1x14 Nightmare

3. ledna 2009 v 13:32 | beruska.luciik911 |  ☻☻Lovci duchů☻☻

Trailer:

Samovi se v noci zdá o smrti muže - auto se samo zamkne a zaplní výfukovými plyny, muž uvnitř umírá. Sam zjistí, že SPZ auta opravdu existuje, a tak se s Deanem vydávají zjistit, zda byl sen pravdivý.

Muž parkuje auto do garáže. Vrata se za ním sami od sebe zavřou. Poté se auto samo zamkne a nastartuje. Kouř z výfuku pronikne do auta a muž se po chvíli udusí.

Sam se probudí. Vzbudí Deana s tím, že musí odjet.

V autě Sam poví Deanovi o svém snu. Dean nepřikládá snu příliš velkou váhu, ale když se ukáže, že SPZ auta, kterou Sam viděl, je skutečná a patří jistému Jimu Millerovi, změní názor.

Když bratři přijedou k domu, koroner už z garáže odklízí Jimovo tělo.

Druhý den si jdou bratři jako kněží promluvit s Jimovou ženou. Od ní se dozví, že Jima našel v garáži jeho syn Max. Sam si s ním jde tedy promluvit. Dean se mezitím snaží zjistit něco o domě, ale paní Millerová si není ničeho neobvyklého vědoma. Dean se tedy pod záminkou odskočení vydá prozkoumat horní patro domu infrascanem, ale nic zvláštního neobjeví.

V hotelu probírají bratři co zjistili, když najednou dostane Sam další vizi - Jimův bratr Roger, se vrací domů. V kuchyni se najednou samo od sebe otevře okno, Roger ho zavře a zajistí. Po chvíli se stejně okno znova otevře. Roger se tedy vykloní ven, aby zjistil co se děje. V tom se okno zavře a usekne Rogerovi hlavu.

Bratři okamžitě vyrazí za Rogerem, ale když k němu dorazí a snaží se ho varovat, neposlouchá je. Vylezou tedy k jeho bytu po požárním schodišti, ale zachránit ho nestihnou.

Druhý den se opět vrátí k Millerovým, aby se ujistili, že je Max v pořádku a aby zjistili, jestli nebyli otec se strýcem do něčeho zapleteni. Nic nezvyklého se nedoví. Akorát při otázce na dětství Max znervózní, nakonec však odpoví, že bylo vše normální.

Bratrům přijde, že Max něco tají a tak se vydají do ulice, kde dřív Millerovi bydleli.

Od jejich souseda se dozví, že když byl Max malý, jeho otec se strýcem ho často bili a jeho nevlastní matka se ho ani jednou nezastala. Sam najednou dostane další vizi, ve které vidí jak Max pomocí telekineze vraždí svoji macechu.

Samovi dojde, že má všechny vraždy na svědomí Max, protože se mstil za svoje dětství. Dean chce Maxe zabít, ale Sam je proti. I přes to si s sebou Dean vezme zbraň.

Když dorazí do domu, paní Millerová ještě žije. Bratři chtějí odvést Maxe ven a promluvit si s ním, ale ten si všimne Deanovi zbraně, zavře dveře a všechny okna a pistol Deanovi sebere. Samovi se ho podaří uklidnit a získat čas na promluvení. Dean mezitím odvede paní Millerovou nahoru.

Sam se snaží Maxovi vymluvit další vraždy, ten však tvrdí, že musí zabít jeho macechu, protože mu nikdy nepomohla a jen se dívala jak ho otec bije. Otec ho bil, protože si myslel, že může za smrt svojí pravé matky, ta totiž zemřela v jeho pokoji. Když byl malý, vypukl v domě požár a ona uhořela přibodnutá na stropě v jeho pokoji. Max tomu nevěří, ale Sam mu potvrdí, že je to pravda, protože jeho matka tak zemřela také. I přes Samovu nabízenou pomoc však Max stále hodlá zabít svou macechu. Telekinezí uvězní Sama ve skříni a vyrazí nahoru.

Když přijde do pokoje odhodí Deana stranou a namíří na macechu. Dean se před ní postaví s tím, že bude muset zabít nejdřív jeho. Max ho tedy zastřelí.

Sam se probere z vize a nějak se mu podaří odsunout skříň od dveří. Chvíli se vzpamatovává z toho co se mu povedlo a pak ihned vyrazí nahoru.

Přiběhne do pokoje zrovna v okamžiku, kdy se Max chystá vystřelit na Deana. Snaží se ho uklidnit, ale to způsobí jen to, že Max nakonec zastřelí sám sebe.

Bratři ještě počkají s paní Millerovou na policii a odjedou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama