Říjen 2008

soutěž

29. října 2008 v 21:33 | beruska.luciik911
webzabava.sk banner

ČARODĚJKY moje dílko... seznámení - část 2.

24. října 2008 v 23:55 | MjUzIKberus |  Moje liter.díla


Je neděle a Wintensie se s tátou právě stěhuje do Tachova. Její maminka před pár měsíci umřela při autonehodě. A její tatínek kvůli smutku přestal chodit do práce. U něj v práci se to samozřejmě nelíbilo a po nějakém čase ho vyhodili, ale nakonec dostal před týdnem velmi zajímavou nabídku právníka v Tachově. Taková příležitost se nemusí opakovat a tak neváhal. To se, ale nezamlouvalo Wintensii ( Winty ). Nechtěla opustit své přátelé a bydlet někde, kde to ani nezná, a tak daleko od místa, kde bydlela doposud. Přemlouvala tátu, aby tu práci nebral, ale to se jí nepodařilo.
A tak teď sedí v autě mířící přímo do Tachova, do místa, o kterým netuší zdaleka vůbec nic co by jí tam mohlo potkat. Nenapadlo by ji, že zde v tak klidném městě se jí změní celý život.
Pěkné počasí zrovna není. Venku totiž strašně prší. A to na náladě nepřidá. Jak ráda by byla s kámoškami, zrovinka u jedné z nich třeba u Elišky doma a bavila by se s nimi o různých věcech např. o klucích. To bylo jejich oblíbené téma. Mohly se spolu bavit do soudného dne, a přece si měli stále co říct. Místo, aby byla s nimi, trčí teď v autě, ve kterým se za celou cestu nepromluvilo ani slovíčko. Winty je stále totiž naštvaná na tátu, že tu práci vzal. I když se jí táta snažil ještě před odjezdem z Kroměříže domluvit, aby se to snažila pochopit, že tu práci vzít musel, ale Winty to, buď nechápala, anebo to pochopit nechtěla. Ale on už to doma nemohl vydržet, byl naposledy v práci před dvěma měsíci a za celou tu dobu se sužoval smutkem po své ženě, stále mu moc chybí, ale už nemohl vydržet v tom domě, kde s ní byl tak šťastný a kde ji stále vidí na každém kroku jak se na něj dívá a usmívá, jak mu přináší kafíčko ke stolku s počítačem odkud nevystrčil ani nos, když pracoval na nějakém velkém případu např. tak před rokem se snažil zbavit obvinění z vraždy jednu známou zpěvačku, jméno nebudu uvádět, ale všichni říkali, že je to beznadějné a je hned jasné, že zabila svého může, ale pan Jan Ketyen věřil v to, že to na ni někdo hodil a také měl pravdu. Zpěvačka byla zbavena obvinění, pravý vrah byl nalezen a dopaden.
Do Tachova přijížděli už za tmy. Mohlo být tak kolem půl desáté.
"Tohle, ˝ řekne Winty ironicky a ťukne prstem do okénka u auta "má být ten skvělý a krásný Tachov, o kterým jsi mi povídal, jo?˝diví se Winty.
"Neboj, zítra vše uvidíš v lepším světle a ve škole si najdeš nové kamarádky. ˝ odpoví jí tatínek.
Winty: "Zítra jdu do školy?˝ vytřeštím své modrozelené oči na svého tátu, který se snaží mě dál nevnímat a raději se věnuje řízení.
.....pokračování příště....

ČARODĚJKY moje dílko .... příběh o začátku věku - část 1.

24. října 2008 v 23:38 | MjUzIKberus |  Moje liter.díla


Příběh o začátku věku

Kdysi před dávnými časy, kdy svět byl ještě mladý, žili duchové i tvorové pod jedním nebem. Existoval jen jeden Svět, jedna velká říše, ovládána harmonií přírody.
Jednoho dne však do království proniklo Zlo a zabydlelo se v srdcích duchů a tvorů. Jediný Svět se roztříštil na mnoho kousků. Říše se rozdělila na ty, kteří si přáli klid, a ty, kteří chtěli ovládat druhé a páchat zlo. Na ochranu a obranu dobra ve Světě byla vytvořena uprostřed nekonečna mohutná pevnost DOBRAKAR. Tam bdí Čarodějná rada, která hlídá čaroděje a čarodějky, zda se nesnaží také ovládnou svět a páchat zlo. Pečlivě čas od času hledá další čaroděje a čarodějky, které obdaří nekonečnou silou.
Vyvolení mají za úkol bojovat proti zlu. A právě ONI obdařili pět dívek, které se jmenují TAARLA, jejímž silou je zastavit čas. ELEN, která pohybuje věcmi. WINTENSIE vládne všem živlům. LORIETA ovládá létání a má vidění, a DARJA ta se umí rozdvojovat.

!!! Dohromady je nikdo nepřemůže. Svět je potřebuje……

PRAHA jako učitelka dějepisu - reportáž

24. října 2008 v 22:47 | beruska.luciik911 |  Moje liter.díla

Výlety, exkurze či jen vycházky po Praze mohou mít různou formu. Ať už jde jen o procházku podél Vltavy, a nebo o návštěvu divadla či nejvýznamnějších památek a pamětihodností, vždy získáte zajímavé a nezapomenutelné zážitky. A já se už teď těším až budu zas bohatší o mnoho dalších informací, o nové zážitky a dojmy z historického města jménem Praha.
Píše se den 23. září a já mohu Prahu opět spatřit v celé její kráse a jsem tomu ráda. Prahu mám velice ráda, nejen kvůli svému zajímavému rázu, ale i kvůli její bohaté historii, jejímu ruchu. Všude plno návštěvníků. Některým lidem, po vyslovení "Praha", se vybaví právě davy lidí jak u Pražského hradu, tak i na Staroměstském náměstí u Staroměstské radnice u orloje, na Karlově mostě, ale také v obchodních centrech apod. A většině se dlouhé čekání v řadě frontách, kličkování zástupy návštěvníků, aby se dostali do míst, kam potřebují, nelíbí. Ale ti, co mají zájem o památky, literaturu nebo i o architekturu, toto přejdou bez povšimnutí. Je jim jedno, zda musí kličkovat davem lidí, a nebo čekat v dlouhých, nekončících frontách, aby zhlédli místa, která jsou něčím zajímavá. Pro ně Praha není jen velkým bodem na mapě, ale je to místo, kde na ně dýchají dějiny na každém kroku. Je to místo plné historie. A úzké uličky, malé dvorky, domy známých umělců, staré kostely. Tomuto místu jen přidávají na zvláštní atmosféře.
C.č.

V zajetí rytmu ke shlédnutí

21. října 2008 v 14:56 | beruska.luciik911 |  Filmíky ke shlédnutí zdarma

V zajetí rytmu

Originální název: Feel the noise
Žánr: Drama, Hudební
Rok výroby: 2007
Režie: Alejandro Chomski

○○V ZAJETÍ RYTMU zde ke shlédnutí zdarma○○

"Hudba-to je život ,sen i touha"

Ctižádostivý raper Rob odlétá kvůli rozmíšce v gangu za svým otcem, kterého nikdy neviděl. Dospívající kluk se snaží najít sám sebe i své místo v životě. Jeho nevlastní bratr Javi ho vezme do klubu, kde Rob poznává tanečně-hudební styl reggaeton - směs hip-hopu, reggae a latinských rytmů. Tahle hudba mu učaruje. Rob a Javi v ní nacházejí svůj životní sen a cíl. Stát se hvězdami reggaetonu a zůčastnit se velké taneční show v New Yorku…

Kdo hraje ROBA?

Povolání: zpěvák, herec
Věk: 23
Datum narození: 12. 11. 1984
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Štír
Člen skupiny: B2K

Omarion Grandberry se narodil v americkém státě Kalifornie jako Omari Ishmael Grandberry. Je clenem skupiny B2K. 22 února 2005 vydal své sólové album "O".
Omarionimmer noch da - textík + video

21. října 2008 v 13:39 | beruska.luciik911 |  PAN!K

Pan!k Immer noch da (nová verze)
Hi, hier ist der Junge aus der Nachbarschaft
Und gewissenhaft betreib ich 'ne gewisse Wissenschaft
Viele haben gelacht, hätten nicht gedacht, dass Pan!k über Nacht ernsthaft was geschafft hat
Doch es ist passiert, das neue Album ist her
Im Studio zu viert gut produziert
Unser Zeichen auf dem Cover dick eingraviert
Und P-A-N-I-K groß buchstabiert und plaziert
Ihr hört euch das an und fenky
"Man wann fang' die an ihren Klang an jeden Mann von nebenan in gesamt Deutschland voller
Tatendrang aufzudräng'n und Plakate aufzuhäng'n?"
Denn jetzt sind wir hier und zieh'n gleich weiter
Denn hier sind wir Außenseiter
Der Kulturschock (Hiphop und Rock)
trifft nicht jeden Geschmack
Doch an die ein, zwei sagen wir: "Danke, dass ihr dabei seit"


