Joe Han - bio

18. prosince 2008 v 20:33 | beruska.luciik911 |  >>>Linkin Park

Jméno: Joseph Hahn

Datum narození: 15.března 1977
Stav: Joe zatím nemá přítelkyni.
Bydliště: Původně z Glendale, ale nyní žije v L.A.
Etnický původ: Korejský-američan.
Jeho rodiče pocházejí z Koreje a přestěhovali se do Gledale CA, kde se Joe narodil.
Sourozenci: 2 starší sestry
Škola: Hoover high school
Vysoká škola: Chodil na Pasadena Art College of Design, ale nepromoval a potkal zde Mika. Pokračoval jako ilustrátor komiksů a pracoval na kreslení monster společně s prací na speciálních efektech pro filmy.
Předešlá práce: Joe se po škole stal grafickým designerem. Dělal artworky a speciální efekty pro filmy. Joe pokračoval v práci na artworkách Linkin Park na CD Hybrid Theory společně s Mikem. Právě Joe přišel s většinou návrhů pro videoklipy a také nějaké z nich ze začátku spolurežíroval a teď je režíruje.
Nástroje: Joea hned zaujaly talíře a mixování muziky už na počátku střední školy a připojil se k Mikově skupině nazvané Xero spolu s Robem, Bradem a Phoenixem. Později se jako poslední přidal ještě Chester. Původně se chtěli jmenovat Hybrid Theory, ale to už bylo používané, tak se po Lincolin Parku rozhodli pro název Linkin Park.
Na Joea: Joe nosí brýle s černými obroučky, podobné jako má Chester. Přírodní barva jeho vlasů je černá, ale nějaký čas je měl zesvětlené světle kaštanově hnědou. Joe nemá žádné tetování ani pearsing. Mluví na začátku Cure for the Itch a je pro kapelu oficiálním klipovým guru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama