Červenec 2010

extra speciál SUMMER SONGpaRáDa 1. kolo

13. července 2010 v 23:55 | MjUzIKberus |  ♫ SONGpaRáDa ♫
extra speciál SUMMER SONGpaRáDa

Ahojky tu minulou SONGpaRáDu vyhodnotím příště po týhle, tahle je extra speciální, je jako samostatná a nenavazuje na ty minulé..je extra speciélně teď vytvořena kvůli prázdninám a parnému létu :) proto také název SUMMER SONGpaRáDa :))
přibližně za měsíc vypadne polovina s nejmenším počtem a druhá polovina postupuje do druhého kola a pak 5 nejlepších, s největším počtem hlasů získají titul "Best Summer Hits 2010"


=== POSLOUCHEJTE === TANČETE === ZPÍVEJTE === HLASUJTE ===

a samozřejmě užívejte léta

Jak hlasovat?
 1 ČLOVĚK = 1 DEN = 1 HLAS
(takže každý den můžete napsat do komentu jeden hlas)
!!! PRO SHLÉDNUTÍ VIDEA klikni na název písničky !!!Katerina Graham talks her debut CD, Sassy, Honey 2 & Vampire Diaries

11. července 2010 v 14:33 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
ostatní

Mirror mirror on the wall, who's the freshest one of all" to jsou první řádky sloky písně Kateriny Grahams z nadcházejícího debutového CD s názvem "Sassy" a trať, která slibuje hvězdnou dráhu pro herečku z "The Vampire Diaries". 
Přestože TV Show bude mít v příštím roce několik zářezů a pauz, Katerina rozhodně bude mít na pilno. Plánuje vydat další album pro její fanoušky + si zahraje titulní roli ve filmu "Honey-2", který má už s pouhým obsazením větší ohlasy, než první díl, kde hrála Jessica Alba. To musí naštvat!

PopWrap: Jsem závislá na "Sassy"! Jak daleko jsi v procesu nahrávání?
Katerina Graham: Děkuji. Jsem strašně ráda, že se to lidem líbí! Ještě jsme úplně neskončili, chceme doladit nějaké detaily, ale vypustíme ven několik ukázek, abychom upoutali fanoušky. Je to ale těžké. Po dobu šestnácti hodin letím z Atlanty domů, cestou zařizuji, co se dá, do toho píšu další písničky a učím se scénář. Pak se vracím po krátké době zase zpátky a natáčíme. Je to náročné. 


MILEY CYRUS - People Shoot

11. července 2010 v 14:32 | MjUzIKberus |  Miley Cyrus / Hannah Montana


imagebam.com imagebam.com

Dvě nové fotky z photoshootu pro časopis PEOPLE.Nina’s glad she doesn’t do nude scenes on Vampire Diaries

11. července 2010 v 14:30 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS

katharine
Nina připustila, že se jí ulevilo, že nemusí hrát nahé scény v "The Vampire Diaries".
Herečka, která hraje Elenu, vysvětlila, že se necítí dobře, když musí být před kamerou nahá. 
Podle "The Mirror" Nina řekla: "Jsem spokojená, že nemusím být nahá v národní televizi. Baví mě natáčet, ale nahé scény opravdu ne. Podprsenka je fajn, ale nahá bych umřela."směje se. Nina také odpověděla klidně na otázku soutěžení mezi TVD, Twilight a True Blood.
"Nemyslím, že jde o konkurenci. Rozhodně konkurencí nejsme."vysvětlila."Jsme ve stejném žánru, ale vše je naprosto rozdílné. Je to jako jablko a pomeranč. True Blood je pikantnější a trošku starší. Twilight je na "velké obrazovce" a my jsme někde tak mezi. True Blood osobně sleduji, takže jsem velký fanda, ale Twilight mě rozhodně neuchvátilo."usmála se o

Hodnocení blogu FOR ME → od Cool Míša

11. července 2010 v 14:29 | MjUzIKberus |  Hodnocení blogu ;)
první dojem - 10/10
na první pohled je blog velmi zajímavý

Návštěvnost - 8/10
slušná návštěvnost

Menu - 9/10
pěkné akorád je divné písmo všude jiné

články - 10/10
zajímávé články s obrázky atd.

záhlaví 1O/10
nemám co dodat

design 10/10
je prostě super

celkový vzhled blogu 9/10
MOc tmavé jinak bez chyby

dohromady - 66/70
suprový blog

hodnotila:Vytvoř si sexy účes jako Neytiri!

11. července 2010 v 14:26 | MjUzIKberus |  Ty a tvoje tělo

NeytiriMáš dlouhé vlasy, ale občas tě rozčiluje, když ti lítají všude kolem. Zkroť je do super copu, se kterým budeš za hvězdu!

Mít vlasy po ramena a ještě delší, je sice fajn, ale jen do okamžiku než přijde vítr. Když fouká proti tobě, je to dobrý, ale když se otočí a cuchá ti tvůj dokonalej účes, vraždila bys.
A pak je tu párty. Jdeš na ní večer s "nadělanou" hlavou, ale ta po pár hodinách vezme za své a ty vypadáš, jako by jsi právě uběhla maraton.
Někdy je zkrátka potřeba dlouhé vlasy trošku zkrotit. Můžeš je svázat jednoduše do culíku, ale ten nikdo obdivovat nebude. Ale když si na hlavě vytvoříš kreaci podle videa dole, věř, že se za tebou budou otáčet nejen borci ve škole, ale i tvoje kámošky budou blednout závistí. A navíc, tenhle cop se nápadně podobá tomu, který nosí i Neytiri ve filmu Avatar. Takže, jestli chceš, aby jsi byla královnou školy avšichni mluvili jen o tobě, neváhej a jdi do něj!

The last song - shoot

7. července 2010 v 12:30 | MjUzIKberus |  shooty
THE LAST SONG
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

MILEY CYRUS - 'Liberty Walk Is For Abused Women'

7. července 2010 v 12:12 | MjUzIKberus |  Miley Cyrus / Hannah Montana

Miley řekla pro MTV, že nové album Can't Be Tamed je k posílení postavení žen: ,,Myslím, že nejlepší je 'Tamed' a 'Liberty Walk'. Je to osvobození od všeho co si myslíte, že Vás drží zpátky. Myslím si, že to je opravdu důležité zvláště u dívek protože jim mnoho lidí říká 'Ne, nemůžeš to udělat' nebo 'Musíš to udělat protože to řekla máma, táta a učitel'. Jsou to její rady? Myslím, že je důležité to, co chcete dělat sami podle sebe do konce svého života."

O Liberty Walk: ,,Napsala jsem jí pro ženy, které uvízly ve vztazích, které nefungují a je to taneční píseň. Je to druh smutné balady ale je to píseň na párty. Je to o osvobození."New spoilers (season 2)

7. července 2010 v 11:47 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Novinky
• Návrat Katherine bude komplikovat nejen vztah Eleny a Stefana, ale také Damona.

• Elena s Katherine budou mít pouto, které budou během série zkoumat

• Proti všem očekáváním se Damon bude snažit Radě pomoci najít způsob, jak odstranit Katherine
• Rodina Lockwoodových bude v druhé sérii velmi důležitá. Paní Lockwoodová bude úřadovat po smrti manžela a Tyler je vlkodlak.

• Obyvatelé Mystic Falls budou čelit novému nepříteli a stanou se tak oběťmi. 

• Nová přátelství se také objeví, včetně nepřátelství mezi bývalými spojenci. Stefan s Damonem budou čelit mnohem většímu nebezpečí, než celé Mystic Falls dohromady!

!!Kopírujte jedině s jejím zdrojem, překládala to z francouzštiny!!