v lednu vyšlo album Scream Aim Fire a ještě loni v listopadu vyšla Deluxe Edition of Scream Aim Fire, kde se objevili nové songy, původně jsme na fóru spekulovali zda to jsou opravdu jejich díla, pač mají stejný názvy jako jiný starý písničky od někoho jinýho, tak jsme si mysleli, že to jsou covery, ale není tomu tak opravdu to je z jejich dílny ....a strašně moc se mi líbí ;) musím kluky pochválit

Watching Us Die Tonight


Road To Nowhere


One Good Reason Why

BFMV - znáte band? Neee? to je chyba =D

15. října 2008 v 19:23 | MjUzIKberus

Členové:

Matthew Tuck (zpěv, kytara)
Michael Padget (hlavní kytara)
Jason James (baskytara)
Michael Thomas (bicí)


BFMV vznikli v roce1998 v Waleském Bridgendu ve Velké Británii. Nejdříve hráli jen předělávky od Metallicy a Nirvany a to pod jménem Jeff Killed John.

RANNÉ DNY

Spočátku bojovali o úspěch, ten se však dostavil, až si jich všimli jiné Waleské kapely Lostpropeths a Funeral for A Friend. Ti si jich všimli a ejhle, dostavil se úspěch.
Když přišlo na nahrávání Dema , věci nešli tak úplně po másle. Skupinu opustil bassák Nich Cradle. A to den před nahráváním dvou nahrávek. Skupina neměla bassáka a nahrávání dema šlo do háje. I když kapele hrozila nepříliš růžová budoucnost, dokázali si poradit a našli si nového bassistu Jasona Jamese. Poté si změnili jméno na Bullet for my Valentine. Matthews psal pro skupinu nové, temné texty. Nedlouho potom kapela podepsala obchodní smlouvu se Sony Records a to v říjnu 2004.


mp3 songy na poslechnutí od BFMV

14. října 2008 v 17:12 | beruska.luciik911

aby jste si to mohli poslechnout, dejte POP-OUT PLAYER


Scream Aim Fire TV Commercial

12. října 2008 v 1:07 | beruska.luciik911

Bullet For My Valentine - Live at Brixton - No Contro- videol

12. října 2008 v 0:23 | beruska.luciik911

Bullet For My Valentine - ORIGINAL "Tears Don't Fall"- video

12. října 2008 v 0:18 | beruska.luciik911
 
 

Reklama