Únor 2010

new informations about the vampire diaries

25. února 2010 v 15:07 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Tak po blogách kolují nové informace ohledně dalších dílů...říká se, že Stefan bude opět zlákán k lidské krvy..(to se mi ale rozhodně nelíbí), což určitě povede ke změně jeho nynější osobnosti..takže nevím jak na to zareaguje Elena, když ta ho miluje takového jaký je ted, uvidíme..Také se najde tělo Vicky, která je tedy mrtvá a bratr Eleny, Jeremy, se chystá zjistit pravdu..dále také se zjistí, že ve městě Mystic Falls jsou upíři, a my ted můžeme jen odhadovat jak se zachová Damon až ho odhalí...Katerina Graham -Interview

25. února 2010 v 14:54 | MjUzIKberus |  the vampire diaries
Minulý týden epizoda skončila tak, že Bonnie byla unesena novými upíry ve městě. Jak se jich Bonnie zbaví?
Nebudu říkát jak nebo jestli vůbec, ale můžu říct, že nebude sama.

Proč je babička Bonnie - Sheila (Jasmine Guy) - tak mladá?
Mnoho lidí se na to ptá. Je to čarodějnice. Ona sama může vypadat mladší. To je důvod, proč vypadá tak skvěle.
Chudák Bonnie neměla moc štěstí na lásku.
Není to smůla. Prostě si nemyslím, že je tak stará. Většina z této první série byla o hledání sama sebe a nalezení své sílu, a zjišťování, kdo vlastně je. Myslím, že to je důležité. Jsem ráda, že ještě neměla přítele.Bloody Nina :D

25. února 2010 v 14:46 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - PICTURES

vybafnout takhle na mě někdy za tmy na ulici tak se strachy počůrám :D :D

The V.D - Character

25. února 2010 v 14:44 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Herec David Anders konečně opustil obsazení ve '24' a objeví se v několika epizodách The Vampire Diaries.
Ztělesňuje roli strýce Eleny a Jeremyho, Jonathan Gilbert, který v Mystic Falls přijde na některé problémy.
Jonathan Gilbert je ale i jméno předka Eleny a Jeremyho (1800). V epizodách z tohoto měsíce jsme ho mohli vidět ve vzpomínkách, kde Johnatana hrál Joe Knezevich.
Jonathan, kterého bude hrát David Anderes by se měl objevit již v dubnu na kanálu CW.

kopírujte jen se zdrojem
↓↓↓↓


Ian Somerhalder & Katrina Bowden

25. února 2010 v 14:41 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - PICTURES
Ten pohled Ianův, z toho prostě nemůžu :D


Rezence Upířích Deníků

24. února 2010 v 12:42 | MjUzIKberus |  the vampire diaries
Edward ze "Stmívání" má o téměř dvacet let starší dvojče

Recenze trilogie "Upíří deníky" L. J. Smithové
Zdá se, že originalita románové ságy Stmívání autorky Stephenie Meyerové je jen zdánlivá. Ač se mnozí čtenáři domnívají, že série "Upíří deníky", která se nedávno objevila na pultech našich knihkupectví, je dalším dílem vezoucím se na vlně úspěchu Meyerové, není tomu tak a ani být nemůže. Série "The Vampires Diary" byla napsána již v roce 1991 a já bych vsadila své boty, že právě "Deníky" byly Meyerové inspirací (kromě proklamovaného snu) pro její úspěšnou sérii.

Ian Somerhalder » TV Choice Interview

24. února 2010 v 12:38 | MjUzIKberus |  the vampire diaries

Dělali jste mnoho kousků?
Děláme tolik kousků, kolik jen můžeme - je to zábava. Najdete si vrozenou schopnost se bát! Měl jsem skočit dozadu z budovy. Měl jsem udělat jeden kousek. Stál jsem na jevišti, a vše, co jsem musel udělat, bylo spadnout dozadu za šesti stop na podložku. Bylo to tak strašné, protože intuitivně naše tělo říká "nepadej dozadu". Natáčeli jsme to 8krát - cítil jsem se jako nějaké dítě. A měl jsem při tom vypadat přirozeně a klidně, jak jen to bude možné!Kevin Williamson and Julie Plec -discuss the future of Vampire Diaries

24. února 2010 v 12:29 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Jak moc zůstane u knih a jak moc budete věci měnit, protože pořad začal žít
vlastním životem?

Kevin Williamson: Pořad sice začal žít vlastním životem, ale myslím, že kniha nás vždy inspiruje. Pokud jste fanouškem knihy, můžete se podívat na to, co jsme použili, a to, co ne, nebo to, co jsme vzali a nakonec obrátili. Například, jdeme do celé té věci s kostelem a hrobkou v podzemí a těmi upíry, kteří byli vysušení, a kteří tam celé ty roky čekali, s Katherine mezi nimi.

To není v knize. Nicméně to, co je v knize, je Katherine. A tak nás knihy vždy inspirovaly, ale teď je show "volná" a už s partou spisovatelů sedím v místnosti a všechno kroutíme a obrácíme.


Vampire Diaries nominated for SATURN Award: Best Network Series

24. února 2010 v 12:22 | MjUzIKberus |  the vampire diaries - NEWS
Velká gratulace - The Vampire Diaries bylo nominováno v 36.ročníku Annual Saturn Awards, která oceňuje nejlepší sci-fi, fanstasty a horory filma a televize.

Vedle The Vampire Diaries byli nominováni: Chuck, Fringe, The Ghost Whisperer, Lost, a Heroes.
Slavnostní předávání cen proběhne 24.června 2010 v Burbanku, v Kalifornii.
Lucy Griffiths (MARIAN)

24. února 2010 v 12:08 | MjUzIKberus |  Robin Hood - herci


Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 11. 10. 1987
Místo narození:
Brighton, Anglie
Znamení: Váhy

Lucy Griffiths se narodila 11. října 1987 v anglickém městě Brighton. Od raného věku brala taneční lekce a hrála v různých. Lucy vyrůstala s rodiči a mladší sestrou Sophií. V šestnácti si jí ale všiml agent a Lucy přestoupila s dovolením rodičů na soukromou školu v Cambridge. Pak ještě studovala na Dorothy Stringer School a Varndean School.

Svou hereckou kariéru začala Lucy v divadelních hrách, včetně rolí v The White Devil a The Man Of Mode, které režíroval David Oyelowo ( Poslední skotský král ). V televizi se pak objevila v roce 2006 ve dvou seriálech - Sea Of Souls, v roli Rebeccy, a Sugar Rush, v roli Lettie.

Jonas Armstrong (ROBIN HOOD)

24. února 2010 v 12:03 | MjUzIKberus |  Robin Hood - herci


Povolání: herec
Věk: 29
Datum narození: 1. 01. 1981
Místo narození:
Dublin, Irsko
Znamení: Kozoroh


Jonas Armstrong se narodil 1. ledna 1981 v irském Dublinu jako první dítě v Novém roce, ale vyrůstal v Lytham St. Anne v Anglii. Dětství trávil se svými mladšími sourozenci - bratrem, také herecem, a sestrou. Navštěvoval Arnold School v Blackpoolu, kde se také stal členem herecké skupiny In Yer Space, s níž si zahrál například v divadelních hrách Not About Heroes a A View Fron The Bridge.

Jonas maturoval na Královské akademii umění ( RADA ) v roce 2003. Už tam Jonas vynikal schopností předstírat boj, tenis nebo hru na klavír. V letech 2003 - 2005 se Jonas objevil v mnoha divadelních hrách po celé Británii, včetně slavného Shakespearova divadla the Old Vic, kde si zahrál také Henryho ve hře The Skin Of Our Teeth nebo roli Anthonyho Millingtona v seriálu Teachers.