1x06 Skin (lovci duchů)

2. ledna 2009 v 19:35 | beruska.luciik911 |  ☻☻Lovci duchů☻☻

Trailer:

Stará Samova kamarádka kontaktuje Sama e-mailem a prosí ho o prošetření vraždy, ze které je obviněný jejich společný známý a důkazy jsou nezpochybnitelné. Bratři se vydávají do St. Louis.

St. Louis, MO - Dívka je přivázaná k židli a někdo se jí chystá zabít. Do domu vniká policie. Dostává se k dívce a ta jim ukazuje směr, kudy vrah odešel. Policie ho dostihne zrovna ve chvíli, kdy se chystá uniknout oknem. Muž se otočí. Je to Dean.

O týden dříve - Bratři přijíždí na benzínku. Dean jde natankovat, Sam si mezitím pročítá e-maily od spolužáků. Narazí na mail od Rebeky. Ta mu píše, že její bratr Zach byl zatčen za zabití své přítelkyně. Rebeka tvrdí, že Zach určitě nic neudělal, jenže policie našla shodné otisky i DNA. Ani podle Sama není Zach žádný vrah a chce to prošetřit. Deanovi se to nelíbí, není to případ pro ně. Nakonec Samovi vyhoví a vyrazí do St. Louis.

Bratři přijdou za Rebekou. Ta je zve dál a v kuchyni jim řekne co se stalo. Zach přišel jednou domů a našel jeho přítelkyni Emily zbitou a zakrvácenou, přivázanou k židli. Zach tedy zavolal policii, ta přijela a zatkla ho za vraždu. Aby to však mohl udělat, musel by se jedině rozdvojit, protože v tu noc byl minimálně do půlnoci u Rebeky a policie má záznam z kamery ve 22:30, na němž jde Zach vrací domů. Sam by si rád prohlédl Zachův byt, možná by mu mohli pomoct, protože Dean je policejní detektiv. Rebeka jde tedy pro klíče.

U Zacha doma se Sam dozvídá od Rebeky, že se do domu asi před týdnem někdo vloupal a ukradl Zachovo oblečení. Dean by se rád podíval na záznam z kamery, ale má je u sebe právník. Rebeka mu oznamuje, že mu je sebrala, aby se na ně mohla podívat sama a má je tedy doma.

Zach sedí před univerzitou a pozoruje loučící se pár.

U Rebeky zkoumají bratři nahrávku. Sam posílá Rebeku pro pivo a mezitím probírá s Deanem to, že Zachovi na záznamu září oči. Podle něj by se mohlo jednat o nějaké zlé dvojče.

Muž, kterého předtím Zach sledoval, přichází domů. Nachází svoji dívku Lindsay přivázanou k židli celou od krve. Když ji odvazuje, Lindsay ho prosí, aby jí už víc neubližoval. Muž zaslechne podivné zvuky a jde prozkoumat dům. Narazí na někoho, kdo vypadá přesně jako on. Druhému muži zazáří oči a omráčí prvního pálkou.

Bratři se druhý den vrací k Zachovu domu. Sam si uvědomil, že nahrávka ukazuje Zacha jen vcházet dovnitř, takže se musel někudy dostat i ven. Všimne si krve na sloupu. Někdo tam tudy prošel. Najednou kolem nich projede ambulance.

Bratři sledují ambulanci na místo činu. Přihlížející žena jim vypráví co se stalo.

Když Sam hledá kolem domu něco co by jim mohlo pomoct, přichází Dean s tím, co zjistil o včerejší noci. Mají tedy dva naprosto totožné případy. Sama napadá, že by se mohlo jednat o měňavce. Jenže pokud tahle věc neumí létat, musela prostě zmizet, protože v obou případech stopa končí za domem oběti. Deana napadá, že mohl uniknout kanalizací.

Dole najdou svlečenou měňavcovu kůži.

Když si u auta chystají zbraně proti měňavcovi, Samovi zavolá naštvaná Rebeka. Už nechce jejich pomoc, protože řekla právníkům o návštěvě Zachova domu a taky o tom, že tam byla s policejním detektivem. Právníci si tedy Deana prověřili a ukázalo se, že detektiv toho jména neexistuje.

Sam s Deanem prozkoumávají kanalizaci. Když najdou měňavcovu další kůži, měňavec zezadu napadne Deana a poraní mu rameno, hned se však vydá na útěk. Bratři se vydají za ním. Vylezou z kanalizace, ale měňavec se jim ztratí. Rozdělí se tedy a půjdou ho hledat.

Po neúspěšném hledání se bratři sejdou na rohu ulice a vrátí se k autu. Při cestě se Deanovi zalesknou oči.

U auta chce Dean po Samovi klíče. Sam mu je hodí. Když se Dean sehne do kufru, Sam na něj namíří zbraní. On není Dean, protože chytil klíče levou rukou, ale pravý Dean má poraněné rameno. Dean ho vyzívá, aby v tom případě vystřelil, jenže Sam váhá. Dean toho využije a omráčí ho.

Sam se probere svázaný v nějakém skladu. Měňavec mu chvíli povídá, co všechno zjistil o jeho rodině. Nakonec se ještě zmíní o Rebece.

Měňavec jde jako Dean za Rebekou s tím, že jí přišel všechno vysvětlit.

Dál od Sama se mezitím ve skladu probírá i pravý Dean.

Měňavec povídá Rebece u krbu o měňavcovi a vysvětluje jí tím to, že byl Zach na dvou místech zároveň. Zdá se, že mu Rebeka věří.

Deanovi se podařilo dostat z provazů, ještě rozváže Sama a jdou rychle za Rebekou.

Měňavec se mezitím pokouší navázat s Rebekou bližší vztah, ale ta ho od sebe odžene a chce, aby vypadl z domu. Chystá se zavolat policii, měňavec ji však srazí na zem a sváže jí ruce.

Rebeka je v ložnici přivázaná k židli a Dean se jí chystá zabít. Do domu vniká policie. Najde Deana, když se chystá utéct oknem, ten zabodne jednoho z policistů a uteče pryč.V nedalekém průchodu ze sebe ještě měňavec svlékne Deanovou kůži.

Druhý den se Deanova fotka objeví ve zprávách. Teď už je to pro Deana osobní a chce najít a zabít měňavce. Jenže nemají žádné zbraně, protože jim je měňavec vyhodil. Další zbraně jsou jedině v autě, které však musí najít.

U auta už na ně čeká policie. Sam posílá Deana pryč a nechává se zatknout, protože na něj nic nemají a nemůžou ho držet dlouho.

Dean se sám vydává do kanalizace, kde najde svázanou Rebeku.

Rebeka přináší Samovi pivo a zajímá se, jak mají v plánu měňavce zabít. Když jí Sam řekne o tom, že ho musí střelit stříbrnou kulkou do srdce, Rebeka ho praští lahví.

Pravá Rebeka mezitím oznamuje Deanovi co se jí stalo. Dean jí odváže a vyráží zachránit Sama.

Sam se probírá svázaný u Rebeky doma. Měňavec už má zase podobu Deana a seznamuje Sama se svým plánem.

Když se měňavec chystá Sama zabít, tak ho Sam odkopne a rychle si přeřeže provazy. Strhne se bitka, která se zvrtne ve prospěch měňavce. Najednou do pokoje vrazí Dean a měňavce zastřelí.

Ráno se bratři rozloučí s Rebekou a odjíždí pryč.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama