Dj Neo pokřtí své nové album na Meccamixu

19. prosince 2008 v 19:40 | beruska.luciik911 |  ◘ showbiznis - news ◘
Ani na posledním Meccamixu roku 2008 nepřijdete o velkolepou show! Rezident Meccamixu - DJ Neo pokřtí své nové album Victory, kde vystoupí Martina Balogová, Sámer Issa, kapela Nightwork, zpěvák a saxofinista "český Jamiroquai" - El Jay.
Hlavní rezident Meccamixu - DJ Neo, vydává v těchto dnech nové, čistě houseové album VICTORY a my máme tu čest, pozvat Vás na speciální Meccamix spojený s křestem této vysoce očekávané události. Na Victory Neo osobně spolupracoval s opravdovými špičkami v oboru, jakou jsou Danni Minogue, Take That, Roisin Murphy či Sorayou z Ministry of sound.

Z domácích, kteří na albu hostovali, pogratulovat přijdou: Martina Balogová, Komár ze Sunset BLVD, EL- Jay, Dara Rolins či Matěj Ruppert z Monkey Business. Největší hvězdou alba je bezesporu Jocelyn Brown! Jocelyn je bez diskuze nejslavnější houseová
diva, která zpívala vokály Bobu Dylanovi, Michaelovi Jacksonovi, Jimmi Hendrixovi, nebo Janis Joplin. Její hlas uslyšíte dokonce i na megaslavném albu Beatles - Imagine! Nenechte si ujít vrchol klubové sezóny v Mecce. Král české house music křtí nové album, vy můžete být u toho a slyšet unikátní věci naživo! Zhruba do půlnoci však bude Mecca řinčet nejnovějšími skladbami "celebrity kapely" Nightwork, tudíž vystoupí třeba Jakub Prachař či Franta Soukup.

Na Meccamixu také proběhne slavnostní křest jejich nového hitu "Globální oteplování". Ozdobou večera bude vystoupení zpěvačky Sandry. Kombinace okouzlujícího zevnějšku a čistého hlasu, je zárukou skvělé party. Meccamix rovná se také nový taneční styl z Paříže - tecktonik, a to v podání nejlepších tanečníků u nás! Na Meccamixu nesmí chybět ani jeho druhý resident - DJ Macio a nový objev - DJ Champagne. Druhé pódium představí nový styl "arrogant house" v podání DJů Fcuka a Lookyho.

Main Stage:
23.50 - 00.30 - DJ Macio
00.30 - 00.45 - Martina Balogová
00.45 - 00.55 - Zpěvák a saxofonista - El Jay
00.55 - 01.00 - Křest & tanečnice Ibiza Diva
01.00 - 03.00 - DJ Neo & zpěvák a saxofonista - El Jay
03.00 - 04.00 - DJ Champagne
04.00 - KONEC - DJ Fcuk


Arrogant House Pódium:
00.00 - 02.00 - DJ Fcuk
02.00 - 04.00 - DJ Looky

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama