1x02 Wendigo

2. ledna 2009 v 15:15 | beruska.luciik911 |  ☻☻Lovci duchů☻☻

Trailer:


Bratři následují šifru/souřadnice z deníku v domnění, že tam najdou Johna. Souřadnice je zavedou do Black Water Ridge - lesy v nichž mizí osoby, které zde kempují.

Je temná noc… Tři muži tábořící v lese. Kolem jejich stanu se ozývá šramot. Něco postupně napadá všechny tři křičící muže.

Sam kráčí po hřbitově k hrobu Jessicy. Začíná mluvit a v tom z pod hlíny vyletí ruka a zachytí ho.

Sam se probouzí v autě otřesený z noční můry. Jdou na místo, které napsal otec námořnickou šifrou do deníku. Šifra vede do Black Water Ridge - do lesů. Doufají, že ho tam najdou. Od rangera zjišťují, že se už dlouho se neozvala tábořící skupina a sestra jednoho Haley z nich je hledá. Bratři se vydávají za ní. Později při pátrání zjišťují, že tihle muži nejsou první co zmizeli a opakuje se to každých 23 let. Na videu od Hailey si všimnou extrémně rychlého stínu. Následně ráno se přidávají k hledající skupině Hailey.

Když konečně dorazí do tábořiště, uvidí rozdrápané věci a krev. Těla byla odtažena. Uslyší křik a utíkají za ním. Nikoho však nenajdou. Sam zavelí návrat, ale jejich věci jsou pryč. Samovi dojde, že je to wendigo a za pomocí deníku to dokáže Deanovi. Společně naznačí, že je důvod se obávat. Průvodce je skeptický a magickému kruhu co Dean vytváří se posmívá. Sam chce odejít, protože nevěří, že tam otec je. Dean pronese věty o deníku, které provázejí celý seriál - Tahle kniha. To je tátovo nejcennější vlastnictví.Všechno co ví o každé zlé bytosti je tady. A nechal nám to. Myslím, že chce abychom pokračovali tam, kde on skončil. Však víš, zachraňování lidí, lov potvor... Rodinný podnik. Dále pokračuje rozhovor a Sam konečně přiznává, že je na dně. Následně se ozve křik. Průvodce střílí a vbíhá do lesa. Dean vybíhá za ním. Wendigo vytahuje na strom průvodce a přitom mu láme vaz.

Ráno bratři vysvětlují sourozencům hledaného co vlastně loví. Wendigo vzniká z lidí uvězněných, bez potravy během kruté zimy. Aby přežili, stávají se kanibaly. Dá se zničit jenom upálením. Vydávají se wendiga stopovat. Ten je však vláká do pasti. Najdou mrtvého průvodce. Utíkají, ale wendigo chytá Deana a Hailey. Díky lentilkám, kterými Dean značil cestu dojdou k opuštěným dolům. Cestou skrz se propadnou přímo do míst, kde si wendigo uchovává živou potravu. Najdou Deana, Hailey i hledaného bratra. Dean se odděluje od skupiny, aby odlákal wendiga. Ten však jde za skupinou, ale Dean ho včas upálí světlicí.

Sanitka odváží zraněného i s Hailey a druhým bratrem. Sam a Dean vyjádřují svou nechuť ke kempování. Oba věří, že otce najdou. Sam se konečně dostává za volant auta.

>>ke shlédnutí ZDE<<

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama