Prestižní hitparáda T-music mění moderátorku a ruší SMS hlasování

1. ledna 2009 v 16:13 | beruska.luciik911 |  ◘ showbiznis - news ◘
Hudební televize Óčko se rozhodla, že hitparádu T-music evidentně zahrabe už úplně.
Současnou moderátorku Blanku Huňátovou (na obrázku nahoře) vymění totiž za novou moderátorku, kterou můžete znát z pořadu DJ Divák, Marcelu Skřivánkovou (na obrázku dole, nenechte se zmást podobou, ve skutečnosti si totiž tak podobné nejsou). Oficiální tisková zpráva zní:

Největší a zároveň jediná hitparáda v České republice, kterou naladíte v televizi, rádiu i na internetu, má novou moderátorku. Od ledna bude televizní hitparádu t-music chart uvádět nová tvář Óčka, Marcela Skřivánková.
Marcela Skřivánková střídá na postu moderátorky Blanku Huňátovou. Ta se v t-music chart jako moderátorka pořadu naposledy objeví v novoročním speciálu, který bude věnovaný tomu nejlepšímu z uplynulého roku ? diváci uvidí všechny absolutní vítěze, nejpodařenější klipy a chybět nebudou ani drby ze zákulisí interpretů a samozřejmě soutěže. Práce Blanky Huňátové pro t-music ale nekončí. Dál bude pro hitparádu a portál
www.t-music.cz přinášet reportáže z těch nejzajímavějších hudebních akcí příštího roku.
Marcela Skřivánková se poprvé divákům t-music představí 9. ledna. V prvním díle představí novinky i postupující klipy z vánočního vydání t-music chart, a také se zaměří na tři hlavní světové žebříčky: britský, německý a americký.
t-music má další novinky:
Dvouhodinová hitparáda je složená z dvacítky postupujících klipů a čtyř novinek. Pořadí hitů určují sami diváci a posluchači svými hlasy. Novinkou v pravidlech hitparády
pro rok 2009 je ukončení SMS hlasování. Od 9. ledna budou moci fanoušci podpořit své oblíbence prostřednictvím webu.
Důležitou součástí t-music chart jsou diváci, kteří mají jednou měsíčně možnost osobně se zúčastnit natáčení největší hitparády v Česku, popovídat si s moderátorkou Marcelou, setkat se s hudebními hosty a odnést si dárek.
Premiérové díly se vysílají na Óčku a Evropě 2 vždy v pátek od 18:00, reprízy pak na Óčku v sobotu v 13:00 a v neděli ve 20:00; na Evropě 2 pak v neděli od 16:00.

Nechci kritizovat dříve, než něco uvidím, ale pokud jste měl někdo tu "čest" vidět Marcelu v akci v pořadu DJ Divák a vydržel jste se na ten pořad koukat déle než 10 minut bez toho, aby vás neuvěřitelně vytáčel její hlas a nepřirozený úsměv do kamery, tak pak si o ní asi myslíte to co já a moc šancí jí nedáváte...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama