1x15 The Benders

6. ledna 2009 v 17:24 | beruska.luciik911 |  ☻☻Lovci duchů☻☻

Trailer:

Malý chlapec vidí, jak je jeho soused v noci stáhnut pod auto. Dean to považuje za příliš "normální", no John lokalitu zakreslil do mapy, a tak bratři jedou případ prověřit. Vše se zdá normální do chvíle, kdy zmizí i Sam.

Hibbing, Minnesota - Malý chlapec Evan sleduje televizi horror. Něco zaslechne, vykoukne z okna a pozoruje muže vynášejícího odpadky. Když se muž vrací do domu, zaslechne podivné zvuky, podívá se tedy jestli není něco pod autem. Když se sehne, lekne se a něco ho zatáhne pod auto.

Bratři jako státní policie vyslýchají Evana. Ten vypráví, jak sledoval televizi, najednou zaslechl podivné zvuky a tak se podíval z okna. Viděl, jak něco stáhlo pana Jenkinsona pod auto a potom ho to uneslo. Evanově matce to přijde směšné, protože těsně předtím sledoval film o Godzille.

Dean v baru uvažuje, že mohlo jít o obyčejný únos a není to práce pro ně. Sam však namítá, že když už John označil tohle místo na mapě, musí tu něco být. V deníku se píše o záhadné postavě co v noci unáší lidi, přispívá k tomu i fakt, že v tomhle okrese je víc pohřešovaných lidí než jinde ve státech. Sam by jel nejradši do motelu a probral případ zítra, Dean si ještě odskočí.

Venku Sam zaslechne šramot. Podívá se pod auto, ale je to jen kočka. Něco ho však pozoruje.

Když přijde Dean, Sam je pryč. Naštěstí je na parkovišti kamera.

Jako strážník Washington jde Dean na policejní stanici. Tvrdí, že hledá svého bratrance, který byl minulou noc unesen. Šerifka Kathleen se koukne do databáze, ale zatím žádné zprávy o Samovi nemá. Dean by rád viděl záznam z kamery na parkovišti, možná něco zachytila. Kathleen mu tedy dá formulář k vyplnění. Dean se snaží z vyplňování vymluvit tím, že Sam je jeho rodina a je za něj zodpovědný. Kathleen se nakonec slituje.

Sam se probere zavřený v kleci.

Kathleen přináší Deanovi fotky z doby, kdy Sam zmizel. V době kdy Sam odešel z baru, odjížděla z parkoviště dodávka s pravděpodobně ukradenou značkou. Za chvíli kolem nich projede dodávka vydávající podivné zvuky podobné těm, o kterých mluvil Evan.

Sam se snaží prokopnout klec, najednou se probere muž ležící opodál. Je to Arwin Jenkins. Sam mu oznamuje, že pomoc už je na cestě. Poté do stodoly přijdou dva muži v kápích, přinesou Jenkinsovi jídlo a zase odejdou. Sam je překvapen z toho, že jsou to obyčejní lidé.

Dean se s Kathleen snaží najít cestu kudy mohl být Sam odvezen. Kathleen přijde zpráva. Nechala si Deana alias Grega prověřit a ukázalo se, že pravý Gregory Washington je úplně někdo jiný. Chce Deana zatknout, ten ji ale přemluví, aby mu nejdřív pomohla najít Sama.

Sam mezitím urve kabel kousek od klece, aby z něj získal skobu. Záhy se zámek na Jenkinsově kleci uvolní a Jenkins i přes Samovo varování odchází pryč. Když je pryč jeho klec se zase zavře.

Na cestě najde Jenkins nůž, sebere ho a uteče pryč. V lese zaslechne smích, najednou ho někdo srazí k zemi kopím. Jenkins ho bodne do nohy a dá se opět na útěk. Za chvíli ho muž opět dožene a bodne ho kopím do nohy, přiběhne ještě další muž a sebere mu nůž. Jenkins se dá opět na útěk. Po chvíli zakopne o nastražený drát, přiběhnou k němu oba muži a zabodnou ho.

Dean se diví, proč ho Kathleen nezatkla. Ta mu vypráví o tom, jak její bratr zmizel před třemi roky, podobně jako Sam. Doteď ho nenašli.

Když jsou u první lesní cesty, zastaví. Dean chce jít na výzkum s Kathleen, ta ho ale připoutá k autu a jde sama.

Kathleen dojde až k domu únosců. Na zaklepání nikdo nereaguje, po chvíli vyjde malá dívka Missie. Kathleen jí ukáže fotku Sama, ta místo aby se na ni podívala, se usměje a se slovy, že to bude bolet ji Misssin otec zezadu přetáhne lopatou. Missie jde pro bratry.

Dean se snaží natáhnout pro anténu vozu, aby si mohl odemknout pouta. Zaslechne blížící se bratry a rychle si pospíší. Když přijdou k autu, Dean už je pryč.

Kathleen se probírá v kleci a oznamuje Samovi, že po něm Dean pátrá a taky, že je připoutaný k autu. Na to do stodoly vejde Dean. Sam mu ukazuje na spínač, který otevírá dveře klecí. Ten však nefunguje a tak se Dean vydá hledat klíč.

Když se dostane do domu, kde zavadí o zvonkohru vytvořenou z lidských kostí, narazí na Missie. Ta na něj zavolá ostatní a strhne se bitka. Dean skončí přivázaný k židli.

Bratři Missie přemlouvají otce, aby mohli Deana lovit. Ten začne vyprávět Deanovi o tom, jak on stejně jako jeho otec a jeho otec už celý život loví zvířata, nejlepší hon je však na člověka. Dává Deanovi na výběr, buď budou lovit Sama nebo Kathleen. Dean pod nátlakem volí Sama. Muž posílá syna Leeho zastřelit nejdřív Sama potom Kathleen. Dean je naštvaný, protože mluvil o lovu a ne o střílení.

Když Lee přijde do stodoly, Sam rychle sebere skobu.

Výstřely ze stodoly jsou slyšet až do domu. Dean vyhrožuje, že jestli se Samovi něco stane, zabije je.

Samovi se podaří Leeho omráčit, ale v jeho pušce už nezbyly žádné náboje.

Otec zavolá na Leeho, nikdo neodpovídá. Nechá tedy Missie hlídat Deana a odchází s druhým synem Jaredem do stodoly.

Když dorazí do stodoly najdou Leeho v kleci a vydají se prozkoumat zbytek stodoly. Jared zaslechne šramot a vydá se ke skříni, kde byla před chvilkou Kathleen. Několikrát do skříně střelí, nakonec však zjistí, že je prázdná. Potom na něj Kathleen skočí, Jaredovi se podaří jí shodit a chystá se jí zabít. Sam odvede jeho pozornost, ale když na něj Jared vystřelí, sehne se a Jared zasáhne otce. Sam Jaredovi sebere pušku a omráčí ho.

Sam zavře Jareda do klece, jeho otce pohlídá Kathleen. Když Sam odejde Kathleen muže zastřelí za to, že zabili jejího bratra.

Venku řekne bratrům, že ho zastřelila, protože se pokoušel utéct.

Bratři se ještě rozloučí s Kathleen a odchází.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama