1x13 Route 666

2. ledna 2009 v 19:50 | beruska.luciik911 |  ☻☻Lovci duchů☻☻

Trailer:

Na silnici v Cape Girardeau při podivných autonehodách umírají lidé. Většina obětí před smrtí viděla černý kamion. Deana k případu volá jeho bývalá přítelkyně, která ví o jeho pravém "povolání".


Cape Girardeau, Missouri - Muž jede po silnici, najedou vypadne signál rádia. Po chvíli ho začne ve vysoké rychlosti dohánět kamion. Muž se mu snaží ujet, ale kamion ho znovu dožene a narazí do něj. Muž si opět vytvoří náskok a po chvíli zase naskočí rádio. Kamion už ho nesleduje. Po chvíli cesty se najedou před autem objeví kamion. Muž otočí auto a dá se znovu na útěk. Kamion ho pronásleduje. Několikrát do něj narazí, až se muž vybourá. Kamion poté zmizí.

Sam hledá nejvhodnější cestu do Pensylvánie. Dean dotelefonuje a oznámí, že nikam nejedou. Otec jedné jeho známé včera zmizel a ta mu teď volala o pomoc.

V autě Dean přiznává Samovi, že s Cassie (starou známou) chodil a také jí prozradil jejich rodinné tajemství. To Sama rozčílí, protože on Jessice nesměl rok a půl nic říct a Dean to řekne někomu s kým chodí pár týdnů. Navíc nevidí ve zmizení Cassina otce nic zvláštního, mohlo se jednat o obyčejnou nehodu.

Když přijdou za Cassie, dozví se, že její otec ještě před zmizením tvrdil, že vidí velký černý kamion. Také poškození auta odpovídá tomu, že do něj nabouralo něco velkého. Navíc ten večer pršelo, všude bylo bláto a na silnici byla jen jedna stopa a to od auta otce. Minulá oběť Clayton, nejlepší přítel jejího otce dopadl naprosto stejně. Za chvíli přichází Cassina matka, Dean jí vyjádří soustrast a rád by si s ní promluvil, ale ona odmítá.

Zemře další člověk Jimmy, který pracoval s Cassie v novinách. Cassie chce po starostovi Toddovi, aby uzavřel silnici, ale ten odmítá s tím, že nehody se prostě dějí. Přichází bratři a zjišťují, že na silnici jsou opět pouze jedny stopy a to od Jimmyho auta.

Bratři jdou jako pojišťováci za Jimmyho kamarádem Ronem. Vyptávají se ho, jestli Jimmy neměl před smrtí halucinace s kamionem. Ron však o ničem neví. Muž sedící vedle už o takovém kamionu ale slyšel. V 60. letech zemřelo hodně černochů, povídalo se, že je má na svědomí duch řídící velký černý kamion.

Na odchodu posílá Sam Deana za Cassie, aby s ní promluvil, protože nynější oběti jsou také černoši a navíc jsou všichni nějak spojeni s její rodinou. A taky protože si všimnul jak se na sebe dívají, když se ten druhý nedívá. Nakonec se ukáže, že Dean Cassie miloval, ale ona mu dala kopačky.

Dean přijde za Cassie a po menší hádce o tom, co se stalo před lety, spolu skončí v posteli.

Todd se chystá nastoupit do auta, když u něj zastaví kamion. Rozjede se proti němu a Todd se dá na útěk. Po pár metrech ho kamion srazí a zmizí.

Deanovi zazvoní telefon. Sam mu oznámí, že Todd je mrtvý.

Na místě činu se od Sama dozví, že Todd má přelámané všechny kosti, jako by ho něco velkého přejelo, ale nikde žádné stopy.

Dean se snaží najít nějaké spojitosti mezi oběťmi ze 60. let a nynějšími, moc se mu však nedaří. Volá mu Sam, ten zjistil, že než Todd se ženou koupili pozemek se silnicí, vlastnila ho přes 150 let rodina Dorianových. Cassie tvrdí, že Dorianovým zde dřív patřilo úplně všechno. Dean našel článek o Cyrusovi Dorianovy, který zmizel roku 1963. Přesně v době, kdy začali první vraždy. Sam zase zjistil, že minulý měsíc nechal starosta Todd zbourat Dorianovic sídlo. To bylo den před zabitím první oběti.

Když je Cassie doma, začnou na stěně poblikávat světla. Zvenčí se najednou začne ozývat zvuk motoru a Cassie si z okna všimne kamionu stojícího přímo proti domu. Kamion několikrát najede na dům, ale těsně před ním se zastaví. Cassie rychle zavolá Deana.

Všichni společně i s Cassinou matkou probírají co se stalo. Paní Robinsonová začne mluvit o tom, co viděl její manžel před smrtí. Tvrdil, že kamion řídí muž jménem Cyrus. Poté začne vyprávět o tom, co se před lety Cyrusovi stalo. Chvíli s ním chodila, ale rozešla se s ním kvůli Cassině otci. Cyrus to nesnesl a začal v kamionu zabíjet černochy. V den svatby někdo zapálil kostel, kde měli být Robinsonovi původně oddáni. Všechny děti, které v kostele cvičily, zemřely. Následoval ještě jeden útok. Cyrus zbil jejího manžela, ale pak se karta obrátila a Martin ubil Cyruse k smrti. Martin potom zavolal přátelům Claytonovi a Jimmymu a společně naložili Cyrusovo tělo do kamionu a svrhli ho do bažin. Todd o všem věděl, ale nechal si to pro sebe, protože věděl co Cyrus prováděl.

Bratři jedou do bažin vytáhnout kamion. Vytáhnou z něj Cyrusovo tělo a podpálí ho. Najednou se proti nim objeví kamion. Dean hádá, že spálení těla nestačí a chce po Samovi, aby vymyslel jak spálit náklaďák. On mezitím nasedá do auta a vydává se na honičku s kamionem.

Sam volá Deanovi a naviguje ho kam má jet, na křižovatce má zahnout doleva a potom přesně po 0,7 míle zastavit. Dean udělá, co po něm Sam chce a sleduje jak proti němu jede kamion. Těsně před Deanovým autem se kamion rozplyne, zůstane po něm jen mlha. Sam oznamuje Deanovi, že na tom místě stál dřív kostel, který Cyrus podpálil a když se jeho duše ocitla na posvátné půdě, zničilo ji to.

Dean se ještě rozloučí s Cassie a odjíždí


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama