PINK - Čas udělat pá pá?

25. prosince 2008 v 14:42 | beruska.luciik911 |  P!nk
Před pár týdny z nebe spadl track So What (nikterak výrazný pilotní singl z nové desky Funhouse), který v konkurenci nových Oasis uchvátil všechny světové hitparády. "So so what? / I'm still a rock star / I got my rock moves / And I don't need you" je velmi odvážné tvrzení. Doporučil bych jí zavřít hubu a držet krok. Na úspěch desky si počkáme, ale když vás někdo zve do "domu zábavy", tak bych té švandy čekal více. Ne že by nebylo co posílat do rádií, ale nevypadá to, že by P!nk ze svého stárnutí dokázala těžit (otázkou je, zda-li to je vůbec možné). Koho nesejmula produkce nové Alanis, nadšením asi skákat nebude. Funhouse je rozumná deska, což je její problém. Její autorka prodala miliony podobných, a může si dělat, co chce. Stále však nezískala statut umělkyně schopné vývoje (a ani nezíská). V tenhle moment by si přednost zasloužila spíše Katty Perry. Naivní, skvěle vypadající "ještě-dlouho-ne-třicítka", co se líbá s kámoškou. Opotřebovanou P!nk si nechte do zálohy, Katty teď žádaný produkt splňuje lépe. Hořká pointa.

Linda Perry & další otroci
Za úspěchem M!ssundaztood stojí dnes čtyřiačtyřicetiletá paní z Massachusetts narozená brazilským a portugalským rodičům. Nebyla to náhoda, Linda Perry může za úspěchy Jewel, Sugababes, Juliette and the Licks, Kelly Osbourne, Jamese Blunta, Cheap Trick, a
Enrique Iglesiasiase. K práci jí vyhledávají Courtney Love, Gwen Stefani, Robbie Williams, a také Fischerspooner. V tomto byznysu patří k nejschopnějším (ale s P!nk už nedělá, a ta se stále drží). Xtině napsala hit Beautiful a byla za něj nominovaná na Grammy. Není označovaná pouze za producentku, ale také songwriterku (mimo jiné: z vlastní vůle s ní pracoval Roger Daltrey, zpěvák The Who). Rozhodně po právu. Za mlada řádila s vlastní kapelou 4 Blondes. Že se nehodili pouze do sběru, může potvrzovat i to, že u Interscope vydali dvě desky, stáhnout si od ní můžeme stejný počet sólových nahrávek. V popovém magazínu by informace o ní vydaly na šťavnatý profil, který by začínal upozorněným na její lesbickou orientaci, dotýkal by se emancipace a byl by plný pikantností. Nám budou stačit zmíněná jména s konstatováním, že svou práci umí, a že nemálo hvězdám pomohla ke hvězdám. Další otroci? Dallas Austin, Scott Storch, John Fields. Všechno pánové, v popovém světě velmi uznávaní. Dalo by se pokračovat například s pokérovaným fešákem Jonathanem Davisem ze skupiny Korn.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Standa Standa | 11. srpna 2010 v 19:39 | Reagovat

zmen si farbu písma.nedá sa to čítať. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama