sv. vALentýn - historie + SMS

8. února 2009 v 14:04 | MjUzIKberus |  zajímavosti a SRANDA
Tak už se to zase blíží.......14.2. = sv. Valentýn nebo svátek zamilovaných......patříte mezi něě??? tak to mocinko gratuluju a přeju aby ste to pořádně oslavili a aby vám to ještě moooc dlouho vydrželo!!!

Proč zrovna 14. února???
Sv. Valentýn není výmysl dnešní doby, je skutečnou historickou osobností a vypráví se o něm spousta legend. Z dokumentů lze vyčíst, že zemřel v roce 269 a byl prohlášen svatým. Vykonával v Římě kněžský úřad v době panování císaře Claudia II. Gothica (268-270). Jeho historie spadá do druhého století našeho letopočtu. Podle ní se tehdy duševně nemocný císař Claudius II. rozhodl zrušit manželství, neboť ženatí muži podle něj nebyli dobrými válečníky.


Kněz Valentýn však přes císařův zákaz tajně dál oddával milence, za což byl uvržen do vězení a popraven. Dcera žalářníka se rozhodla, že jej navštíví a Valentýn se do ní zamiloval. Poslední vzkaz, který jí Valentýn poslal před svou smrtí, zakončil slovy: "Od Tvého Valentýna". A tak od té doby si v den svátku Sv. Valentýna posílají a dávají zamilovaní lidé tyto "Valentýnky" s vyznáním lásky.
Existuje také jiná verze, která říká, že Valentýn byl velmi moudrý muž. O jeho moudrosti se také
dozvěděl císař Claudius II. Povolal ho k sobě a chtěl, aby se stal jeho přítelem. Jenže Valentýn tuto nabídku odmítl. Císař se tedy rozhodl, že jej nechá přísně sledovat. Kněze sledoval císařův prefekt, který měl nevidomou dceru, do které se Valentýn zamiloval. Poprosila ho, aby se každý den modlil za navrácení jejího zraku. Po čase se tak opravdu stalo a zázrakem se jí zrak vrátil. Jenže lidé v tento zázrak nechtěli uvěřit, vtrhli do domu prefekta a Valentýna z jeho domu odvlekli a zabili. Od té doby se stal symbolem věrné a neutuchající lásky.
Valentýn je den, kdy si lidé, kteří se milují, navzájem utvrzují a přesvědčují o své lásce. Posílají si rozkošná přáníčka, obdarovávají se květinami, vyrazí na dlouhou procházku do přírody nebo po městě a nakonec zapadnou do romantické postýlky a pomazlí se. Druhý den se probudí s pocitem, že spolu mohou šťastně žít až do smrti. Pohádkový příběh? Kdepak, to jen sv. Valentýn ovládl naši zemi.

SMS:

♥♥Ke svatému Valentýnu ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám!Srdce mé ti z lásky daruji protože tě tolik miluji!!!
♥♥Dokud jsem nepoznala tebe, nevěděla jsem, jaké je to těšit se na Valentýna. Teď když tě mám, tak
ti přeji toho nejzamilovanějšího Valentýna!
♥♥Valentyn je svatek zamilovanych, takze i muj. Ja nejsem si zcela jista jesti je i tvuj. Ja doufam ze je NAS, tak rekni mi to prosim abys to vedel tak v srdicku te nosim.
♥♥Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!
♥♥Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!
♥♥Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má. Milion hubiček posílá tvůj mazlíček;)♥Tímto Ti chci krásného Valentýna přát, abys věděl, že je tu někdo, kdo Tě má rád. Popsat, co cítím se tak lehko nedá- chci, abys věděl, že Tě mám moc ráda!
♥♥Na svatého Valentýna srdíčko své otvírám, že jsi moje velká láska, stále na Tě vzpomínám a polibky do dáli za tebou já posílám..
♥Ach, jak krásný Valentýn, lásko má, i když jsi ode mě na míle vzdálená..
♥♥Co vlastně znamená svatý Valentýn? Je to den jako každý jiný? NE!! Je to náš den- den zamilovaných!!
♥♥K svátku svatého Valentýna Ti přeji:Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna.. :))
♥♥K Valentýnu zprávičku, odpoledne kytičku, po večeři spoustu pus a v postýlce orgasmus! :)
♥♥Miláčku, na toho našeho Valentýna.. Budu rukou objíždět Tvé rysy obličeje, zavřená víčka Ti pohladím, a když se Tvůj ret pousměje, něžně Ti ho políbím. Nebezpečně sjedu svými prsty níž, Tvému bříšku polibky daruju, pak i dál.. Kam?! To víš. A to všechno proto, protože Tě miluju!
♥♥Na svatého Valentýna jenom JÁa žádná jiná!!
♥♥Valentýnku, moje lásko, dneska Tobě posílám. Ať víš, že neustále pro Tebe místo v srdci mám!
♥♥Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14. února? Každý den, když jsme spolu, je přece dnem zamilovaných!!
♥♥Nesu Ti darek k Vatentynu, prekrasnou bilou orchidej, ten kvitek uschne ve Tvem stinu a TY mi zustanes...
♥♥Timto Ti chci krasneho Valentyna prat, abys vedel,ze je tu nekdo, kdo Te ma rad. Poprat co citim se tak lehko neda, chci abys vedel, ze Te mam rada.
♥♥K svatku sv. Valentyna Ti preji za 1. aby se Ti splnila ta nejtajnejsi eroticka prani a za 2. abych byla primou soucasti bodu 1.
♥♥ Mam te rada v ruznych jazycich: ljubju tebja, es kes serummem, I love you, svona vieza, tequero a taky....... miluji te!!!
♥♥Co je to VALENTYN???? Je to svatek zamilovanych, to znamena, ze je to svatek i nas dvou. Chci ho dnes s tebou stravit pri svickach, ve vane plne peny a sampanskym a nakonec cely zamilovany den ukoncit krasnou milostnou scenou a usnout ti v naruci a spat az tak do rana. MOC TE MILUJU :-)
♥♥Laskou jsi me obdarila, dekuji Ti za ni. Ty jsi krasna, mila, nez ostatni divka jina. Preji Ti srdicko moje, nejkrasnejsiho Valentyna :-*
♥♥Nekracej prede mnou - mozna za tebou nepujdu. Nekracej za mnou - mozna nemam silu te vest. KRACEJ vedle me a bud mi laskou i pritelem! ...... Nadhernyho Valentyna milacku!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš svoji drahou polovičku?

Ano, mám :D
Ne, nemám :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama