Avenged Sevenfold >>>INFO

15. února 2009 v 1:50 | MjUzIKberus |  Avenged Sevenfold
Avenged Sevenfold vznikla když její členové byli na střední škole. Jejich první album bylo pojmenováno Sounding The Seventh Trumpet a bylo nahráváno když členům bylo 18 let. Jejich následující album se se jmenuje Waking The Fallen a získalo pozitivní hodnocení v časopise Rolling Stone. City Of Evil, vydané 7.června 2005, odbočuje od hardcoru/metalcoru a blíží se více k metalovému zvuku jasně ovlivněným od Iron Maiden nebo například Misfits. Ačkoliv byla kapela zařazena v mnoha publikacích do metalu, metalcoru a hardrocku, sama kapela tvrdí, že jsou metalová kapela a v žádném případě nemají žádnou podobnost s metalcorem. Běhěm nahrávání City Of Evil se styl zpěvu Matta Shadowa změnil více se zaměřením na melodický zpěv než hardcore vřískot, protože se kapela rozhodla změnit směr.

pokračování
↓↓↓↓


Jméno kapely je údajně odkaz na knihu Bible Genesis a na příběh Kaina a Ábela, kde Kain je potrestán žít ve vyhnanství, samotě a utrpení. Kdokoliv, kdo by Kainovi pomohl z jeho utrpení jeho zavražděním by byl "avenged sevenfol", "sedmkrát pomstěn", nebo potrestán sedmkrát větším trestem než byl ten Kainův. Název songu "Chapter Four" odkazuje na Genesis IV, kapitolu Bible, ve které se příběh Kaina a Ábela odehrává. Obsah songu se také zdá být tímto příběhem. "Beast And The Harlot", další song odvozený z Bible, pochází z knihy "Zjevení" a odkazuje na trest Babylonu a zničení pohanských národů. Ačkoliv název kapely a umělecká jména členů utváří zřejmý dojem pobožnosti, Shadow uvedl v interview že "vůbec nejsou pobožní."

Jejich song "Blinded in Chains" byl použit v soundtracku pro videohru Need For Speed: Most Wanted. Jiný song, "Bat Country", byl použit v soundtracku pro SSX On Tour, NHL 2006 a Madden 2006, následován "Chapter Four", který byl také v soundtracku obou NHL 2004, Madden 2004 a Nascar Thunder 2004. Song "Beast And The Harlot" byl v soundtracku k Burnout Revenge. Všechny vyjmenované hry byly produkovány společností Eletronics Arts.

V roce 2007 vydali novou desku s názvem Avenged Sevenfold kde najdete celkem 10. skladeb. Na konci roku 2008 vyjde DVD se záznamem koncertu z Long Beach Arena.

ukázky jejich tvorby:

Afterlife


Almost Easy


+ live

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 klara your SBecko klara your SBecko | Web | 15. února 2009 v 12:30 | Reagovat

ahojky SBecko u mne je blekajda tak jestli se ti chce zapoj se. pp

2 Xty Xty | Web | 15. února 2009 v 15:11 | Reagovat

hlásni pro mě pls tady: http://h-s-m-123-4ever.blog.cz/0902/tady-mate-prehled-kdo-se-zatim-prihlasil    jsem tam jako Xty předem díky a sorry za reklamu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama