Support Lesbiens nadělovali dětem už ve čtvrtek...

20. prosince 2008 v 14:55 | beruska.luciik911 |  ◘ showbiznis - news ◘
Speciální vánoční koncert skupiny SUPPORT LESBIENS, který proběhl 18.12. v pražském Lucerna Music Baru, byl mj. spojený s veřejnou sbírkou pro Nadační fond dětské onkologie (NFDO) Krtek.

Ten se svojí činností zaměřuje na podporu komplexní péče o onkologicky nemocné kojence, děti a dospívající mládež absolvující léčbu na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice v Brně a LF MU Brno www.krtek-nf.cz.
"Můžeme-li alespoň trochu pomoci, uděláme to rádi. Obzvlášť pro nadační fond Krtek,
o jehož stoprocentní důvěryhodnosti jsme se mohli přesvědčit při loňské návštěvě dětské onkologie v Brně" vysvětluje, proč skupina zvolila právě NFDO Krtek, její zpěvák Kryštof Michal.
Nejenže svými finančními prostředky jste mohli přispět na dobrou věc, ale také za ně získat spoustu unikátních věcí od samotných členů kapely - jako např. koncertní triko či golfovou hůl frotmana Kryštofa Michala, podepsaný činel, paličky nebo baskytaru, vánoční balíčky s kompletní dikografií skupiny nebo úplnou kolekci trik Secret Label...
Oproti nedávno absolvovanému turné slibili Supporti do tohoto takřka dvouhodinového koncertního setu zařadit i jejich starší hity jako Bubble Brown, Apology, Nodding a jiné. "Ke slovu" se ale samožrejmě dostala i albová novinka Lick It, reprezentována skladbami jako Twice Shy, Too Modern Life, God On The Go, za kterou byla skupině v průběhu večera předána zlatá deska!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama