Prosinec 2008

Diplom za Megableskowku od Willky

31. prosince 2008 v 15:18 | beruska.luciik911 |  >>FOR ME

12 podmínek k dědictví - ke shlédnutí

30. prosince 2008 v 9:49 | beruska.luciik911 |  Filmíky ke shlédnutí zdarma
Drama
USA, 2006, 114 min

Obsah:
Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Leč dostalo se mu obrovského překvapení... Film podle bestselleru "The Ultimate Gift" od Jima Stovalla. Tento příběh vysílá odrostlé důvěřivé dítě Jasona Stevense na dlouhou cestu poznání, kdy musí nalézt odpověď na jednu zásadní otázku: jaký je vztah mezi bohatstvím a štěstím?

Jason měl velmi jednoduchý vztah ke svému neuvěřitelně bohatému otci, Howardu "Redovi" Stevensi. Nenáviděl ho. Žádné důvěrné rozhovory a vřelá obětí, jen cinkání spousty studených mincí. Takže Jason tak nějak předpokládal, že čtení otcovi závěti bude jen další peněžní transakcí, jenž mu umožní žít nerušeně dál hýřivým životem, na který byl zvyklý.

Ale Red mu místo toho zanechal něco úplně jiného. Připravil pro něj plán, skutečnou zkoušku životem. A sice 12 úkolů, kterým Red říká "dárky". Každý z nich Jasona svérázným způsobem zkouší a všechny dohromady ho změní navždy...

>>ke shlédnutí ZDE <<


Hříšný tanec 2

30. prosince 2008 v 9:43 | beruska.luciik911 |  Filmíky ke shlédnutí zdarma
Romantický / Drama
USA, 2004, 87 min

Obsah:
Havana, listopad roku 1958. Osmnáctiletá Katey Millerová (Romola Garai) přijíždí s rodiči ze Spojených států do kubánského hlavního města, kde její otec dostal místo ve vedení místní pobočky společnosti Ford. Z poklidného života středostavovského studentky je Katey uvržena do exkluzivního prostředí Američanů, pohybujících se v luxusním hotelu Oceana. Více než toto pozlátko ji však přitahuje hrdý a cílevědomý Javier (Diego Luna), číšník, který, jak vyjde najevo, je také vynikajícím tanečníkem. Katey touží naučit se jeho styl tance a přesvědčí ho, aby se společně zúčastnili prestižní taneční soutěže v havanském kasinu Palace. Po Javierově boku poznává odlišnou, temperamentnější tvář Kuby. Společně zkoušejí na pláži a navštěvují "hříšný" taneční klub La Rosa Negra, kam chodí pouze místní a kde se provozuje "hříšný tanec". V osudný večer jsou připraveni společně vystoupit na taneční soutěži, netuší však, že celou Kubu zanedlouho zachvátí vlna revolučního násilí…

♥♥HŘÍŠNÝ TANEC 2 ke shlédnutí ZDE ♥♥


Nejkrásnější hádanka

29. prosince 2008 v 23:02 | beruska.luciik911 |  Filmíky ke shlédnutí zdarma


Originální název: Nejkrásnější hádanka
Žánr: Rodinný
Rok výroby: 2008
Režie: Zdeněk Troška


Venkovský chasník Matěj miluje sedlákovu dceru Majdalenku. Ten si představuje ale pro dceru bohatšího ženicha a Matěje vyžene. Mladík se vydá do světa, dojde na královský hrad, a v hádankářské soutěži získá ruku princezny Rozmarýny. O svatbu s princeznou však nestojí, jeho srdce patří Majdalence. Král si chytrého mladíka oblíbí, ale generálovi, dvorní dámě a hofmistrovi je Matěj trnem v oku, zvláště, když se spřátelí se statečným a poctivým vojákem Ondrou, tajně zamilovaným do princezny Rozmarýnky. Generál, hofmistr a dvorní dáma s pomocí loupežníka Madlafouse nastraží na Matěje léčku a málem jej připraví o život. Matěj má však pro strach uděláno a s pomocí Ondry odhalí všechny nástrahy. Princezna nakonec pochopí, kdo ji má opravdu rád a díky tomu rozluští i tu "nejkrásnější hádanku". Ale Matěje ještě čeká cesta za milovanou Majdalenkou…

Filmem Nejkrásnější hádanka se vrací do pohádkového žánru jeden z nejzkušenějších a nejúspěšnějších českých filmařů - scenárista a režisér Zdeněk Troška. Ten tradičně patří k nejúspěšnějším tvůrcům tohoto žánru u nás. Čtyři z jeho pohádek se umístily mezi desítkou nejúspěšnějších pohádkových titulů za posledních patnáct let.

Snímek Princezna ze mlejna (1994) vidělo 223 155 diváků, pohádky Z pekla štěstí (1999) a Z pekla štěstí 2 (2001) vidělo 358 079, respektive 334 858 diváků. Pohádka Princezna ze mlejna II (2000) je se 496 041 divákem nejúspěšnější Troškovou pohádkou a celkově druhou nejnavštěvovanější českou pohádkou od roku 1992.

>>ke shlédnutí ZDE<<


Sk8aři - ke shlédnutí

29. prosince 2008 v 22:52 | beruska.luciik911 |  Filmíky ke shlédnutí zdarma
Drama
Austrálie, 2005, 90 min

Obsah:

Tři spolužáci - partička Buldoci - žijou jen skejtem. Proto se přes veškeré zákazy rozhodnou vyrazit na závody Beach Bowl. Jen kdyby jim to tak neztěžovali rodiče, policie a spousta dalších. Skvělá akční podívaná, ve který si užijete nepočítaně flipů, slidů, handplantů, grindů a nebude chybět ani 12ti násobný mistr světa Tony Hawk!

>>SK8AŘI zde ke shlédnutí <<


Chris Cornell - Výkřik z jiného světa

25. prosince 2008 v 14:52 | beruska.luciik911 |  ◘ showbiznis - news ◘

Mnozí fanoušci Soundgarden nebo Audioslave budou po poslechu nového počinu Chrise Cornella zděšeni: slavný grungeový zpěvák se spojil s Timbalandem, natočil za jeho asistence novou desku Scream a vstoupil tak nestoudně do vod sladkého popu.


Sólová dráha Chrise Cornella byla vždycky odlišná od toho, co dělal se svými domovskými kapelami Soundgarden nebo Audioslave (i když jsou zde jeho výpravné songy slyšet daleko víc). Kdy se vlastně u Chrise projevila touha psát pomalejší a melodičtější písně? Musíme se vrátit do roku 1991, kdy vznikl projekt Temple Of The Dog, na němž Cornell zpíval se členy Pearl Jam. Dnes je to zapomenutá, ale zároveň i přeceňovaná kapela. Na druhou stranu máte možnost slyšet nezvyklý duet Eddieho Veddera a Chrise Cornella, matadorů grungeové scény. Na písně Say Hello 2 Heaven nebo Hunger Strike by se hodila hláška Kurta Cobaina, že "Pearl Jam jsou obyčejná napodobenina Aerosmith", pro Cornella to však byla zkušenost, jež ho ovlivnila na jeho sólových albech.
Sólový Cornell
V devadesátých letech platili Soundgarden za veličinu. Vedle Nirvany, Alice In Chains a Pearl Jam si vydobyli slávu na grungeové scéně nejdříve svým "sabbathovským" zvukem na deskách Louder Than Love a Badmotorfinger, s temným, ale kreativním albem
Superunknown se stali mainstreamovou skupinu, která ale zůstala věrná svým zásadám. Po desce Down On The Upside skupině došla invence, a tak se členové této legendy rozhodli odejít na vrcholu. Se zánikem Soundgarden tiše utichla celá epocha grunge. Podle Cornellových slov se Soundgarden rozpadli "v klidné atmosféře", dodnes se spekuluje nad comebackem, nad nímž by každý zaplesal, ale je jasné, že zpěvákovy sólové ambice jsou silnější. Hned po rozpadu vydal první sólovku Euphoria Morning, která vycházela z grunge, ale zároveň se přibližovala k popu. Hit Can't Change Me se rval o Grammy, Mission 2000 byl na soundtracku k filmu Mission: Impossible II, očekávání však album nesplnilo. Pomalejší, depresivní, šablonovitě napsané písně tvořily základ desky, z které se stal propadák. S odstupem času se ale jeví jako to nejlepší, co zpěvák sólově vydal. Na Cornella se začalo pomalu zapomínat. Naštěstí pro něj (i pro celou rockovou scénu) došlo k nečekané spolupráci s bývalými členy Rage Against The Machine - vznikli Audioslave. Okolo téhle superskupiny toho bylo napsáno až moc: členové měli od začátku problém se vzájemnou komunikací, vlastní ega jim byla na překážku, neustálé spekulace o možném rozpadu se nakonec ukázaly jako pravdivé. Pojila je sice idea ukázat na "sociální nepravosti" USA, avšak Chris přece jen nebyl v těchto otázkách tak zangažovaný jako RATM. "Po hudební stránce máme spory. Cornell se chce vyvíjet jiným směrem než my." Něco takového zaznívalo z obou znesvářených táborů, nicméně i tento rozchod nebyl nijak kyselý, to by se zpěvák nezúčastnil Morellova turné Axis Of Justice. Nakonec se ukázalo, že Chris Cornell se chce hudebně posunout úplně jinam.

Bondsong
Po rozpadu Audioslave (natočili tři výborná alba) nastal podobný scénář, jako když skončili Soundgarden. Cornell začal zběsile koncertovat s doprovodnou kapelou a točit sólové desky. Překvapením pro fanoušky byla píseň You Know My Name k filmu Casino Royale o Jamesi
Bondovi. Z filmu se stal trhák, z písně nikoliv. Na bondovce zní sice po dlouhé době mužský hlas, po kompoziční stránce ale takové Golden Eye od Tiny Turner zdaleka nedosahuje. Navíc můžeme naživo slyšet, jak je kdysi tak charismatický hlas už opotřebovaný. Chris Cornell skočil do mainstreamu rovnýma nohama. Na albu Carry On je ovlivněný Johnem Calem, Nickem Cavem, Bryanem Ferrym, přitom samozřejmě nezapomíná na svou minulost. Vše to ale zní průměrně, někdy až muzikálově (Silence The Voices), a kvalit Soundgarden nebo Audioslave to nedosahuje. Jak se však zdá, Chris Cornell půjde ještě dál: 2. listopadu má vyjít další album Scream, které natočil v tandemu s Timbalandem, jenž stojí za úspěchy takových hvězdiček, jako jsou Nelly Furtado, Justin Timberlake nebo Madonna. Před vydáním se dalo zaslechnout několik nových písní, z nichž singl Scream jasně signalizoval, jak asi album bude vypadat: na kytary můžete zapomenout, jednoduché refrény jsou obaleny do syntetických stěn a zrapovaných Timbalandových výpovědí. Automatické bicí doplňují popovou nahrávku a dodávají ji tuctový zvuk. Ground Zero se přibližuje k Mobymu, Long Gone by se svou jednoduchou stavbou a refrénem hodila na minulé album. Rockově laděná je Watch Out, s primitivním kytarovým motivem to bude asi jediná vypalovačka při vystoupení. Těchto pár písní uniklo na internet, skutečnost může být ale nakonec zcela jiná, protože se jedná o dema.

Ambice na překážku?
Co dál? Na druhou stranu se musí uznat, že Cornellův hlas se dostává do úplně jiných poloh (Never Far Away), a možná to nakonec bude ta cesta, po které se zpěvák v budoucnu vydá a vykašle se na svou rockovou minulost. Chris Cornell mířil vždycky vysoko, dával si však pozor, aby laťku komerčnosti zcela nepřeskočil. Třeba nakonec najde východisko, jak natočit výborné album, aniž by měl za zády kolegy ze Soundgarden, Rage Against The Machine, nebo Pearl Jam.

PINK - Čas udělat pá pá?

25. prosince 2008 v 14:42 | beruska.luciik911 |  P!nk
Před pár týdny z nebe spadl track So What (nikterak výrazný pilotní singl z nové desky Funhouse), který v konkurenci nových Oasis uchvátil všechny světové hitparády. "So so what? / I'm still a rock star / I got my rock moves / And I don't need you" je velmi odvážné tvrzení. Doporučil bych jí zavřít hubu a držet krok. Na úspěch desky si počkáme, ale když vás někdo zve do "domu zábavy", tak bych té švandy čekal více. Ne že by nebylo co posílat do rádií, ale nevypadá to, že by P!nk ze svého stárnutí dokázala těžit (otázkou je, zda-li to je vůbec možné). Koho nesejmula produkce nové Alanis, nadšením asi skákat nebude. Funhouse je rozumná deska, což je její problém. Její autorka prodala miliony podobných, a může si dělat, co chce. Stále však nezískala statut umělkyně schopné vývoje (a ani nezíská). V tenhle moment by si přednost zasloužila spíše Katty Perry. Naivní, skvěle vypadající "ještě-dlouho-ne-třicítka", co se líbá s kámoškou. Opotřebovanou P!nk si nechte do zálohy, Katty teď žádaný produkt splňuje lépe. Hořká pointa.

Linda Perry & další otroci
Za úspěchem M!ssundaztood stojí dnes čtyřiačtyřicetiletá paní z Massachusetts narozená brazilským a portugalským rodičům. Nebyla to náhoda, Linda Perry může za úspěchy Jewel, Sugababes, Juliette and the Licks, Kelly Osbourne, Jamese Blunta, Cheap Trick, a
Enrique Iglesiasiase. K práci jí vyhledávají Courtney Love, Gwen Stefani, Robbie Williams, a také Fischerspooner. V tomto byznysu patří k nejschopnějším (ale s P!nk už nedělá, a ta se stále drží). Xtině napsala hit Beautiful a byla za něj nominovaná na Grammy. Není označovaná pouze za producentku, ale také songwriterku (mimo jiné: z vlastní vůle s ní pracoval Roger Daltrey, zpěvák The Who). Rozhodně po právu. Za mlada řádila s vlastní kapelou 4 Blondes. Že se nehodili pouze do sběru, může potvrzovat i to, že u Interscope vydali dvě desky, stáhnout si od ní můžeme stejný počet sólových nahrávek. V popovém magazínu by informace o ní vydaly na šťavnatý profil, který by začínal upozorněným na její lesbickou orientaci, dotýkal by se emancipace a byl by plný pikantností. Nám budou stačit zmíněná jména s konstatováním, že svou práci umí, a že nemálo hvězdám pomohla ke hvězdám. Další otroci? Dallas Austin, Scott Storch, John Fields. Všechno pánové, v popovém světě velmi uznávaní. Dalo by se pokračovat například s pokérovaným fešákem Jonathanem Davisem ze skupiny Korn.


PINK - Hity & hity & hity

25. prosince 2008 v 14:37 | beruska.luciik911 |  P!nk
Samozřejmě jde také o hudbu, na kontě má (včetně té nové) pět desek. Debut má s P!nk - jak jí znají hitparády a byznys - společný jen medový, táhlý, afektovaný hlas, žádný
copyright Lindy Perry, žádné pořvávání, dokonce ani trojakordové kytary. Can't Take Me Home je sladce zlomené r'n'b album, na kterém se vůbec nekřičelo, a na kterém ještě zpěvačka nebyla blond. Nejhorší vydaný materiál, přesto s přehledem prodaný (kvůli písni Split Personality, jež táhla soundtrack k Deníku Princezny) čtyřem miliónům mladých slečen (a poslouchaný všemi členy jejich rodin). Druhé M!ssundaztood P!nk posílá do všech pokojů předčasně (ne)dospělých slečen (dvanáct miliónů prodaných nosičů - úspěch jako kráva, těžko přehlédnutelný). Dík patří Lindě Perry podepsané pod Just Like A Pill, britským & americkým hitem číslo jedna. Pod vlivem desky se třese Avril Lavigne jako osika, a kdyby jen Avril Lavigne. Album M!ssundaztood odstartovalo dětský vztek. Následující deska Try This měla drsnější zvuk a více zapamatovatelných písniček, ale žádné singlové číslo jedna, ani číslo pět - pouze jedno číslo sedm a čtyřikrát nižší prodej než předchozí nahrávka. Místo toho sem zabloudil skvělý duet s perverzní Peaches (to nejlepší, nač kdy P!nk šáhla. Hádejte, kvůli komu? S růžovou to nemělo nic společného). Se čtyřkou I'm Not Dead získala důkaz, že je o ní stále zájem. Klipovou i textovou deklarací chtěla potvrdit, že ona není žádnou "stupid girl". Jedny pobavila, druhé donutila zvedat obočí v sloup. Singlů více než ve Finsku jezer, přesto žádné, které znali všichni hudební fanatici.

PINK - Komerční pop-punk

25. prosince 2008 v 14:35 | beruska.luciik911 |  P!nk

Popstar by se neměla angažovat (pokud je pouhou popovou hvězdou, což naše P!nk je). Neměla by iniciovat politické debaty a promlouvat ke svému prezidentu. Zatíženost tohoto druhu ke kladům její osobnosti nepatří (těm vévodí schopnost promlouvat k těm, jež první menstruaci neměly před nijak dlouhou dobou). Její rebelování není falešné, pak by musel být falešný život teenagerů, jež její písničky žijí. Těm nabízí životní soundtracky. Nikdo její muziku nevydává za punk. Její revolta je čistší než ta Offspring, Blink 182, nebo Green Day. Protože ona je lehce odrzlou popovou hvězdou, které sekne triko s Che Guevarou, nikoliv někdo, kdo se tváří, že teď a tady posouvá dál odkaz Sex Pistols - cvočky, conversky/martensky, roztrhané jeansy, natržená trička, piercing, rozcuchané nabarvené vlasy jsou doplňky, které drzým holkám sluší. Mělo by zaznít, že pokud by na scéně zůstat jen jedna popová zpěvačka využívající punkovou stylistiku, tak by to měla být P!nk. Právě zazněla veskrze kladná odpověď na otázku, zda je možné P!nk věřit. Co si o tom myslí fanoušci The Clash má nulový význam, stejně jako má pro fanoušky Yes nulový význam to, co si o nich myslí fanoušci The Strokes. Ať si každý hledí svého.PINK - Všestranná šikulka

25. prosince 2008 v 14:31 | beruska.luciik911 |  P!nk
P!nk není výsledkem rešerše finančních inženýrů hudebních vydavatelstvích. Více než v
kanclu jí to baví ve studiu - umí na kytaru, klávesy, piáno, když na to přijde, tak si
zabubnuje. Producenty potřebuje, ale na materiálu, jaký jí připraví, plně závislá není - už dvě alba do podoby svých alb mluví více než dost. Sama rozhoduje, kdo poletí ze studia a bez honorářů. Na psaní skladeb se podílí, textuje si je sama, vhodný zvuk si nechá poradit. Co na nás z komerčních stanic útočí, není tak bezduché, jak by se nám hodilo - pouze jednoduché, průhledné a vhodné k přípravě palačinek. Jsou tu čitelné žánry, s nimiž si pohrává (punk, rock, pop, reggae, r&b, soul), v očích umělecké policie je znásilňuje (zde záleží na tom, jak si kdo umělecký kodex sám pro sebe nadefinoval). Začínala jako r&b zpěvačka a změna kurzu byla sázkou na dobrou věc. Duet Lady Marmelade s Christinou Aquillerou ze soundtracku k Mouline Rouge to pouze razítkuje. P!nk nestíhá, zvládá být pouze tou druhou na scéně, i když ta písnička má být přehlídkou jejích svůdných partií. Xtina by zase nestíhala za kytarami.

PINK - agentka do každé rodiny

25. prosince 2008 v 14:28 | beruska.luciik911 |  P!nk
Marketing, vymezená cílová skupina, produkt na objednávku, vztah prodávajícího a
kupujícího jsou zde důležitými pojmy. P!nk se stala hvězdou, protože se to tak hodilo - i děti mají právo na někoho agresivního (a přitom ne pro jejich zdravý vývoj závadného), kdo jim bude mluvit z duše. Slova "fuck" a "bitch" obaluje do takového množství vrstev cukru, aby byla v souladu s konvencemi rádiového prostředí. Není to nepoctivá hra, pouze snaha doručit kupujícímu žádaný produkt. Průměrný posluchač nechce Siouxsie Solux, Patti Smith, nebo Karen O, ale hezkou holku, co mluví jako Liam Gallagher, a dělá chytlavou hlasitou popovou muziku (není tak mimo, jako když Madonna v 90. letech nosila roztrhané jeansy). Nacházíme se ve světě showbysnysu, kde platí jiné hodnoty, než ve světe, kterému vládnou White Stripes. Po U2 někdo může vyžadovat intelektuálství, ale uvědomělá kritika nikdy nebude vynášet soudy nad absencí globální filosofie (leda nějaký pomatený hipster). Rozkošná kontroverze P!nk byla vždy chytrým marketingem (to není kritika, to je fakt) - změny účesu jako projev nezávislosti, a současně schopnost koketovat s magazíny zabývajícími se anketami "sto nejvíce sexy žen ve vesmíru" (ano, i tam naše slečna skórovala). Podobně lze chápat rozhovory, kde se zpovídá nad těžkým dospíváním (ano, je to součástí image, ale také její osobní pravdy). Ze vzpomínek se nemusí vyzpívávat (tak daleko následky traumatu z dětství nesahají), ale pro nejednu dušičku z jejího publika jsou takto tématicky hozené skladby laskavým pohlazením (posluchačky se cítí konečně pochopeny). P!nk je vyhledávanou starší sestrou. Zajímavou jí dělá to, že ještě do letošního září tohle nikdo lépe neuměl. Pak přišla jedna holka, co je "bi", a bylo po ptákách.

Pink - Taková odrzlá holka

25. prosince 2008 v 14:21 | beruska.luciik911 |  P!nk
Skvěle vypadající třicítka, na účtu balík liber. Předplatné pravidelně rotujících hitů v hitpoškách. Holky pod sedmnáct let jí milují, kluci do třiceti s ní chtějí spát. Jejího piercingu si nejde nevšimnout. Samozvané rebelství, které se prodává lépe než rohlíky, je všeobecně ošemetné. Povíme si něco o slečně, co se narodila jako Alecia Moore, a říká si P!nk.

P!nk je hvězdou, jednou z těch, která ví, jak skákat po pozlacených chodnících. Takovou co
prodá několikanásobně více desek než interpreti, které považujeme za hlas současnosti (už tohle uvádí škodolibost do chodu, zvlášť když si člověk zakládá na tom, že třídí umělce od produktů). Nikdy se jí ale nedostane takového respektu jako jim (vyzrála na to, nesnaží se upoutat čtenáře NME, ví, v jakých kruzích se jí vyplatí ukazovat obnažené bříško a růžovej & ostrej jazýček). Nedostávalo se jí ho ani tehdy, když se s velkou benevolencí považovala za výjimečnou zpěvačku (tenhle moment bereme za výchozí bod masové výroby rebelek na baterky. Byl to rok 2001, rok vydání M!ssundaztood ). S tím nic neuděláme, my ani ona, plýtvat znaky a čeřit krev útoky na nepůvodnost je zbytečné (odvádí to od věcí, které jí komplexně definují). Jak důvěryhodnou osobou ale P!nk je, na to se podíváme. Nikdo nechce, aby naše milé děti & sestřičky někdo vodil za nos a libry z kapes jim tahal pro nic za nic. Jsou dobré, ale i špatné produkty.


Zvýhodněná cena vstupenek na vyhlášení hudebních cen Óčka

25. prosince 2008 v 14:03 | beruska.luciik911 |  ◘ showbiznis - news ◘

Akce potrvá od 23.12 do 28.12.

Hudební televizní stanice Óčko nabízí během adventu lístky na vyhlášení výsledků RGM
hudebních cen Óčka za 150 Kč. Slavnostní vyhlášení proběhne 22. ledna 2009 v pražské Tesla aréně. Večerem budou provázet moderátoři Óčka Pavel Cejnar a Lenny Trčková.
V rámci slavnostního vyhlášení výsledků zahrají mimo jiné Chinaski, No Name, Ewa Farna, Tomáš Klus, Marek Ztracený a Katarína Knechtová. Večerem ale zazní i silné hip-hopové formace jako jsou slovenští Kontrafakt nebo rapper a Dj Vec.

Po 28. prosinci se lístky budou ještě do konce roku 2008 prodávat za 199 Kč. Po novém roce již budou stát 249 Kč a na místě si návštěvník může pořídit lístek už za 299 Kč. Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketpro a Ticketportal.

PULS ke shlédnutí

22. prosince 2008 v 22:15 | beruska.luciik911 |  Filmíky ke shlédnutí zdarma

Originální název: Pulse
Žánr: Akční, Drama, Fantasy, Horor, Mystery, Sci-Fi, Thriller
Rok výroby: 2006
Režie: Jim Sonzero

Film Pulse je natočený jako remake úspěšného japonského hororu "Kairo". Přítel Mattie (Kristen Bell) se naboural do počítačového systému a spustil tím virus v celé síti.Virem v pc a mobilech putují ,,duchové",kteří ovládají duše lidí a dovedou je k sebevraždě.Jediným únikem je zalepit si okna a dveře červenou lepící páskou,to ovšem není absolutním únikem.Mattie se společně s Ianem Somerhalderem snaží virus zastavit,ale marně.Podaří se jim sice uniknout,ale město už bude patřit duchům.
Odkaz:

>>ke shlédnutí<<


řetězák

22. prosince 2008 v 21:36 | beruska.luciik911 |  Řetězáky
http://x55.xanga.com/517f3bf07553354939260/b4096390.gif

Tahle televize je rozbitá a potřebuje peníze na opravu!
Podepiš se s odkazem! Tím jí přispěješ 100kč na opravu!

Azzy{na}

UDG - Retro Music Hall - interview

21. prosince 2008 v 13:40 | beruska.luciik911 |  UDG

Čtečka myšlenek.....fakt upa hustý :D

20. prosince 2008 v 18:23 | MjUzIKberus |  zajímavosti a SRANDA

>>čtečka myšlenek<<

je to sice jen hra, ale vyzkoušej to.


Zajímavý test

20. prosince 2008 v 18:19 | MjUzIKberus |  zajímavosti a SRANDA

Zajímavé...

nedívejte se první na výsledek
Mysli si číslo od 1-9.Přičti k němu trojku.Pak dále odečti jedničku.Pričti sedmičku.Odečti dvojku.Přičti desitku a odecti to číslo které sis myslela na začátku.Vím co ti vyjde,protože patříš do skupiny 99procent lidí kteří myslí na to samé číslo.Vyjde ti....podívej se na výsledek níže...
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 je to tak??

PS:Mě to teda vyšlo...nevím jak je to možné.Co vám??Piště do komentářů...to by mě fakt zajímalo jestli vám to taky výjde.

test který vás prozradí

20. prosince 2008 v 18:15 | beruska.luciik911 |  zajímavosti a SRANDA
URČITĚ TENTO TEST ZKUSTE!!!!!!!!!!!!!!!!

Tohle je původní, nefalšovaný psychologický test. Je to příběh jedné dívky.
Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jako si vždy představovala, že by její vysněný chlapec měl být, okamžitě se na tomto pohřbu do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru.
Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její sestry?
Přemýšlejte prosím a pokud nějaký motiv naleznete, podívejte se níže pro vysvětlení. Pokud na žádný motiv nepřijdete, udělejte totéž. Nedívejte se však na řešení ihned, zkuste popřemýšlet!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Odpověď: Dívka doufala, že se se svým milovaným chlapcem potká opět na pohřbu.
Pokud jste odpověděli správně, přemýšlíte jako psychopat.
Tento test vytvořil jeden slavný psycholog, aby otestoval, zda někdo má mentalitu vraha. Drtivá většina uvězněných masových vrahů odpověděla na tento test správně.
Pokud jste neodpověděli správně, je to pro vás dobrá zpráva - nemáte mysl psychopata a potencionálního vraha.

test myšlení 2

20. prosince 2008 v 18:13 | beruska.luciik911

jeď dolůRYCHLE ŘEKNI PRVNÍ BARVU A NÁŘADÍ CO TĚ NAPADNE!


MÁŠ? JEĎ DOLŮ
byla to červená a kladivo?

jestli ne tak patříš mezi2% lidí ktěří se liší bystrým myšlením od ostatních98%