Courtney Ford as. Vanessa in The Vampire Diaries

5. srpna 2010 v 11:02 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Novinky

Courtney Ford as. Vanessa in The Vampire Diaries
Michael Ausiello zveřejnil zprávu o tom, že novou postavu v seriálu Vanessu bude hrát americká herečka Courtney Ford. Také minulý měsíc řekl výkonný producent Kevin Williamson, že znak může udržet dva dohromady. V tomhle článku si můžete přečíst o její postavě v seriálu.
"Ona není bez své intriky," řekl Kevin Williamson. "Bude dobrý kus pro někoho a tahle část se rozvine do ještě težší.. nebo bychom jí mohli kondenzovat jako rubu." (Nechápu to vysvětlení..)
Courtney Ford se narodila 27. 6. 1978 v Californii. Na televizních obrazovkách už se objevuje delší dobou třeba v menších rolích v seriálech jako How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), Cold Case (Odložené případy), Ugly Betty (Ošklivka Betty). Za své vystupování v seriálu How I Met Your Mother byla nominována na cenu Emmy Awards. Její největší herecká role byl ve filmu Fling, který byl natočen v roce 2008. Poté se pravidelně objevovala v seriálu Chirurgové (Grey´s Anatomy). Niný bude hrát v druhé sérii The Vampire Diaries.

Můj zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama