Červen 2010

BLESKOVKA č. 25 uzavřeno

29. června 2010 v 16:27 | MjUzIKberus |  >>>Bleskovky<<<


bleskovka c.25


1) Ahojky, jak pa je?
2) Tak co vysvědčení?
3) seš zamilovaná?
4) jaká květina je tvoje nejoblíbenější?
5) nej barva
6) nej klučičí jméno
7) jak by jsi pojmenovala své děti?
8) co na diplík


!! tak se mějte..až budou diplomky písnu ju pp !!

Kat DeLuna ft. Elephant Man - Whine Up

29. června 2010 v 16:27 | MjUzIKberus |  KARAOKE

It's summertime
Ladies looking hot
Shaking up what they've got
Elephant Man and Kat, c'mon


[Verse 1]
Sense is telling me you're looking
I can feel it on my skin (Whoa)
Boy I wonder what would happen
If I trip and let you in

Kristen Stewart má doma vlky!

29. června 2010 v 16:04 | MjUzIKberus |  ◘ showbiznis - news ◘
kristen

Zatímco filmová Bella dala přednost upírovi, ve skutečnosti jsou její láskou vlci!
V nedávné show Davida Lettermana se Kristen přiznala k šokující skutečnosti. Domácími mazlíčky celé její rodiny jsou totiž vlci! "Jsou jako moje děti, miluju je a oni zase mě". To nakonec dokázala i fotografiemi, nejstaršího člena smečky Jacka. "Vím, že vypadá trochu strašidelně, vždyť je to vlk. Ve skutečnosti je ale vážně milý a nejvíc zbožňuju, když si mi lehne k nohám."
Když přišla na řadu fotografie Jacka s okousanými krvavými kostmi, neodpustil si David poznámku, že když lidé tuhle fotku uvidí, určitě si začnou vlky jako domácí mazlíčky objednávat hromadně :)

O trochu mírumilovněji vypadala fenka Lily, která je také z vlčího rodu i když jak nakonec Kristen přiznala, ani Lily, ani Jack, nejsou čistokrevnými vlky, ale kříženci se psy, jejichž chov je v USA, na rozdíl od vlků, legální. Žádný krvavý útok tedy Kristen (snad) nehrozí...

diplomek FOR ME od Madame Break

29. června 2010 v 15:49 | MjUzIKberus |  >>FOR ME

Děkuju moc, je krásný :)

Diplomky za BLESKOVKU č. 24

29. června 2010 v 15:47 | MjUzIKberus |  >>FOR YOU
pro: Michelle, €l!sShQa,
Jasmína, CherrysQa, DoDo
za: Bleskovku č.24
 počet: 5Diplomky za SPŘÁTELKO

29. června 2010 v 14:43 | MjUzIKberus |  >>FOR YOU
pro:  Pawl!sek, MickulQá
za: spřátelko
počet: 2

Pozn.
pro zvětšení KLIKNI NA OBRÁZEK, pro uložení na blog v tomto formátu si zkopíruj "KÓD PRO VLOŽENÍ NA STRÁNKY/HTML" a pak do nového článku s otevřeným html kódem (pravá horní strana nového článku) tam to vložíš a uložíš...

↓↓↓


!!! POZOR '' POZOR !!!

29. června 2010 v 14:43 | MjUzIKberus |  Moje kecy

ÚVODNÍK
!!! POZOR  '' POZOR !!!
za dva dny končí kontrola eSbének,
víc jak polovina se nezapsala..
ale zase mám pár nových eSbének

...stále je možnost se zapsat zde ...
... a nabírám i NOVÁ eSbénka zde ..
Forbidden Rose: Zahájení vůně

25. června 2010 v 11:10 | MjUzIKberus |  Avril lavigne

V prvních dnech července se bude Forbidden Rose, další vůně Avril Lavigne, prodávat v některých zemích Evropy. Podle novějších informací by to mělo být ve středu 30. června!


7 druhů uživatelů Facebooku

25. června 2010 v 10:45 | MjUzIKberus |  zajímavosti a SRANDA

Většina všech poznatků, které psychologové nashromáždili o lidském chování, pochází z pozorování lidí v běžném životě či v krizových situacích. V dnešní době tak znalci mohou poměrně spolehlivě předpovědět, jak se běžný člověk zachová například po tragické ztrátě člena rodiny nebo jak se vyrovná s dlouhodobým pobytem ve vězení. Existují ale situace, ve kterých doposud nasbírané znalosti nefungují a jsou nám úplně k ničemu. Takovým případem je i nová životní dimenze - Facebook.
Důvod je prostý. Jedná se o realitu, která skýtá netušeně mnoho možností, jak v ní trávit čas. Oproti běžným sociálním sítím má také jednu prostou výhodu - je úplně pro každého. Intelektuálové i opožděnci, matky i otcové, ředitelé i uklízečky, homosexuálové i pedofilové, studentky i učitelé, alkoholici i huliči trávy - ti všichni si zde najdou to své. Problém je ale v tom, že každý hledá něco jiného. A právě to je jedním z faktorů, podle kterých jsme sestavili tuto vůbec první typologii uživatelů Facebooku. Pojďme se společně vcítit do role psychologů. A hlavně se nelekejte, pokud poznáte sami sebe v některém ze sedmi druhů "fejsbukařů".

1. Závisláci

Správný závislák stihl již během čtení prvních dvou odstavců tohoto článku zkontrolovat, jestli mu náhodou někdo nepíše na chatu, neoznačil ho na fotce či mu někdo neokomentoval nejnovější status. V kapse mu nechybí chytrý mobilní telefon s nainstalovaným Facebookem (a pochopitelně s předplaceným internetem, aby "kniha tváří" fungovala úplně všude). Ptáte se, proč by někdo měl zájem se Facebookem zabývat i mimo domov?
LADY GAGA bude na jevišti koncertovat s mrtvolami

25. června 2010 v 10:34 | MjUzIKberus |  ◘ showbiznis - news ◘
Lady Gaga na svých podivných botách bez podpatku. (Foto profimedia.cz)


Zpěvačka Lady GaGa chce opět šokovat. Praštěným kostýmem už nepřekvapí, proto se pro svou lasvegaskou show Monster Ball (Ples příšer) spojila s preparátorem Guntherem Von Hagensem, který vytvořil kontroverzní výstavu Bodies - realistický anatomický atlas z těl mrtvých Číňanů. Lady GaGa chce mít stejná těla na jevišti

"Lady GaGa je fascinována prací i životem Guthera Von Hagense. Vyrostl v Německu, v zemi, kterou Lady GaGa miluje. Komunikují spolu sice po mailu, ale oba si to pochvalují, jak to vychází. Ona chce mít nějaké z jeho těl na svém koncertu, nejspíš je použije na koncertě v Las Vegas. Bude to úžasné vyvrcholení jejího turné, udělá něco, co dosud nikdo před ní, použije mrtvá těla při koncertu," svěřila britskému The Sun osoba blízká zpěvačce.

S mrtvolami na jevišti souvisí touha Lady GaGa, aby ji zubatá potkala, když už si pro ni přijde, právě přímo během koncertu.

"Vím, že mě jednou zabije alkohol, ale raději než na dovolené bych zemřela přímo na pódiu před všemi svými fanoušky," přiznala v květnu hvězda posedlá slávou a popularitou.

Můj zdroj
super.cz

Liam žárlí na koketní Miley

25. června 2010 v 10:10 | MjUzIKberus |  Miley Cyrus / Hannah Montana

Přítel Miley Cyrus (17) to má vskutku těžké. Přesto, že sám Liam Hemsworth (20) je hercem, zůstává v pozadí své slavnější půlky, která se vedle herectví prosazuje stále výrazněji i na hudebním poli.

Nejnovější informace hovoří o tom, že Australan se nemůže dívat na odvážně oblečenou lásku předvádějící vyzývavé pózy na pódiích po celém světě. Nejbohatší teenagerka si naopak nemyslí, že působí vulgární, ale Liam vnímá celou záleitost ze zcela odlišného pohledu.

"Liam žárlí. Uvědomuje si, že je to součástí jejího projevu, ale nepůsobí na něj dobře, když se zástupy kluků dívají na jeho přítelkyni," vysvětlil zdroj blízký herci, jehož nejbližší uvidíme ve snímku The Last Song.

"Nikdy neví, co se chystá na pódiu předvést a to ho přivádí k šílenství, hlavně tehdy, když je pod ní dav chlapců. Kvůli těmto věcem se často hádají. Začal na ni tak žárlit, že trval na tom, aby ji mohl doprovázet na turné a tak ji bude mít pod kontrolou," říká zdroj.
V minulosti se objevily v amerických médiích zprávy o tom, že dvojice plánuje zásnuby. Miley i Liam to však komentovali s tvrzením, že ještě nedozrál čas a mají před sebou dlouhé období vzájemného poznávání se.

Pódiové sestavy slavných kytaristů - Matt Tuck

25. června 2010 v 9:51 | MjUzIKberus |  >>Bullet for My Valentine<<
Matt

Sestava tohoto kytaristy skupiny Bullet For My Valentine, formace, která bývá obvykle řazena do metalcoreových vod je založena, jak Tuck sám říká, jen na dobrých nástrojích a aparátech: "Jestliže máš pocit, že mít dobrej zvuk znamená přidat tam všechny možné efekty včetně zvonů a píšťal, tak by ses měl co nejdříve zamyslet nad tím, jestli není chyba v tobě." Jak říká jeho technik, Greg Winn, Tuck si zakládá právě na tom, že jeho zvuk nejde přes hory dalších mašinek. "Co tedy opravdu nemusí, jsou multiefekty," podotýká Winn. "Ani o tom nehodlá přemýšlet, protože stejně by z žádného procesoru nedostal to, co leze ze spojení Ibanez Tube Screamer a Peavey 6505." TS-9 má Tuck v podstatě zapnutý pořád, i v případě, když na hlavě přepne do čistého signálu: "Já vlastně nikdy nepoužívám ultra čistý zvuk. Hlavy 6505 sice produkují takový ten typický vanhalenovský zvuk, ale právě ve spojení s TS-9 to dostává ten správnej dlouhej sustain a šíři. A to mám na hlavách nastaven gain tak maximálně na čtyři a půl."

Příčinou smrti Paula Graye bylo předávkování

25. června 2010 v 9:49 | MjUzIKberus |  ◘ showbiznis - news ◘


Příčiny nečekané smrti basisty ze Slipknot Paula Graye dostaly jasnější obrysy. Osmatřicetiletého hudebníka zřejmě usmrtilo předávkování morfinem v kombinaci s léky proti bolesti. Obě narkotika si přitom podal injekční formou a ani jeden medikament neměl v držení legální cestou. U Graye byla zjištěna navíc srdeční choroba.

Paul Gray byl nalezen mrtev v hotelovém pokoji koncem května, a to jeho těhotnou manželkou. Náhlá smrt kolegy velice zasáhla jeho kolegy ze skupiny, kteří se na tiskové konferenci odhodlali k odložení svých charakteristických masek a neubránili se dojetí.