Říjen 2010

The Vampire Diaries - Two New Recurring Characters of Episode 2x09

19. října 2010 v 14:01 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Novinky

Objevila se informace,že by se v The Vampire Diaries měly od 9.epizody objevovat dvě nové postavy.Údajně by to měl být otec se synem zatím,ale nevím kdo by je měl hrát.Tady jsou charaktery postav.

Luke, 17, Africký Američan (Afroameričan): Je to nový kluk ve škole. Alaric vyzve Bonnie a Jeremyho,aby mu ukázali okolí. Luke se vyptává Bonnie na její jméno Bennet(ová) a zda ví o čarodějnicích ze Salemu. Jeremy Luka později provede školou a řekne mu,že Sheila učila třídu čarodějnic na univerzitě a Jeremyho otec pokračoval v její práci,byl věřící a psal disertační práce na téma čarodějnice. Jeremy říká, že Bonnie není taková. Luke odpoví, že je to roztomilé.

Joanes, 38, Lukův otec: Alaric se k Lukovi a Joanesovi dostává na Mystic Grill. Luke a jeho otec si spolu velmi dobře rozumí. Joanes konstatuje, že on a Alaric toho mají velice společného (milovníci historie) a společné mají i pivo. Jenna je tam s Alaricem. V jiné scéně Joanes napomene svého syna k vyprávění věcí, týkajících se jich. Luke však odpoví, že by na to přišla tak jako tak.


Omluva !!!

5. října 2010 v 16:03 | MjUzIKberus |  Moje kecy
Ahojky všichni hlavně moje eSbénka, chtěla bych se vám velice moc omluvit, že teď na blog jsem vůbec nechodila asi tak už dva měsíce..ale nám doma příšerně furt blbne net..začalo to právě už v srpnu kdy nám kleknul počítač..nefungoval nám asi tak 14 dní, taťka ho dal známýmu opravit..nu pak tedy se ségrou celý natěšený, že už konečně fachá, tak nic..počítač sice jde,ale net vůbec nešel asi další 2 týdny..mezi tím jsme volali opraváře, který nebyl schopný hned přijet..prej zítra zítra..to joo celý ty dva týdny se nedostavil..a pak když už přijel tak nám to tam přeinstaloval..z exproleru na google chrome a net už jde..ale na p*ču...funguje jako že nefunguje..funguje ti vždycky jen na chvilku..takže to je vždycky tak aby jedna z nás, buď já nebo ségra aby se koukla na facebook, na lidi a zase net padne..takže se omlouvám..píšu teď z intru, tady aspoň trochu jde...jinak doma to fakt blog vůbec nechytá to ne..ale škoda..tak doufám, že se nezlobíte...