1x03 Dead in the Water

2. ledna 2009 v 15:23 | beruska.luciik911 |  ☻☻Lovci duchů☻☻

Trailer:


V jezeře Manitoc mizí osoby z okolí. Bratři se rozhodnou, že cestou za hledáním otce budou lovit všechny démony, a tak se vydávají k jezeru vyřešit záhadu.

U jezera Manitoc - mladá plavkyně Sophie trénuje v jezeře. Slyší podivné zvuky. Následně je stažená pod hladinu.

Sam a Dean sedí v restauraci. Dean ukazuje v novinách článek o zmizelé Sophie. Je třetí za rok, tím pádem je to jejich nový úkol.

Sam však chce hledat otce. Dohodnou se, že budou hledat, ale cestou zabijí všechny démony od nich, až po místo, kde je otec.

U jezera se vydávají za lidi z Ochrany divočiny. Bratr Sophie říká, že byla stažena. Šerif však nevěří. Mluví i o tom, že městečko brzy zanikne, neboť nejsou peníze na opravu přehrady. V tu chvíli přichází dcera šerifa Andrea s nemluvícím synem Lucasem. Dean se snaží Andreu balit. Ta ho prohlédne a setře ho poznámkou.

V motelu bratři zjistí, že jednou z obětí byl i Andrein manžel. Jdou za ní. Dean se snaží přimět Lucase, aby mu dal alespoň obrázkem vědět, co se stalo za jeho přítomnosti otci. Lucas mu opravdu namaluje obrázek. Je na něm dům.

V Sophiině domě její bratr myje nádobí. Začne téct špinavá voda. Po jejím zastavení se vrací voda z odpadu. Snaží se uvolnit odpad, ale něco ho stahuje do dřezu a on se utopí.

Sam a Dean se vydávají za otcem obětí. Je jím jasno, že něco tají, ale je příliš zoufalý na to, aby jim něco řekl. Dean si všimne, že na obrázku od Lucase je Sophiin dům, kde zemřel v noci její bratr. Jdou tedy za ním a znovu ho prosí o pomoc. Dean mluví o matce a o tom, že by chtěla, aby byl odvážný stejně, jako by to chtěl Lucasův otec. Lucas mu dá další obrázek. Jedou hledat další dům.

Po nalezení jdou za majitelkou. Ptají se na hocha z obrázku. Peter zmizel před 35 lety. Zjistí, že zmizelý byl kamarádem Sophiinho otce. Jdou za ním. Ten se však nechává duchem zabít.

Bratři jdou na policejní stanici, jako svědci. Lucas začne vyvádět a tahat Deana za ruku. Andrea ho odvádí pryč. Šerif odhalil, že bratři nejsou od Ochrany divočiny a ti si vybírají možnost odchodu, místo vězení. Dean však otáčí auto a vrací se.

Mezitím si Andrea napouští vanu. Když je ve vaně začne téct opět špinavá jezerní voda. Po chvilce ji začne duch stahovat pod hladinu. Andrea bojuje. Už je pod hladinou, když přicházejí bratři. Dean vykopává dveře a Sam Andreu zachraňuje.

Po rozednění se Sam ptá Andrey, co se stalo. Ta mu říká o hlasu, který slyšela - pojď si se mnou hrát - . Dean najde propojení zmizelého Petera i s šerifem. Lucas bratry navádí za dům, kde začnou kopat. Najdou staré kolo Petera. V tu chvíli přichází šerif a míří na ně zbraní. Bratři obviňují šerifa, že pomáhal s vraždou a že pokud to nezastaví, duch zabije všechny co má rád a nakonec i jeho. Šerif dceři vysvětluje, že si na Petera jen dovolovali, ale nechtěli ho utopit.

Mezitím Lucas uslyší volání. Jde k jezeru a duch ho stahuje. Šerif vymění svůj život za Lucasův a Dean Lucase vyloví.

Bratři odcházejí z města, ale Andrea a Lucas je zastaví. Lucas už mluví. Andrea bratrům poděkuje. Dean dostane zaslouženou pusu a trochu v rozpacích odjíždí.

>>ke shlédnutí ZDE<<

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama