Sámerův SILVESTR V PRAZE

2. ledna 2009 v 23:46 | beruska.luciik911 |  ◘ showbiznis - news ◘


Již potřetí zorganizovala televize Nova velkolepou show na Václavském náměstí v Praze pro tisíce lidí, kteří se rozhodli oslavit poslední den roku 2008 "pod hvězdami" a s hvězdami českého showbyznysu. "Pod koněm" uspořádala tato nesledovanější televize Mejdan roku z Václaváku, kde se na obřím pódiu vystřídalo zhruba 35 nejznámějších zpěváků a skupin. Teplota se pohybovala hodně pod bodem mrazu, přesto bylo Václavské náměstí zcela zaplněno a přítomní si naplno užili tuto výjimečnou akci. Vystoupení umělců se na plazmových obrazovkách přenášelo na několik dalších míst Václavského náměstí, aby i diváci, kterým se nepodařilo obsadit místa v blízkosti pódia, dobře viděli. Přímý přenos mohly jako každoročně sledovat i miliony diváků u televizních obrazovek. Sámer Issa si pro tuto příležitost připravil zcela nový hudební remix své písně Babylon ve spolupráci s DJ NEO a nacvičil originální taneční choreografii se svojí taneční skupinou Art Edition. Jeho vystoupení mělo drive, patřilo k nejlépe propracovaným a diváci odměnili Sámera
bouřlivým potleskem. Na základě plánu dramaturgů celého pořadu, ke kterému patřila vzpomínka na staré hity zpěváků Petra Nováka a Jiřího Schelingera, Sámer nazpíval známou píseň Petra Nováka "Povídej", který v jeho podání získal zcela nové pojetí a diváci ho přijali s nadšením. Druhou píseň Petra Nováka Náhrobní kámen zazpíval společně se svými pěveckými kolegy a i ta sklidila nadšené ovace.

Jakmile Sámer ukončil své vystoupení na Václavském náměstí, přesunul se s tanečníky do zcela vyprodaného Národního domu, kde ho po půlnoci čekalo další půlhodinové vystoupení v rámci oslavy silvestrovského večera.

Nastupující rok 2009 byl pro Sámera ryze pracovní a pozitivní reakce početného publika pro něho byly tím nejpříjemnějším zakončením roku 2008 a příslibem pro rok nový. Tak ať je celý rok 2009 pro Sámera pracovně i profesně co nejplodnější a nejúspěšnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama