Pink - Taková odrzlá holka

25. prosince 2008 v 14:21 | beruska.luciik911 |  P!nk
Skvěle vypadající třicítka, na účtu balík liber. Předplatné pravidelně rotujících hitů v hitpoškách. Holky pod sedmnáct let jí milují, kluci do třiceti s ní chtějí spát. Jejího piercingu si nejde nevšimnout. Samozvané rebelství, které se prodává lépe než rohlíky, je všeobecně ošemetné. Povíme si něco o slečně, co se narodila jako Alecia Moore, a říká si P!nk.

P!nk je hvězdou, jednou z těch, která ví, jak skákat po pozlacených chodnících. Takovou co
prodá několikanásobně více desek než interpreti, které považujeme za hlas současnosti (už tohle uvádí škodolibost do chodu, zvlášť když si člověk zakládá na tom, že třídí umělce od produktů). Nikdy se jí ale nedostane takového respektu jako jim (vyzrála na to, nesnaží se upoutat čtenáře NME, ví, v jakých kruzích se jí vyplatí ukazovat obnažené bříško a růžovej & ostrej jazýček). Nedostávalo se jí ho ani tehdy, když se s velkou benevolencí považovala za výjimečnou zpěvačku (tenhle moment bereme za výchozí bod masové výroby rebelek na baterky. Byl to rok 2001, rok vydání M!ssundaztood ). S tím nic neuděláme, my ani ona, plýtvat znaky a čeřit krev útoky na nepůvodnost je zbytečné (odvádí to od věcí, které jí komplexně definují). Jak důvěryhodnou osobou ale P!nk je, na to se podíváme. Nikdo nechce, aby naše milé děti & sestřičky někdo vodil za nos a libry z kapes jim tahal pro nic za nic. Jsou dobré, ale i špatné produkty.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tewezkaaaaa tewezkaaaaa | Web | 7. června 2009 v 13:31 | Reagovat

ahojky mmáš m,oc hezu bloog... tedka sem ti zvýšila navštěvnost prosím podívej se na muj blog... pořádam foto miss...tak se mrkni!! potřebuju lidi..... Tak ahoooja... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama