Katerina Graham talks her debut CD, Sassy, Honey 2 & Vampire Diaries

11. července 2010 v 14:33 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
ostatní

Mirror mirror on the wall, who's the freshest one of all" to jsou první řádky sloky písně Kateriny Grahams z nadcházejícího debutového CD s názvem "Sassy" a trať, která slibuje hvězdnou dráhu pro herečku z "The Vampire Diaries". 
Přestože TV Show bude mít v příštím roce několik zářezů a pauz, Katerina rozhodně bude mít na pilno. Plánuje vydat další album pro její fanoušky + si zahraje titulní roli ve filmu "Honey-2", který má už s pouhým obsazením větší ohlasy, než první díl, kde hrála Jessica Alba. To musí naštvat!

PopWrap: Jsem závislá na "Sassy"! Jak daleko jsi v procesu nahrávání?
Katerina Graham: Děkuji. Jsem strašně ráda, že se to lidem líbí! Ještě jsme úplně neskončili, chceme doladit nějaké detaily, ale vypustíme ven několik ukázek, abychom upoutali fanoušky. Je to ale těžké. Po dobu šestnácti hodin letím z Atlanty domů, cestou zařizuji, co se dá, do toho píšu další písničky a učím se scénář. Pak se vracím po krátké době zase zpátky a natáčíme. Je to náročné. 
PW: Co tě přimělo nazvat tvé album právě "Sassy"?
KG: Chtěla jsem vědět, co se fanouškům líbí. Sassy byl častý název na blozích v souvislosti se mnou a tak jsem si v duchu řekla: 'Sassy bude název mé první písně, nebo alba, jako umělkyně.'.
PW: Je to to, co můžeme od alba očekávat? 
KG: Myslím, že ano. Od 90.let do současnosti. V tomto duchu se album pohybuje.
PW: Například v porovnání s Celine Dion máš hodně odvážné obleky.
KG: [smích] Já vím, ale víte co. Šaty jsou pro mě hodně a mám ráda extravagantní styl. Nechci nikde vyčnívat, ale tenhle svůj styl mám strašně ráda. Nikoho nekopíruje a je originální.
PW: Takže od Tour můžeme očekávat show a skvělé crazy obleky?
KG: No ano, asi vždy. Miluju Lady Gaga styl, ale nikdy bych se do něj neodvážila. Její show obdivuji, ale zas tak daleko jít nechci. Hudba je z 90.let, taneční proporce taky, tak přece nemůžu moderní kreace zahrnout do 'klasiky'.
PW: Máš vymyšlené nějaké heslo? Vždycky je.
KG: Chtěla jsem něco ve stylu: New Era, nebo tak něco, ale ještě pořádně nevím. Třeba "Nový začátek" by byl fajn. Až bude i taneční song, tak se oficiálně vypustí do světa.
PW: Takže očekáváme orgie kolem tančení a kostýmů?
KG: Absolutně! [smích] Jsem posedlá tím, aby kostýmy ladily k hudbě a tanečníkům. Těším se na spolupráci, bude legrace.
PW: Je nějaká naděje, že tvoje skladby se objeví v "Honey-2"?
KG: Ano, právě teď se to prodiskutovává. 
PW: Na svém Twitteru jsi psala, žes dostala skripta k několika prvním epizodám. Prozraď nám, jak to začne? Zase v kuchyni, jako to skončilo?
KG: Ano, začne to přesně tam. A prozradím, že je těžké v první epizodě Bonnie sledovat. Vážně. Bude vzteklá, rozzuřená a velmi zlá. Katherine - kvůli které se otevřela hrobka a její babička zemřela - je ve městě u její nejlepší kamarádky, musí ji zastavit. Rozumím jí.
PW: Ve finále pěkně pohrozila Stefanovi. Bude to v druhé sérii držet?
KG: Ano. Pokud se Damon nepolepší, zabije ho.
PW: Myslím, že Bonniina pravomoc roste a roste..
KG: Přesně tak. Bonnie je stále silnější a mocnější. Ale je důležité, že i přes to je stále velmi zranitelná. Nedokáže se smířit s tím, že ztratila nejbližšího člověka. A to ji poznamenalo natolik, že se zatvrdila a odmítá se cítit na veřejnosti slabá. Proto dělá tohle všechno. Chce zničit upíry.

©COPYRIGHT© BY BELLA43.BLOG.CZ©
...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Freaky* your aff♥ Freaky* your aff♥ | Web | 19. července 2010 v 22:03 | Reagovat

Ahoj,jak je?Já se mám dobře.Mohla by ses někdy stavit.Vím,že u tebe nejsem zrovna nejčastěji,ale moc toho nepřidáváš...tak se měj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama