Srpen 2010

extra speciál SUMMER SONGpaRáDa 2. kolo

5. srpna 2010 v 11:11 | MjUzIKberus |  ♫ SONGpaRáDa ♫
summer songparáda 2. kolo
Ahojky takže tu máme další SONGpaRádu 2. kolo, tahle je extra speciální, je jako samostatná a nenavazuje na ty minulé..je extra speciálně teď vytvořena kvůli prázdninám a parnému létu :) proto také název SUMMER SONGpaRáDa :))

Přibližně před měsícem jsem se dávala 1. kolo Summer SONGpaRáDy a ted začíná další kolo..z minulého kola vypadla necelá polovina (ta co nedostala vůbec žádný hlas) a druhá polovina postupuje do druhého kola a pak 5 nejlepších, s největším počtem hlasů získají titul "Best Summer Hits 2010"


=== POSLOUCHEJTE === TANČETE === ZPÍVEJTE === HLASUJTE ===

a samozřejmě užívejte léta

Jak hlasovat?
 1 ČLOVĚK = 1 DEN = 1 HLAS
(takže každý den můžete napsat do komentu jeden hlas)
!!! PRO SHLÉDNUTÍ VIDEA klikni na název písničky !!!


TRIK....alá..."Stylová" strategie

5. srpna 2010 v 11:11 | MjUzIKberus |  Triky...díky kterým získáš KLUkA SVýCh snŮ

stylová strategie, flirt
Super džíny, sexy triko a k tomu cool tenisky - tvoje tajná letní láska má prostě styl. Takže se na něj nejen dobře kouká, ale stává se z něj snadná flirtovací oběť. Jestli máš dost odvahy, jdi k němu a řekni mu, že se ti líbí jeho džíny/tenisky. Zeptej se ho, kde je koupil, protože by se mohly líbit i tvému staršímu bráchovi.

PROČ TO FUNGUJE: tohle že je balící trik? Ano. A dokonce celkem rafinovaný, protože ty mu takhle nepřímým způsobem říkáš, že dobře vypadá. Tím, že ho budeš srovnávat se svým starším bráchou, se bude cítit zralejší. Jaký kompliment by měl u kluků větší úspěch? Určitě ti teď rád vysvětlí, kde to koupil a tím se ti naskýtá možnost dalších témat na hovor a flirtování..

Kopíruje Hannah Montana Ewu Farnou?

5. srpna 2010 v 11:11 | MjUzIKberus |  Miley Cyrus / Hannah Montana

Po internetu kolujou fámy, že Hannah Montana kopíruje song Ewy Farné Kdo Víc Dá? písničkou Kiss It Goodbye.Ano je to podobné, ale je podle mě blbost aby ti kteří napsali tento song pro Hannu věděli, že někde žije nějaká česko-polská zpěvačka Ewa Farna a kopírovali zrovna ji.
 No posudte to sami :)

...(poslech v CELÝM ČLÁNKU)...

Courtney Ford as. Vanessa in The Vampire Diaries

5. srpna 2010 v 11:02 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Novinky

Courtney Ford as. Vanessa in The Vampire Diaries
Michael Ausiello zveřejnil zprávu o tom, že novou postavu v seriálu Vanessu bude hrát americká herečka Courtney Ford. Také minulý měsíc řekl výkonný producent Kevin Williamson, že znak může udržet dva dohromady. V tomhle článku si můžete přečíst o její postavě v seriálu.
"Ona není bez své intriky," řekl Kevin Williamson. "Bude dobrý kus pro někoho a tahle část se rozvine do ještě težší.. nebo bychom jí mohli kondenzovat jako rubu." (Nechápu to vysvětlení..)
Courtney Ford se narodila 27. 6. 1978 v Californii. Na televizních obrazovkách už se objevuje delší dobou třeba v menších rolích v seriálech jako How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), Cold Case (Odložené případy), Ugly Betty (Ošklivka Betty). Za své vystupování v seriálu How I Met Your Mother byla nominována na cenu Emmy Awards. Její největší herecká role byl ve filmu Fling, který byl natočen v roce 2008. Poté se pravidelně objevovala v seriálu Chirurgové (Grey´s Anatomy). Niný bude hrát v druhé sérii The Vampire Diaries.

Nina Dobrev - Twitter Photos -2pictures

5. srpna 2010 v 10:59 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - PICTURES
Fotky
imagebam.com  imagebam.com
Mám tu pro vás také 2 nové fotografie které Nina Dobrev včera zveřejnila na svém twitteru. Jsou z focení photoshootu s "TVD" Cast. Na 1. fotce je Nina s Ianem a na 2. s Paulem :)*

Spoiler » How vampires and werewolves will interact in a TVD?

5. srpna 2010 v 10:56 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Novinky
Jak budou vlkodlaci a upíři ovlivňovat dění v The Vampire Diaries? - Tamara
"V našem světě víme jenom velmi málo informací o upírech a ještě méně o vlkodlacích, takže to, co jste viděli ve filmu Wolfman nebo po přečtení knížek L. J. Smithové, nemusí být vždycky pravda," řekla na Comic-Conu Julie Plec. Budete překvapeni, jaké všechny schopnosti mají vlkodlaci. Někdo tím ale překvapen nebude - Katherine. Jak to vypadá, tak má opravdu hodně společnou historii s vlkodlaky.

Můj zdroj


Katerina Graham in "944 Magazine", August 2010

5. srpna 2010 v 10:54 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Novinky
Katerina Graham se objevila na obálce srpnového čísla amerického časopisu 944. Je tam s ní rozhovor a velký čtyřstránkový článek o její hudbě, přepravovaném filmu Honey 2, o The Vampire Diaries a dalším.. Scany jsou v dobré kvalitě a Kat to tam strašně sluší :)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com