Ref. Wir sind immer noch da
Sind wieder am Start
Sind wieder nach 'nem Jahr da
Ja Nevada ist startklar
Die Zeit mit euch war hart
Doch jetzt ist alles klar
Wir sind wieder mal da
Mit neuen Liedern am Start(2 x)


Ich bin nun mal kein Gangster aus dem Bilderbuch-Ghetto
Spiel nie mit Lego und Playmo, danach mit Micro im Studio
Und irgendwo liegt bei der Kripo ein Fahndungsfoto auf dem draufsteht:
"Hallo ich bin Timo und nehme Drogen seit ich auf der East-Coast wohne."
Nein, es ist alles ganz anders
Nur weil ihr kein Talent habt labert ihr uns an
Doch ich hab' gehört irgendwie kommt es irgendwo darauf an, was man kann
Oder hab' ich mich vertan? - ähm...
Doch bitte denkt daran, dass nicht jeder alles kann
Und gerade die, die nichts können, labern uns an
Die ganzen leisen Neider, doch leider des weiteren auch die lauteren Gerüchteauftreiber
Und diese Wegbestreiter geh'n mir tierisch auf die Eier
Wir sind nur die Vorreiter einer neuen Generation: Hip Hop und Rock
Doch ihr seid nicht bereit dafür
Doch alle die es sind: Das hier geht an euch, an alle die uns kennen!


Ref. Wir sind immer… (2 x)
DJ solo: Wir sind immer noch da…. (2 x)
Dům voskových figurín

17. října 2008 v 20:56 | beruska.luciik911 |  Filmy

Dům voskových figurín
Originální název: House of Wax
Žánr: Horor
Rok výroby: 2005
Režie: Jaume Collet-Serra


Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea se bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce - Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ...

Dark Castle Entertainment, producent úspěšného nadpřirozeného hororu Gothika a ostatních podívaných jako
Dům hrůzy a 13 duchů, vám přináší hrůzný příběh šesti přátel, jejichž cesta autem naprosto změní kurz, když je začnou pronásledovat záhadní zabijáci, kteří z nich chtějí udělat exponáty do své sbírky takřka živých figurín z vosku. "Dům voskových figurín je moderní narážkou na krváky 70. a 80. let," říká producent Joel Silver, který se svým kolegou Robertem Zemeckisem v roce 1999 rozjel filmem Dům hrůzy celý projekt Dark Castle Entertainment. "Je to jako jízda na horské dráze ke kořenů našeho prvotního strachu, že nás někdo chytí, uvězní a my se staneme součástí jeho hrůzostrašného plánu. Najednou přestane existovat realita a není možnost záchrany či útěku."

Dům voskových figurín přebírá svůj distribuční název od hororové klasiky z roku 1953, v níž Vincent Price hraje talentovaného sochaře, který si otevře museum, kde jsou vystaveny takřka živé exponáty. "Na voskových figurínách je něco fascinujícího," říká Silver. "Něco vám na nich
nehraje, jsou trochu strašidelné, ale zároveň se od nich nemůžete odtrhnout." V příběhu dojde k zásadnímu zvratu v okamžiku, když vyjde na povrch, že Priceova postava použila pro své překrásné skulptury lidi, kteří teď dlí pod vrstvou vosku. Ničím jiným, než touto základní premisou, se remake z produkční dílny Dark Castle Entertainment neinspirovalo, ani necituje scény z originálu. "Líbila se nám představa, že by někde bylo museum, v němž by byli vystaveni lidé zalití ve vosku. Od toho jsme se odpíchli a vytvořili zbrusu nový příběh, který posouvá daný koncept nanovou rovinu," říká Silver.
Příčinou celé hororové situace je duo bratrů Bo a Vincenta Sinclairových, jež oba hraje Brian Van Holt, kterého jsme mohli vidět ve snímcích jako Černý jestřáb sestřelen a S.W.A.T: Jednotka rychlého nasazení. Van Holt dokázal zajímavým způsobem odstínit jak Boa, majitele opuštěné čerpací stanice, tak jeho umělecky nadanější, ale stejně sadistické dvojče Vincenta. "Není vůbec snadné zahrát jednu zápornou postavu, natož dvě," říká Van Holt, který tvrdí, že se pokoušel
vystavět dynamiku mezi bratry na své vlastní zkušenosti se sestrou-dvojčetem. "Byla to opravdová výzva. Ale na druhou stranu i příležitost užít si velmi zábavné natáčení." "Brian musel hrát dvě postavy," říká Jaume Collet-Serra, "ale ne dosti na tom. Ještě to měl ztížené tím, že měl na obličeji masku, která mu umožňovala vidět jen na jedno oko, což v místnosti s podlahami z jemného vosku není žádná slast. Ale tím se mu do filmu podařilo přidat velmi znepokojující efekt." V osobě úspěšného režiséra reklam a videoklipů Jaume Collet-Serry našli producenti Silver-Levin tvůrce, jehož vizuální vytříbenost a nevtíravé postupy v budování atmosféry jej předurčily k tomu, aby byl průvodcem týmu nejžhavějších mladých hvězd současnosti na hrůzostrašné cestě ke kořenům strachu. "Mezi tvůrci ze světa reklamy a videoklipů neustále hledám nové talenty, tudíž dobře znám jejich práci," říká Levin, "ale v poslední době mě nejvíce uchvátily výsledky Jaumeovy práce. Vždy je tam přítomen nějaký nepříjemný hrot, a jakkoli je každá z jeho komerčních prací jiná, sdílí podobnou vizi světa a styl."Hrají:

Sam Harkess role:Young Vincent

Elisha Cuthbert role: Carly Jones


Jared Padalecki role: Wade


Chad Michael Murray role: Nick Jones


Paris Hilton role: Paige Edwards


Robert Ri'chard role: Blake


Jon Abrahams role: Dalton Chapman


Andy Anderson role: Sheriff


Emma Lung role: Jennifer


Murray Smith role: Dr. Victor Sinclair


Dragicia Debert role: Trudy Sinclair


Brian Van Holt role: Bo / Vincent


Damon Herriman role: Roadkill Driver


Thomas Adamson role: Young Bo

Odkazy:
http://houseofwaxmovie.warnerbros.com/
MODERNÍ POPELKA film + nějaký ten textík 8)

16. října 2008 v 21:43 | beruska.luciik911 |  Filmíky ke shlédnutí zdarma


Originální název: Cinderella Story, A
Žánr: Komedie, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Mark Rosman


- MODERNÍ POPELKA ke shlédnutí zde zdarma -


Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.

Hl. role hrají:
Hilary Duff

role: Sam Montgomery
Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka
Věk: 21
Datum narození: 28. 09. 1987
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Váhy

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu. Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním ...

○○Celý životopis Hillary Duff ○○


  • Chad Michael Murray

Role:Austin Ames
Povolání: Herec
Věk: 27
Datum narození: 24. 08. 1981
Místo narození: Buffalo, New York, USA
Znamení: Váhy

Chad začal svou hereckou kariéru rolí Tristana
DuGreye v seriálu Gilmorova děvčata. Na podzim 2001 se mu podařilo získat také roli Charlieho Todda ve velmi populárním seriálu Dawsonův svět.

Na televizní obrazovce si zahrál i ve filmech Aftermath a The Lone Wolf, ve vedlejších rolích se pak objevil v seriálech CSI: Crime Scene Investigation, Diagnóza: Vražda, Murphy's Dozen a No Ordinary Girl. Herecky se podílel se také na...


○○Celý životopis Chada M. M.○○


Chad Michael Murray a jeho živůtek

16. října 2008 v 21:33 | beruska.luciik911 |  Chad Michael Murray

  • Chad Michael Murray

Povolání: Herec
Věk: 27
Datum narození: 24. 08. 1981
Místo narození:USA Buffalo, New York,
Znamení: Váhy

Chad začal svou hereckou kariéru rolí Tristana
DuGreye v seriálu Gilmorova děvčata. Na podzim 2001 se mu podařilo získat také roli Charlieho Todda ve velmi populárním seriálu Dawsonův svět.

Na televizní obrazovce si zahrál i ve filmech Aftermath a The Lone Wolf, ve vedlejších rolích se pak objevil v seriálech CSI: Crime Scene Investigation, Diagnóza: Vražda, Murphy's Dozen a No Ordinary Girl. Herecky se podílel se také na dokumentu The Making of A Film Star. V nedávné době natočil film The Cinderella Story a seriál One Tree Hill.

Chad Michael Murray se narodil 24.9.1981 ve znamení vah. Má jednu sestru Shannon a čtyři bratry: Nicka, Rexe, Tylera a Brandona. V sedmnácti letech vyhrál stipendum modelingové agentury v Bufallu.
Krátce nato dostal svou první filmovou roli, hrál v seriálu Gilmorova děvčata.

V roce 2001 si zahrál Charlliho Todda v seriálu Dawsonův svět.Chad se samozřejmě dostal i na stříbrné plátno,zahrál si v komedii
Mezi námi děvčaty s Jamie L. Curtis a s Lindsay Lohan, dále v Moderní popelce s Hilary Duff a naposledy v úspěšném hororu Dům voskových figurín s Elishou Cuthbert a Jaredem Paladecki
.

Nyní je hvězdou serálu One Three Hil, který běží v Americe. Rád sportuje, nejradši má rád fotbal a basketbal. Angažuje se v charitativních záležitostech a bojuje proti drogám!Ale nemilá zpráva je, že je zadaný, 16.4. 2005 se oženil v Santa Monice s přítelkyní
Sophií Bush ale bohužel ji o 5 měsíců později opustil kvůli jiné dívce.

Odkazy:

○○MEZI NÁMI DĚVČATY ke shlédnutí zdarma zde○○

○○MODERNÍ POPELKA ke shlédnutí zde zdarma○○


Hillary Duff a její živůtek

15. října 2008 v 22:24 | beruska.luciik911 |  Hillary Duff

Hillary Duff


Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka

Věk: 21
Datum narození: 28. 09.1987
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: VáhyHilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala,

a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)"
a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Hayli Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...Odkazy:


○○NIKDY TO NEVZDÁVEJ ke shlédnutí zde zdarma○○

○○MODERNÍ POPELKA ke shlédnutí zde zdarma○○


BFMV - znáte band? Neee? to je chyba =D

15. října 2008 v 19:23 | MjUzIKberus |  >>Bullet for My Valentine<<

Členové:

Matthew Tuck (zpěv, kytara)
Michael Padget (hlavní kytara)
Jason James (baskytara)
Michael Thomas (bicí)


BFMV vznikli v roce1998 v Waleském Bridgendu ve Velké Británii. Nejdříve hráli jen předělávky od Metallicy a Nirvany a to pod jménem Jeff Killed John.

RANNÉ DNY

Spočátku bojovali o úspěch, ten se však dostavil, až si jich všimli jiné Waleské kapely Lostpropeths a Funeral for A Friend. Ti si jich všimli a ejhle, dostavil se úspěch.
Když přišlo na nahrávání Dema , věci nešli tak úplně po másle. Skupinu opustil bassák Nich Cradle. A to den před nahráváním dvou nahrávek. Skupina neměla bassáka a nahrávání dema šlo do háje. I když kapele hrozila nepříliš růžová budoucnost, dokázali si poradit a našli si nového bassistu Jasona Jamese. Poté si změnili jméno na Bullet for my Valentine. Matthews psal pro skupinu nové, temné texty. Nedlouho potom kapela podepsala obchodní smlouvu se Sony Records a to v říjnu 2004.mp3 všeho druhu na poslech

14. října 2008 v 17:20 | beruska.luciik911 |  Playlisty na poslech

aby jste si to mohli poslechnout dejte POP-OUT PLAYERmp3 songy na poslechnutí od soniců

14. října 2008 v 17:15 | beruska.luciik911 |  Sonic Syndicate

aby jste si to mohli poslechnout, dejte POP-OUT PLAYERmp3 songy na poslechnutí od BFMV

14. října 2008 v 17:12 | beruska.luciik911 |  >>Bullet for My Valentine<<

aby jste si to mohli poslechnout, dejte POP-OUT PLAYERMezi námi děvčaty

12. října 2008 v 16:50 | beruska.luciik911 |  FilmyOriginální název: Freaky Friday
Žánr: Fantasy, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2003
Režie: Mark Waters (VIII)


Dr. Tess Coleman (JAMIE LEE CURTIS) a její patnáctiletá dcera Anna (LINDSAY LOHAN) spolu příliš nevycházejí.Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (MARK HARMON) ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky.

Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.