1x01 Pilot

2. ledna 2009 v 15:09 | beruska.luciik911 |  ☻☻Lovci duchů☻☻

Trailer:

Dean po letech přijíždí za Samem se žádostí o pomoc při hledání otce - Johna, který odjel na lovecký výlet a dlouho se nevrací. Jedou spolu do Jericha hledat ho a zároveň vyřešit záhadné vraždy mužů.


Před 22 lety v Kansaském Lawrence v domě Winchesterů vypukl požár. Požár způsobený démonem, při němž uhořela Mary Winchesterová. Zbytek rodiny - manžel John, synové Dean a Sam přežili.

V přítomnosti - Sam je výborným studentem na Stanfordu a žije se svou přítelkyní Jess. Vše se změní, když se k nim vpadne Dean a oznámí, že otec odjel lovit a příliš dlouho se nevrací. Sam se tedy vydává s bratrem po letech na lov.

Mezitím v Jerichu začne mladému řidiči praskat rádio. Následně spatří krásnou ženu v bílém jdoucí podél silnice. Zastaví jí a nabídne odvoz domů. Žena nasedá do auta a svádí řidiče. Dorazí k jejímu již rozpadlému domu. Žena řekne, že už nikdy se nemůže vrátit domů a zmizí. Řidič vyplašeně odjíždí. Když konečně zastaví uvidí ženu na zadním sedadle. Auto se samo rozjede. Dojede na most, kde už je z auta slyšet pouze křik a na oknech se objeví sprška krve.

Bratři zastavují na benzínce, kde Sam prozrazuje z čeho Dean a jejich otec žijí - z podvodů s kreditkami. Když dorazí do Jericha, uvidí policisty na mostě kolem auta mrtvého řidiče. Vytahují falešný policejní průkaz (jeden z mnohých) a jdou se vyptávat. Auto řidiče je dokonale čisté a není zde ani mrtvola. Policisté nic netuší. Od přítelkyně řidiče se dozvídají o legendě. Na internetu najdou potenciální vražedkyni, co kvůli nevěře svého manžela zabila své děti a posléze sama skočila z mostu - Constance.

V noci přicházejí na most ze kterého Constance skočila. Tam ji během hádky spatří. Podívá se na ně a skočí. V tu chvíli nastartuje jejich auto. Sam se zeptá, kdo řídí auto. Dean vytahuje klíčky z kapsy. V tu chvíli se na ně řítí vlastní auto a bratři skáčí z mostu. Sam se zachytí na konstrukci, ale Dean dopadá do vody. Za chvíli se dostává na břeh celý od bahna a pronese pár peprných slov na Constancin účet.

Bratři se dostávají do motelu a do otcova pokoje. Najdou zde výsledky jeho pátrání po Constance - ženě v bílém. Dean je před motelem zatčen za podvody s kreditkou . Sam utíká.

Sam navštíví manžela Constance. Říká mu o ženě v bílém - žena, která byla podváděná, v afektu zabila děti a následně i sebe. Jejich duch chodí podél cest, či řek a zabíjí všechny nevěrné muže. Manžel nepřímo potvrdí, že Constance byl nevěrný.

Dean díky bratrovu falešnému telefonátu na polici utíká i s otcovým deníkem. V deníku jsou popsané všechny nadpřirozené bytosti o kterých jejich otec věděl.

Cestou zpět do Jericha během telefonátu srazí Sam Constance. Ta se ho pokouší přimět k nevěře. Když se Sam nepoddává chce ho zabít. V tu chvíli na ducha Constance začne střílet Dean. Sam se naštve a vjede autem skrz stěnu do domu, kam se Constance bojí. Z doprovodu litrů vody se na schodech objeví duchové dětí. Constance je vyděšená a chce utéct. Děti ji, ale stáhnou do pekla.

Sam se vrátí do bytu najde sušenky s nápisem - chyběl jsi mi, miluji tě, Jess - uslyší sprchu a lehá si na postel. Na tváři mu přistanou dvě kapky krve. Podívá se na strop a tam spatří Jessicu s prázdnýma očima a s prořezaným břichem. Zakřičí zoufalstvím a z pod těla vyšlehnou plameny. Dean vykopává dveře a táhne Sama ven z již kompletně hořícího bytu.

Venku Sam nabíjí zbraň se slovy: " Máme práci.".

>>ke shlédnutí ZDE<< 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama