Let´s dance Step up (2006)

12. října 2008 v 12:58 | beruska.luciik911 |  Filmíky ke shlédnutí zdarma

Step Up Let´s dance

Originální název: Step up
Žánr: Drama, Hudební, Romantický
Rok výroby: 2006
Režie: Anne Fletcher

Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odsud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?

○○LET´S DANCE zde ke shlédnutí zdarma○○

Finální verze zahrnuje nahrávky od Wyclefa Jeana, Scott Storche, Riche Harrisona, Anthony Hamiltona a Alias. Toto není jen drama, ale také love story, takže se mezi originální hudbu zařadili tradiční skladby, které působí velmi autenticky.

Každý takt a každý pohyb v Let's Dance se vytváří pro vrcholové Nořino vystoupení, které převypráví příběh filmu pomocí hudby a tance. S hudbou hip-hopové hvězdy Kamea je choreografie scény kulminací všech těch kroků, které v průběhu filmu vidíme. Producent Feig shrnuje: "V příběhu Let's Dance vidíte, jak se střetávají různé světy a na závěr máte všechny ty taneční a hudební styly - vše od klasiky, přes modernu, jazz a hip-hop - které splynou v jedno. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama